Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Login
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Seafood City
--
delivery time
•
18.5 km
•
Pricing & Fees
Icon Loading
Icon Loading
Search Seafood City
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Household
Pet Care
Vitamins
Meat & Fish
Outdoor
Icon Loading
Soft drink
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$11.99
12 oz x 12 ct
Coke Original Cola Soda Cans
Icon Loading
US$2.79
16.2 fl oz
Sangaria Grape Ramu Carbonated Soda Bottle
Icon Loading
US$2.79
20 fl oz
Fanta Orange Fruit Flavored Soda Bottle
Icon Loading
US$2.99
2 L
Canada Dry Caffeine Free Ginger Ale Soda Bottle
Icon Loading
US$3.99
2 L
Sprite Lemon Lime Soda Bottle
Icon Loading
US$7.79
50.7 fl oz
Calpico Strawberry Non-Carbonated Beverage
Icon Loading
US$2.69
20 fl oz
A&W Root Beer Soda Bottle
Icon Loading
US$3.99
2 L
Coke Zero Sugar Soda Soft Drink Bottle
Icon Loading
US$9.99
6.76 fl oz x 6 ct
Sangaria Ramune Carbonated Grape Soda Bottles
Icon Loading
US$3.99
2 L
Diet Coke Soda Soft Drink Bottle
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.38
/bch
Est 2.4 lb • US$0.99/lb
Banana bunch
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.85
/ea
Est 0.33 lb • US$2.59/lb
Lemon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.99
Blueberries (pack)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.30
/ea
Est 2.56 lb • US$1.29/lb
Green Papaya
Icon Loading
US$4.31
/ea
Est 4.35 lb • US$0.99/lb
Seedless Mini Watermelon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.79
1 ct
Avocado
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.45
/ea
Est 0.86 lb • US$1.69/lb
Navel Orange
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.87
/bch
Est 2.88 lb • US$1.69/lb
Banana Pear
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.63
/ea
Est 0.21 lb • US$2.99/lb
Lime
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.26
/ea
Est 0.19 lb • US$1.39/lb
Thai Banana
Icon Loading
Many in stock
Juice
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$5.99
64 fl oz
Sun Tropics No Sugar Added Passion Orange Guava 100% Juice Carton
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.29
8 fl oz
Pamana Puree Ube Drink
Icon Loading
US$3.99
46 fl oz
Pamana Pineapple Juice Can
Icon Loading
US$1.49
8.1 oz
Del Monte Foods Pineapple Juice Drink
Icon Loading
Likely out of stock
Icon Loading
US$5.99
64 fl oz
Sun Tropics Juice Calamansi Lime
Icon Loading
US$1.49
11.5 oz
Aloha Maid Natural Passion Orange Drink Can
Icon Loading
US$2.29
11.56 oz
Gina Fruit Juice Mango Nectar
Icon Loading
US$5.99
64 fl oz
Sun Tropics Mango Nectar
Icon Loading
US$3.39
500 ml
Cool Taste Mango Juice Carton
Icon Loading
US$5.99
168 g
Manila Gold Calamansi Juice Can
Ice cream
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$9.99
48 fl oz
Magnolia Bliss Ube Purple Yam Ice Cream
Icon Loading
US$9.99
1.5 qt
Magnolia Premium Ice Cream Ube Queso
Icon Loading
US$9.99
48 fl oz
Magnolia Ube Macapuno Ice Cream Tub
Icon Loading
US$9.99
1.5 qt
Magnolia Ice Cream Halo-Halo
Icon Loading
US$9.99
1.5 qt
Magnolia Avocado Ice Cream
Icon Loading
US$9.99
1.5 qt
Magnolia Tropical Ice Cream Buko Pandan
Icon Loading
US$9.99
57 oz
Magnolia Macapuno Langka Ice Cream Tub
Icon Loading
US$9.99
1.5 qt
Magnolia Queso-Queso Ice Cream
Icon Loading
US$9.99
1.5 qt
Magnolia Ube Ice Cream
Icon Loading
US$9.99
48 fl oz
Magnolia Corn & Cheese Tropical Ice Cream
Chips
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.50
3.3 oz
Calbee Baked Hot Garlic Shrimp Chips
Icon Loading
US$2.00
1.58 oz
Nongshim Shrimp Flavored Chips
Icon Loading
US$2.99
2.05 oz
Calbee JagaRico Hokkaido Butter Potato Snacks
Icon Loading
US$2.69
155 g
Pamana Salt & Vinegar Fish Cracker Chips
Icon Loading
US$5.89
150 g
Pamana Original Sweet Potato Chips
Icon Loading
US$2.00
1.94 oz
Nongshim Cuttlefish Chips
Icon Loading
US$5.99
7.05 oz
Calbee Mega Potato Chips Seaweed & Salt
Icon Loading
US$3.29
3.3 oz
Calbee Sriracha Mayo Shrimp Chips
Icon Loading
US$2.00
2.46 oz
Nongshim Small Tako Chips
Icon Loading
US$5.99
9 oz
Pik Nik Gluten Free Original Shoestring Potatoes
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.75
/ea
Est 0.29 lb • US$2.59/lb
Roma Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.99
1 bunch
Green Onions
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$9.83
/pk
Est 1.23 lb • US$7.99/lb
Sinigang Vegetables Mix Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.57
/ea
Est 0.41 lb • US$1.39/lb
Jumbo Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.11
/ea
Est 0.7 lb • US$1.59/lb
Chayote Squash
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.41
/ea
Est 0.47 lb • US$2.99/lb
Red Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.99
Cucumber (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.11
/ea
Est 0.43 lb • US$2.59/lb
Tomato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.44
/ea
Est 0.49 lb • US$0.89/lb
Medium Brown Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.70
/ea
Est 0.54 lb • US$1.29/lb
Medium Red Onions
Icon Loading
Many in stock
Biscuits
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$4.99
7.76 oz
Loacker Quadratini Tiramisu Wafer
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$12.99
15 ct
Goldilocks Classic Polvoron
Icon Loading
Likely out of stock
Icon Loading
US$3.99
6.17 oz
Loacker Classic Hazelnut Wafers
Icon Loading
US$3.69
6.17 oz
Loacker Classic Chocolate Wafers
Icon Loading
US$2.99
6.17 oz
Loacker Classic Vanilla Wafers
Icon Loading
US$5.99
7.76 oz
Loacker Quadratini Espresso Bite Size Wafer Cookies
Icon Loading
US$4.99
8.82 oz
Loacker Quadratini Vanilla Wafer Cookie Bites
Get to Know Us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Seafood City
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...