Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Schnucks
115 min
•
2616.5 km
•
Pricing & Fees
Delivered by 1:00 pm
Icon Loading
Icon Loading
Search Schnucks
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
Alcohol
Icon Loading
Spend $15+ on select Hershey's, save $3. Now - 9/30. Terms apply.
Icon Loading
Buy 2, save $1 on select PEPSI® & more. Now - 9/30. Terms apply.
Icon Loading
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.99
Green Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
1 ct
Green Onions
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.07
/ea
Est 0.67 lb • US$1.59/lb
Product of USA Sweet Potatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.79
16 oz
Baby Carrots
Icon Loading
US$0.32
/ea
Est 0.2 lb • US$1.59/lb
Roma Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.02
/ea
Est 0.89 lb • US$3.39/lb
Product of USA Broccoli Crowns
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.91
/ea
Est 0.13 lb • US$6.99/lb
Garlic Bulb
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
1 ct
Product of USA & Mexico Cucumbers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.89
/per bag
Est 1.12 lb • US$1.69/lb
Product of USA Yellow Onions
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.21
/ea
Est 0.81 lb • US$1.49/lb
Product of USA Russet Potatoes
Icon Loading
Many in stock
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.28
/ea
Est 0.4 lb • US$0.69/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.64
/bch
Est 1.96 lb • US$3.39/lb
Sorbet Seedless Green Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
16% off
US$5.69
US$6.79
3 lb
Mandarins Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$8.89
2 lb
Driscoll's Strawberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.29
6 oz
Fresh Blackberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.88
/ea
Est 0.47 lb • US$3.99/lb
Honeycrisp Apple
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.10
/ea
Est 0.72 lb • US$5.69/lb
Cut Fruit Watermelon Snack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.43
/ea
Est 0.43 lb • US$0.99/lb
Organic Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
12% off
US$0.90
/ea
US$1.02
Est 0.3 lb • US$2.99/lb
Yellow Peach
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.49
1 lb
Strawberries
Icon Loading
Many in stock
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
20% off
US$1.19
US$1.49
14 oz
Schnucks Tomato Ketchup
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
20% off
US$4.49
US$5.59
9.25 oz
Doritos Nachos Cheese Flavored Tortilla Chips
Icon Loading
Many in stock
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Icon Loading
10% off
US$2.69
US$2.99
64 fl oz
Schnucks 100% Apple Juice Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
13% off
US$1.99
US$2.29
3 oz x 6 ct
Maruchan Beef Flavor Ramen Noodle Soup
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
20% off
US$4.49
US$5.59
10.6 oz
Cookie Crisp Chocolate Chip Cookie Taste Breakfast Cereal
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
40% off
US$1.19
US$1.99
1 ct
Red Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.39
US$3.59
23.9 oz
Little Debbie Cosmic Brownies with Chocolate Chip Candy 6 ct
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.79
US$7.49
14.5 oz
Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips Party Size
Icon Loading
Many in stock
Value size
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Icon Loading
US$11.29
US$12.39
1 oz x 18 ct
Frito-Lay Flavor Mix Snacks Variety Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
20% off
US$4.49
US$5.59
9.25 oz
Doritos Spicy Nacho Flavored Tortilla Chips
Icon Loading
Many in stock
4.3
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Bread
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.79
20 oz
Schnucks Soft Round Top Enriched White Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.59
16 oz
Schnucks Original Garlic Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
15% off
US$2.29
US$2.69
12 oz
Lewis Bake Shop Hawaiian Half Loaf Bread
Icon Loading
US$4.49
US$4.79
20 oz
Sara Lee Honey Wheat Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$8.99
1 ct
Uprise Bread Sourdough
Icon Loading
US$4.49
20 oz
Nature's Own Butterbread Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
4.4
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
US$3.59
4 ct
Joseph's Original Pita Bread
Icon Loading
US$2.69
16 oz
Bunny White Soft-Twist Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.29
16 oz
Pepperidge Farm Swirl Raisin Cinnamon Bread
Icon Loading
12% off
US$2.29
US$2.59
20 oz
Schnucks Classic White Sandwich Bread
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.99
0.5 gal
Schnucks Reduced Fat 2% Milk Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.59
1 gal
Schnucks Whole Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.59
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
US$4.59
1 gal
Schnucks Fat-Free Skim Milk Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.59
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 50% Less Sugar 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Chocolate Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(100+)
Icon Loading
US$4.59
1 gal
Schnucks 1% Low Fat Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
0.5 pt
Prairie Farms Dairy Cultured 1% Low Fat Buttermilk
Icon Loading
US$4.59
1 gal
Schnucks Reduced Fat 2% Milk Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
0.5 gal
Schnucks Whole Milk Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
0.5 gal
Schnucks Fat-Free Skim Milk Jug
Icon Loading
Many in stock
Liquor
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$13.49
750 ml
New Amsterdam Pink Whitney Pink Lemonade Vodka Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$17.99
750 ml
Jim Beam Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$24.74
750 ml
Mi Campo 80 Proof 100% De Agave Blanco Tequila Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$17.99
1.75 L
Gilbey's Distilled London Dry Gin
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$26.99
750 ml
The Kraken 94 Proof Black Spiced Rum Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$11.24
750 ml
Gekkeikan Junmai Sake Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$11.24
750 ml
Svedka 80 Proof Vodka
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.11
50 ml × 10 ct
Fireball Cinnamon Whisky Blazin Apple Cinnamon Whisky Plastic Bottles
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$19.11
750 ml
Deep Eddy Real Lemon Flavored Vodka Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$13.49
750 ml
New Amsterdam 80 Proof Vodka Bottle
Icon Loading
Many in stock
Salmon
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$13.49
US$14.69
12 oz
Pier 33 Gourmet Boneless Skinless Blackened Salmon Portions
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$14.69
3.2 oz x 20 ct
Materne GoGo Squeez Fruit & VeggieZ Dinosaurz Applesauce Variety Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$10.19
4 oz • US$40.76/lb
Honey Smoked Fish Co. Cracked Pepper Salmon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$10.19
4 oz • US$40.76/lb
Honey Smoked Fish Co. Salmon Sweet Bourbon Fresh
Icon Loading
US$8.99
4 oz • US$35.96/lb
Riverence Smoked Rainbow Trout
Icon Loading
US$10.19
4 oz • US$40.76/lb
Honey Smoked Fish Co. Original Salmon
Icon Loading
US$7.89
3 oz • US$42.08/lb
Vita Smoked Nova Salmon
Icon Loading
US$14.69
10 oz • US$23.50/lb
Mowi Fresh Skinless Atlantic Salmon Portions
Icon Loading
US$8.99
4 oz • US$35.96/lb
Ducktrap Thinly Sliced Cold Smoked Hot Honey Seasoned Atlantic Salmon
Icon Loading
US$7.39
1 ct • US$18.02/lb
Plain Salmon Portion
Get to Know Us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Schnucks
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...