Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Grocery Outlet
--
delivery time
•
3.5 km
•
Pricing & Fees
Icon Loading
Icon Loading
Search Grocery Outlet
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Grocery
Outdoor
Icon Loading
Welcome to Grocery Outlet - where you get thrilling deals on groceries
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.99
1 lb
Strawberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.39
/ea
Est 0.44 lb • US$0.89/lb
Organic Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.49
6 oz
Berry Fresh Bleuets Blueberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
/ea
Est 0.33 lb • US$2.99/lb
Yellow Peach
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.50
2 ct
Lemon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.99
16 oz
Watermelon Chunks
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.95
/ea
Est 0.64 lb • US$1.49/lb
Navel Orange
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.49
Fresh Pineapple
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.24
/ea
Est 0.4 lb • US$0.59/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.05
/ea
Est 0.35 lb • US$2.99/lb
Yellow Nectarine
Icon Loading
Many in stock
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.39
/ea
Est 0.26 lb • US$1.49/lb
Roma Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.85
/ea
Est 0.5 lb • US$1.69/lb
Italian Squash
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.49
2 lb
Yellow Sweet Onion Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.04
/ea
Est 0.7 lb • US$1.49/lb
Sweet Potato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
1 lb
Baby Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.53
/ea
Est 0.67 lb • US$2.29/lb
Broccoli Crowns
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
Yellow Bell Peppers (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.63
/ea
Est 0.42 lb • US$1.49/lb
Tomato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.49
2 lb
Nature Fresh Farms Mini Cucumbers
Icon Loading
US$0.76
/ea
Est 0.77 lb • US$0.99/lb
White Onion
Icon Loading
Many in stock
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.99
1 gal
Lady Lee Vitamin D Homogenized Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
0.5 gal
Crystal Creamery Vitamin A & D 2% Reduced Fat Milk Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
0.5 gal
Crystal Creamery Low Fat Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.59
59 fl oz
Crystal Creamery Lactose Free Whole Ultra Filtered Milk
Icon Loading
US$4.99
0.5 gal
Humboldt Creamery Organic Vitamin D Milk Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.99
0.5 gal
Humboldt Creamery Organic Reduced Fat Milk Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.99
0.5 gal
Crystal Creamery Lactose Free Vitamin A & D 1% Low Fat Milk
Icon Loading
US$7.69
1 gal
Humboldt Creamery Organic Vitamin D Milk
Icon Loading
US$1.39
14 oz
Crystal Creamery 2% Reduced Fat Milk
Icon Loading
US$1.39
14 oz
Crystal Cool Cow Vitamin D Milk
Icon Loading
Many in stock
Beef
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$6.99
16 oz • US$6.99/lb
Free Graze Kobe American Style Ground Beef
Icon Loading
US$12.99
2.66 lb • US$4.88/lb
Miami Beef 80/20 Angus Patties
Icon Loading
US$9.49
/lb
Est 1.05 lb • US$9.96
Butcher's Finest Beef Stew Meat Pack
Icon Loading
US$7.49
18 oz • US$6.66/lb
Rosina Angus Beef Meatballs
Icon Loading
US$5.49
1 lb • US$5.49/lb
Wilmar Ground Beef
Icon Loading
US$7.99
16 oz × 4 ct • US$2.00/lb
Free Graze Grass Fed Beef Patties
Icon Loading
US$8.99
1 lb • US$8.99/lb
Thomas Farms Grass Fed Ground Lamb
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.99
1 lb • US$6.99/lb
Northwest Finest Organic Ground Beef
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$14.00
2 lb • US$7.00/lb
Thomas Farms 80/20 GB Patties
Icon Loading
US$7.99
16 oz • US$7.99/lb
Miami Beef Free Graze 96% Lean Grass Fed Ground Beef
Icon Loading
Many in stock
Bread
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$4.99
24 oz
San Luis Sourdough Plain Deli Bread Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
20 oz
Wonder Classic White Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.19
8.82 oz
Bimbo Bread Double Fiber Pan Toasted Bread Bag
Icon Loading
US$4.49
16 oz
Sun-Maid Cinnamon Swirl Raisin Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.99
24 oz
Oroweat Whole Grains 100% Whole Wheat Bread Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.49
20 oz
Nature's Own Butterbread Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.29
2 ct
Stonefire Original Naan Flatbread
Icon Loading
US$5.99
32 oz
San Luis Sourdough Sliced Sourdough Bread Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.29
24 oz
Bimbo Bread Pan Blanco Grande Plain Large White Bread Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.99
20 oz
Artesano Original White Pre-Sliced Bread
Icon Loading
Many in stock
Leafy greens
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.49
8 oz
Fresh Express Shreds Iceberg Lettuce
Icon Loading
US$2.99
1 lb
Baby Bok Choy
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
5 oz
Organic Baby Arugula
Icon Loading
US$3.49
1 lb
Melissa's Asian Essentials Leaves Tender USA Napa Cabbage pack
Icon Loading
US$1.99
1 ct
Butter Lettuce
Icon Loading
US$1.29
1 N/A
Kale
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.49
1 lb
Organic Red Cabbage
Icon Loading
US$2.49
1 ct
Lettuce Romaine Hearts
Icon Loading
Likely out of stock
Icon Loading
US$3.99
10 oz
Taylor Farms Spinach
Icon Loading
US$3.69
10 oz
Org Ratto Greens Kale
Beer
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$15.99
12 oz x 12 ct
Modelo Especial Import Mexican Lager Bottles
Icon Loading
US$13.99
12 fl oz x 6 ct
Elysian Brewing Space Dust Craft IPA Bottles
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$9.99
11 oz x 6 ct
Guinness Draught Stout Import Beer, 6 pack Bottles, 11.2 fl oz, 4.2% ABV
Icon Loading
US$10.99
24 fl oz x 3 ct
Modelo Chelada Especial Mexican Import Lager Cans
Icon Loading
US$11.99
12 fl oz x 12 ct
Coors Banquet American Lager Beer Bottles
Icon Loading
US$10.99
12 oz x 6 ct
Voodoo Ranger Juice Force Hazy Imperial IPA Beer
Icon Loading
US$2.99
25.0 fl oz
Bud Light Original Chelada Clamato Beer Tall Can
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$9.99
12 fl oz x 6 ct
Corona Extra Pale Lager Longneck Bottles
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.49
19.2 fl oz
Lagunitas Brewing Company A Little Sumpin' Sumpin' Smooth & Silky IPA Can
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$15.99
12 oz x 12 ct
Corona Extra The Original Import Mexican Lager Longneck Bottles
Get to Know us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Grocery Outlet
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...