Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Price Less IGA
--
delivery time
•
2954.6 km
•
Pricing & Fees
Icon Loading
Icon Loading
Search Price Less IGA
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Medicine
Outdoor
Meat & Fish
Beauty
Icon Loading
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
38% off
US$2.78
US$4.47
128 fl oz
Always Save Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
35% off
US$2.78
US$4.30
1 gal
Always Save 2% Reduced Fat Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.53
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 50% Less Sugar 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Chocolate Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.53
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.47
US$2.48
0.5 gal
Prairie Farms Dairy Fat Free Milk Jug
Icon Loading
34% off
US$2.78
US$4.24
1 gal
Best Choice 1% Low Fat Milk
Icon Loading
US$2.87
64 fl oz
Prairie Farms Buttermilk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.64
0.5 gal
Prairie Farms Dairy Whole Milk Jug
Icon Loading
37% off
US$1.66
US$2.62
0.5 gal
Best Choice 2% Reduced Fat Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.54
US$2.55
0.5 gal
Prairie Farms Dairy Reduced Fat 2% Milk
Icon Loading
Many in stock
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
19% off
US$4.29
US$5.29
3 oz x 12 ct
Maruchan Chicken Flavor Ramen Noodle Soup
Icon Loading
25% off
US$2.68
US$3.58
1 lb
Strawberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.79
US$2.99
12 oz
Little Debbie Nutty Buddy Peanut Butter Wafers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
19% off
US$2.19
US$2.69
6 oz
Green Onions
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.29
US$2.39
24 fl oz
All Save Pancake and Waffle Syrup
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
18% off
US$1.79
US$2.19
15 oz
Manwich Original Sloppy Joe Sauce Can
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
28% off
US$3.74
/bch
US$5.21
Est 2.1 lb • US$1.78/lb
Red Seedless Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.79
US$1.89
16 oz
Always Save Cultured Sour Cream
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
20% off
US$1.59
US$1.99
14 oz
Hunt's Tomato Ketchup Squeeze Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.53
/bch
US$4.86
Est 1.63 lb • US$2.78/lb
Red Tomato on the Vine
Icon Loading
Many in stock
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.18
Grower Alliance Super Select Cucumber (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.08
3 lb
Yellow Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.33
/ea
Est 0.21 lb • US$1.58/lb
Roma Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.58
5 lb
Best Choice Russet Potato Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.18
USA Extra Large Peppers Green (1 ct)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.68
1 lb
Bolthouse Farms Baby-Cut Carrots
Icon Loading
US$3.35
/ea
Est 1.25 lb • US$2.68/lb
Broccoli Crowns
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.88
L&B Cucumber (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.53
/bch
US$4.86
Est 1.63 lb • US$2.78/lb
Red Tomato on the Vine
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.14
/ea
Est 0.77 lb • US$1.48/lb
Yellow Onion
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.51
/bch
Est 2.61 lb • US$0.58/lb
Bananas
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
28% off
US$3.74
/bch
US$5.21
Est 2.1 lb • US$1.78/lb
Sugar Drop Green Grapes
Icon Loading
12% off
US$4.98
US$5.68
1 pt
Peak Quality Chile Blueberries pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.88
Large Lemon (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
14% off
US$0.92
/ea
US$1.07
Est 0.72 lb • US$1.28/lb
Sweet Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.11
/pk
Est 1.65 lb • US$1.28/lb
Peeled Watermelon Slice
Icon Loading
US$1.39
/bch
Est 2.4 lb • US$0.58/lb
Ripe Bananas
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.62
US$1.67
1 lb
Strawberries
Icon Loading
US$3.98
6 oz
Fresh Blackberries
Icon Loading
US$0.78
Lime (each)
Icon Loading
Many in stock
Chicken
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.28
/lb
Est 3.59 lb • US$8.19
Chicken Thighs Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.18
16 oz • US$4.18/lb
Springer Mountain Farms 99% Lean Ground White Chicken Meat
Icon Loading
US$3.48
/lb
Est 3.52 lb • US$12.25
Boneless Chicken Breast
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
51% off
US$2.68
/lb
US$5.44
Est 2.2 lb • US$5.90
Boneless Skinless Chicken Tenders Pack
Icon Loading
US$5.44
/lb
Est 2.38 lb • US$12.95
Chicken Wingettes Fres Pack
Icon Loading
34% off
US$6.98
US$10.58
16 oz • US$6.98/lb
Marc Angelo Teriyaki Chicken Breast Skewers 4 ct
Icon Loading
US$1.99
/lb
Est 2.8 lb • US$5.57
Whole Chicken Fryer
Icon Loading
US$2.28
/lb
Est 2.87 lb • US$6.54
Chicken Drumstick
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
24% off
US$7.18
US$9.48
2.5 ct • US$2.87/lb
Best Choice Boneless Skinless Chicken Breasts
Icon Loading
27% off
US$7.18
US$9.78
2.5 lb • US$2.87/lb
Best Choice 100% All Natural Boneless Skinless Chicken Breast Tenderloins
Leafy greens
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.29
8 oz
Dole Washed Shredded Iceberg Lettuce pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
21% off
US$2.43
/ea
US$3.06
Est 3.12 lb • US$0.78/lb
Green Cabbage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.68
US$2.78
8 oz
Dole Washed Spinach
Icon Loading
US$3.38
16 oz
Store Brand Pre-Washed Collard Greens
Icon Loading
10% off
US$1.32
US$1.46
14.5 oz
Best Choice Chopped Mustard Greens
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.88
Cello Letuce (each)
Icon Loading
US$3.59
9 oz
Dole Washed Hearts Romaine Lettuce Romaine Blend
Icon Loading
US$6.98
Romaine Hearts (each)
Icon Loading
US$1.48
10 oz
Dole Angel Hair Coleslaw
Icon Loading
27% off
US$2.68
US$3.68
5 oz
Dole Baby Spinach
Eggs
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.53
12 ct
Best Choice Grade A Extra Large Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.49
18 ct
Best Choice Grade A Large Eggs Family Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.99
16 oz
Egg Beaters Original Real Liquid Egg Product
Icon Loading
US$4.00
US$4.13
12 ct
Eggland's Best Cage Free Large Brown Eggs
Icon Loading
US$3.99
6 ct
Kramer Farms Peeled & Ready to Eat Hard-Boiled Eggs
Icon Loading
US$1.69
12 ct
Reasor's Best Choice Products Grade A Large Eggs
Icon Loading
17% off
US$6.29
US$7.59
32 oz
Egg Beaters Cholesterol Free Original Real Liquid Egg Substitute
Icon Loading
US$1.63
12 ct
Best Choice Grade A Jumbo Eggs
Icon Loading
US$2.79
US$2.89
3 oz
Just Crack An Egg Classic Breakfast Scramble Kit Cup
Icon Loading
US$3.45
US$3.57
12 ct
Eggland's Best Classic Large White Eggs
Get to Know us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Price Less IGA
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...