Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Marc's
--
delivery time
•
3392.1 km
•
Pricing & Fees
Icon Loading
Icon Loading
Search Marc's
Icon Loading
Shop your list
Deals
Alcohol
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
Icon Loading
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.26
/ea
Est 0.38 lb • US$0.69/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.89
1 lb
Strawberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.59
1 pt
Blueberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
19% off
US$4.59
US$5.69
1 ct
Seedless Watermelon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
17% off
US$6.01
/bch
US$7.26
Est 2.08 lb • US$2.89/lb
Green Seedless Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.69
Lime (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.69
1 ct
Kiwi
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.79
3 lb
Honeycrisp Apples Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.19
Navel Orange (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.59
1 ct
Produce House Seedless Mini Watermelon
Icon Loading
Many in stock
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.49
1 gal
Marc's Homogenized Milk Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.49
1 gal
Marc's Milk Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.59
0.5 gal
Borden 1% Lowfat Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.59
0.5 gal
Borden Fat Free Skim Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.69
0.5 gal
Lactaid Lactose Free 2% Reduced Fat Calcium Enriched Milk Carton
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(100+)
Icon Loading
US$6.99
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 50% Less Sugar 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Chocolate Milk Bottle
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(100+)
Icon Loading
US$2.89
US$3.19
1 qt
Marburger Farm Dairy Gourmet Buttermilk
Icon Loading
US$2.59
0.5 gal
Borden Vitamin D Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.59
0.5 gal
Borden 2% Reduced Fat Milk Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.49
1 gal
Dairymens 2% Reduced Fat Milk
Icon Loading
Many in stock
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
45% off
US$1.99
US$3.59
20 oz
Nickles Toastmaster Enriched White Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.19
US$3.49
12 oz
Little Debbie Nutty Buddy Peanut Butter Wafers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
47% off
US$5.79
US$10.99
12 oz x 12 ct
Canada Dry Caffeine Free Ginger Ale Cans
Icon Loading
Many in stock
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(100+)
Icon Loading
US$3.19
US$3.49
23.9 oz
Little Debbie Cosmic Brownies with Chocolate Chip Candy 6 ct
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
13% off
US$1.99
US$2.29
8 oz
Hilladale Farms Fancy Shredded Sharp Cheddar Cheese
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
38% off
US$1.49
US$2.39
8 oz
Dole Washed Spinach
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
17% off
US$2.89
US$3.49
3 lb
Gala Apples Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.69
US$5.79
15 oz
Tostitos Medium Salsa Con Queso Dip
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
13% off
US$7.99
US$9.19
12 oz x 12 ct
Coke Original Cola Soda Cans
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(1k+)
Icon Loading
47% off
US$5.79
US$10.99
12 fl oz x 12 ct
A&W Root Beer Soda Cans
Icon Loading
Many in stock
4.5
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Bacon
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$4.59
12 oz • US$6.12/lb
Hill Peppered Bacon
Icon Loading
US$4.49
12 Ounces • US$5.99/lb
Butterball USDA Inspected Cured Original Smoked Chopped Formed Turkey Bacon EZ Open
Icon Loading
US$7.49
/lb
Est 0.56 lb • US$4.19
Streb's Shingled Canadian Bacon
Icon Loading
US$4.59
12 oz • US$6.12/lb
Sugardale Thick Sliced Applewood Smoked Bacon
Icon Loading
US$4.49
12 oz • US$5.99/lb
Butterball Gluten Free Lower Sodium Cured Smoked Turkey Bacon
Icon Loading
US$7.49
/lb
Est 1.52 lb • US$11.38
Streb Canadian Bacon Chunk Pack
Icon Loading
US$4.59
12 oz • US$6.12/lb
Sugardale USDA Inspected Cured Hickory Smoked Bacon Value Pack
Icon Loading
US$4.99
2.52 oz • US$31.68/lb
Hormel Black Label Fully Cooked Naturally Hardwood Smoked Thick Cut Original Bacon
Icon Loading
US$4.59
12 oz • US$6.12/lb
Hill Applewood Smoked Bacon
Icon Loading
US$4.59
12 oz • US$6.12/lb
Sugardale Thick Bacon
Chicken
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$6.99
27.5 oz
Essential Everyday Chicken Breast Patties
Icon Loading
US$12.19
24 oz • US$8.13/lb
Just Chicken Light Breaded Spicy Chicken Breast Fillet
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$4.59
/lb
Sold by weight
Pilgrims Chicken Tenderloins
Icon Loading
US$5.19
/lb
Est 1.0 lb • US$5.19
Ground Chicken Breast Pack
Icon Loading
US$6.39
/lb
Est 1.34 lb • US$8.56
Gerber Boneless Chicken Thighs
Icon Loading
US$11.49
2 lb • US$5.75/lb
Gerber's Amish Farm Chicken Burgers
Icon Loading
US$11.49
20 ct
Hartz Oinkies Tender Bullies Chickentastic Chicken & Beef Flavored Light Chew Dog Treats
Icon Loading
US$4.29
/lb
Est 3.3 lb • US$14.16
Pilgrims Whole Chicken Wings Pack
Icon Loading
US$2.99
/lb
Est 1.7 lb • US$5.08
Pilgrim's Boneless Chicken Breast
Icon Loading
US$6.89
/lb
Est 1.39 lb • US$9.58
Gerber Boneless Chicken Breast
Icon Loading
Likely out of stock
Bread
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$5.79
18 oz
Beefsteak Seeded Hearty Rye Bread Bag
Icon Loading
US$5.59
9 oz
Bill Knapp Cornbread Toasted Tops
Icon Loading
US$3.69
20 oz
Nickles Italian Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.19
8 oz
Specialty Bakers Vanilla French Twirls
Icon Loading
US$3.69
20 oz
Nickles Split Top Wheat Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.59
16 oz
Aladdin's Naan Bread
Icon Loading
US$4.59
20 oz
Wonder Classic White Sandwich Bread
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$3.49
10.5 oz
Aladdin's Large Plain Pita
Icon Loading
US$2.99
2.64 oz
Coco Pop Snax Lite Multi-Grain Pop Cakes
Icon Loading
35% off
US$3.49
US$5.39
20 oz
Sara Lee Honey Wheat Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
Leafy greens
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.10
/ea
Est 3.04 lb • US$0.69/lb
Green Cabbage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.29
1 ct
Head Wrap Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.39
8 oz
Baby Green Leaf
Icon Loading
US$2.19
8 oz
Dole Washed Shredded Iceberg Lettuce pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.89
9 oz
Dole Washed Hearts Romaine Lettuce Romaine Blend
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.74
/ea
Est 2.3 lb • US$1.19/lb
Red Cabbage
Icon Loading
US$4.59
1 ct
Lettuce Romaine Hearts
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.49
4 oz
Free! Leafy Greens Crisp Baby Green Leaf Lettuce
Icon Loading
US$2.89
5 oz
Dole Baby Spinach
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
43% off
US$2.29
US$3.99
5 oz
Earthbound Farm Organic Baby Spinach
Get to Know us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Marc's
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...