Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Giant
115 min
•
3828.1 km
•
Pricing & Fees
Delivered by 7:54 pm
Icon Loading
Icon Loading
Search Giant
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
Icon Loading
Spend $15+ on select Hershey's, save $3. Now - 9/30. Terms apply.
Icon Loading
Buy 2, save $1 on select PEPSI® & more. Now - 9/30. Terms apply.
Icon Loading
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.36
/ea
Est 0.4 lb • US$0.89/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.69
1 pt
Blueberries Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.19
2 lb
Wonderful Halos Mandarins
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.19
1 ct
US$1.49 with rewards account
Hass Avocado
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.79
1 ct
US$0.59 with rewards account
Lemon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$8.19
32 oz
Seedless Green Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.49
/pk
Est 1.0 lb • US$6.49/lb
US$5.89 with rewards account
Medium Watermelon Chunks Cup
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.44
/ea
Est 0.44 lb • US$0.99/lb
Organic Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.89
6 oz
US$4.69 with rewards account
Store Brand Food Red Raspberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.89
1 lb
US$4.69 with rewards account
Strawberries
Icon Loading
Many in stock
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.69
16 oz
US$1.19 with rewards account
Baby Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.77
/ea
Est 0.81 lb • US$2.19/lb
Red Onions
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.79
Green Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.49
12 oz
Store Brand Broccoli Florets
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.19
Cucumber (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.10
/ea
Est 0.69 lb • US$1.59/lb
US$0.82 with rewards account
Sweet Potato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.69
10 oz
Naturesweet Cherubs Fresh Heavenly Salad Grape Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.69
6 oz
US$1.19 with rewards account
Fresh Sliced Mushrooms
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.21
/ea
Est 0.76 lb • US$1.59/lb
Yellow Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.69
US$2.99 with rewards account
Mini Cucumbers (1 lb)
Icon Loading
Many in stock
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$4.69
US$2.99 with rewards account
Mini Cucumbers (1 lb)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.99
1 ct
US$1.19 with rewards account
Red Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.89
1 lb
US$4.69 with rewards account
Strawberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
32 oz
US$2.39 with rewards account
Store Brand Kosher Whole Carrot
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.59
US$0.39 with rewards account
Lime (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$9.85
/per bag
Est 2.1 lb • US$4.69/lb
US$8.38 with rewards account
White Seedless Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.59
US$1.19 with rewards account
Seedless English Cucumber (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.50
/ea
Est 0.5 lb • US$2.99/lb
US$1.20 with rewards account
Yellow Squash
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.39
8 ct
US$1.59 with rewards account
Store Brand Enriched Hot Dog Rolls
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.99
16.9 oz × 35 ct
US$5.29 with rewards account
Acadia Spring Water Bottles
Icon Loading
Many in stock
Bread
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$5.19
18 oz
Martin's Potato Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.89
16 oz
US$4.69 with rewards account
Pepperidge Farm Swirl Raisin Cinnamon Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.99
15 oz
L&M Bakery Banana Bread Slices
Icon Loading
US$5.39
20 oz
US$4.69 with rewards account
Nature's Own Honey Wheat Sandwich Bread Loaf
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
US$6.19
24 oz
US$4.69 with rewards account
Pepperidge Farm Farmhouse Sourdough Bread
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$4.69
20 oz
US$4.39 with rewards account
Wonder Classic White Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$5.89
16 oz
US$5.29 with rewards account
Pepperidge Farm Jewish Rye & Pumpernickel Deli Swirl Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.99
22 oz
US$3.99 with rewards account
Schmidt Old Tyme Potato Bread Loaf
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
16 oz
Store Brand Food Italian Bakery Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.89
20 oz
US$1.19 with rewards account
Store Brand Enriched White Sandwich Bread
Spices & seasoning
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.59
1 oz
US$1.19 with rewards account
Old El Paso Original Flavor Taco Seasoning Mix
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Icon Loading
US$2.59
26 oz
Morton Iodized Salt
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.79
2.62 oz
Store Brand Food Onion Powder
Icon Loading
US$2.99
1.5 oz
Store Brand Black Pure Ground Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
2.12 oz
Store Brand Food Paprika
Icon Loading
US$5.89
3.62 oz
McCormick Cinnamon Sugar Jar
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.99
6 oz
Old Bay Classic Seafood Seasoning
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.19
26 oz
Store Brand Salt
Icon Loading
US$2.99
8 oz
Goya Foods Adobo All Purpose Seasoning with Pepper
Icon Loading
US$3.49
1.3 oz
McCormick Slow Cooker Savory Pot Roast Seasoning Mix
Icon Loading
Many in stock
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$4.59
1 gal
Store Brand Whole Milk Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.39
0.5 gal
Store Brand Food Reduced Fat 2% Milk Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.99
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 50% Less Sugar 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Chocolate Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(100+)
Icon Loading
US$6.99
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
US$3.29
0.5 gal
Store Brand Food 1% Lowfat Milk
Icon Loading
US$4.39
1 gal
Store Brand Fat-Free Vitamin A & D Milk Jug
Icon Loading
US$3.39
0.5 gal
Store Brand Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.59
1 qt
Store Brand 2% Reduced Fat Milk Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$7.99
96 fl oz
Lactaid Lactose Free Whole Milk
Icon Loading
US$6.99
52 fl oz
Fairlife Lactose Free Ultra Filtered Whole Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Milk alternatives
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$4.49
52 fl oz
Planet Oat Original Oatmilk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.69
64 fl oz
Silk Plant Based Vanilla Almond Milk Carton
Icon Loading
Many in stock
4.5
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(100+)
Icon Loading
US$4.39
0.5 gal
Nature's Promise Organic Plant-Based Ultra-Pasteurized Vanilla Soy Milk Carton
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.39
32 fl oz
Mooala Organic Plant-Based Original Banana Milk Carton
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.99
1.5 qt
Califia Farms Organic Unsweetened Coconut Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.69
86 fl oz
Planet Oat Original Oatmilk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.89
96 fl oz
Almond Breeze Original Unsweetened Almondmilk
Icon Loading
Many in stock
4.1
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$6.79
0.5 gal
Oatly! Orginal Oat Milk
Icon Loading
Many in stock
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
US$4.69
0.5 gal
US$3.99 with rewards account
Almond Breeze Chocolate Almondmilk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.69
64 oz
US$3.99 with rewards account
Almond Breeze Vanilla Almondmilk
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Get to Know us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Giant
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...