Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Shaw's
--
delivery time
•
4133.1 km
•
Pricing & Fees
Icon Loading
Icon Loading
Search Shaw's
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
Icon Loading
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.87
/bch
Est 2.41 lb • US$1.19/lb
Organic Banana bunch
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
30% off
US$3.50
US$4.99
6 oz
Raspberries Prepacked
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
16% off
US$5.69
US$6.79
20 oz
Watermelon Bowl
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.99
2 lb
Cuties Mandarins Clementine Prepacked Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
18% off
US$5.59
US$6.79
1 lb
Strawberries Prepacked
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
13% off
US$7.36
/ea
US$8.42
Est 2.11 lb • US$3.49/lb
Seedless Green Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.79
Lime (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.32
/ea
Est 0.4 lb • US$0.79/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
16% off
US$5.69
US$6.79
1 pt
Blueberries, Prepacked
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
16% off
US$1.25
US$1.49
Medium Hass Avocado (each)
Icon Loading
Many in stock
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.99
1 gal
Lucerne Foods Whole Milk
Icon Loading
US$3.59
1 gal
Lucerne Foods Reduced Fat 2% Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.99
96 fl oz
Lactaid 2% Reduced Fat Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.99
1 gal
Booth Bros. Milk Low Fat
Icon Loading
US$3.59
1 gal
Lucerne Foods Fat Free Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.69
32 fl oz
Kate's Regular Buttermilk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.99
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 50% Less Sugar 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Chocolate Milk Bottle
Icon Loading
US$3.99
0.5 gal
Booth Bros. Vitamin D Whole Milk Jug
Icon Loading
US$3.49
0.5 gal
Booth Bros. 2% Reduced Fat Whole Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.99
0.5 gal
Monument Farms Dairy Vitamin D Milk
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.19
Cucumber (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.69
1 bunch
Green Onions
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.40
/ea
Est 0.83 lb • US$1.69/lb
Golden Sweet Potato & Yam with Orange Skin & Orange Flesh
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
Garlic (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.69
1 lb
Signature Select Peeled Baby-Cut Carrots
Icon Loading
US$2.29
1 ct
Red Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.74
/ea
Est 0.7 lb • US$2.49/lb
Large Hothouse Tomato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.67
/ea
Est 0.67 lb • US$2.49/lb
Broccoli Crowns
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.04
/ea
Est 0.89 lb • US$2.29/lb
Red Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.13
/ea
Est 0.76 lb • US$1.49/lb
Yellow Onion
Icon Loading
Many in stock
Eggs
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.49
12 ct
Lucerne Farms Grade A Large Brown Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$9.99
32 oz
Egg Beaters Cage-Free Original Real Liquid Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.79
6 ct
Nellie's Free Range Grade A Medium Hard Boiled Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.29
12 ct
Lucerne Farms Grade A Large Eggs
Icon Loading
US$6.79
16 oz
Pete & Gerry's Organic Pure Egg Whites Liquid Egg Product
Icon Loading
Many in stock
Value size
Icon Loading
US$3.89
3 oz
Just Crack An Egg Classic Breakfast Scramble Kit Cup
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$9.29
8.4 oz × 4 ct
Yo Egg Plant-Based Egg Patties
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.99
12 ct
Lucerne Brown Large Eggs
Icon Loading
US$4.49
16 fl oz
Lucerne Foods Cage Free Pasteurized Liquid Egg Product
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$8.99
18 ct
Nellie's Free Range Certified Humane Grade A Large Brown Eggs
Icon Loading
Many in stock
Chicken
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$4.49
/lb
Est 1.82 lb • US$8.17
Signature Farms Boneless Skinless Chicken Breast With Rib Meat
Icon Loading
US$6.99
1 lb • US$6.99/lb
Perdue No Antibiotics Ever Fresh 98% Lean Ground Chicken Breast
Icon Loading
US$1.99
/lb
Est 4.5 lb • US$8.96
Signature Select Chicken Drumsticks Value Pack
Icon Loading
Many in stock
Value size
Icon Loading
US$4.99
/lb
Est 3.15 lb • US$15.72
Signature Farms Chicken Wings value pack
Value size
Icon Loading
18% off
US$4.49
US$5.49
16 oz • US$4.49/lb
Perdue 92% Lean 8% Fat No Antibiotics Ever Fresh Ground Chicken
Icon Loading
US$6.49
/lb
Est 1.5 lb • US$9.74
Perdue Fresh Boneless Skinless Chicken Breast Tenderloins Pack
Icon Loading
US$14.59
32 oz • US$7.30/lb
Bubba Burger Chicken Burgers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.39
/lb
Est 3.5 lb • US$11.87
Signature Select Chicken Breast Boneless Skinless with Rib Meat Pack
Value size
Icon Loading
US$2.99
/lb
Sold by weight
Chicken Feet
Icon Loading
US$1.99
/lb
Est 4.5 lb • US$8.96
Signature Select Bone-In Chicken Thighs Value Pack
Icon Loading
Many in stock
Value size
Bread
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.79
16 oz
Signature Select Enriched White Bread
Icon Loading
US$2.49
1 ct
Signature Select Italian Bread
Icon Loading
US$4.49
16 oz
Signature Select French Toast Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.59
20 oz
Nature's Own Honey Wheat Sandwich Bread Loaf
Icon Loading
US$6.99
28 oz
Stewart's Bakery Artisan Sourdough
Icon Loading
US$2.99
20 oz
Signature Select Split Top Wheat Bread
Icon Loading
US$4.99
24 oz
Pepperidge Farm Farmhouse Sourdough Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
13% off
US$3.99
US$4.59
22 oz
J.J.Nissen Canadian White Bread
Icon Loading
15% off
US$3.99
US$4.69
16 oz
Pepperidge Farm Swirl Raisin Cinnamon Bread
Icon Loading
25% off
US$2.99
US$3.99
20 oz
Wonder Classic White Sandwich Bread
Leafy greens
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.49
8 oz
Signature Select Shredded Iceberg Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.34
/ea
Est 2.81 lb • US$1.19/lb
Green Cabbage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.49
5 oz
Olivia's Organics Baby Spinach
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
1 ct
Collard Greens
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
13% off
US$3.49
US$3.99
4 oz
Little Leaf Farms Fungicide Free Herbicide Free Pesticide-Free Baby USA Green and Red Leaf Lettuce pack
Icon Loading
US$5.59
3 ct
Signature Select Romaine Hearts
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
US$3.29
9 oz
Dole Washed Hearts Romaine Lettuce Romaine Blend
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.49
Iceberg Lettuce (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.99
8 oz
Signature Farms Shredded Red Cabbage
Icon Loading
20% off
US$2.00
US$2.49
8 oz
Signature Farms Spinach
Icon Loading
Many in stock
Get to Know us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Shaw's
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...