Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Smart & Final
49 min
•
7.1 km
•
Pricing & Fees
Delivered by 5:48 pm
Icon Loading
Icon Loading
Search Smart & Final
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Outdoor
Icon Loading
Vegetables
Ver todo
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
31% off
US$0.88
US$1.28
1 bunch
Green Onions
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.10
/ea
Est 0.1 lb • US$0.99/lb
Jalapeno Peppers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
20% off
US$0.32
/ea
US$0.40
Est 0.27 lb • US$1.19/lb
Roma Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
32 oz
First Street Mini Peeled Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.80
/ea
Est 0.81 lb • US$0.99/lb
Russet Potato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.19
/ea
Est 0.6 lb • US$1.99/lb
Zucchini Squash
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.99
32 oz
First Street Mini Persian Cucumbers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.06
/ea
Est 0.76 lb • US$1.39/lb
Red Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.50
1 ct
Large Garlic
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.22
/ea
Est 0.82 lb • US$1.49/lb
Spanish Yellow Onion
Icon Loading
Many in stock
Chicken
Ver todo
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
17% off
US$0.99
/lb
US$1.19
Est 3.95 lb • US$3.91
Foster Farms Fresh Chicken Drumsticks Value Pack
Value size
Icon Loading
US$19.99
5 lb
Tyson Boneless Skinless Chicken Thighs
Icon Loading
US$1.99
/lb
Est 4.93 lb • US$9.81
Foster Farms Whole Chicken
Icon Loading
US$16.99
5 ct • US$3.40/lb
Supremas Game Hens
Icon Loading
US$3.99
/lb
Est 1.46 lb • US$5.83
First Street Boneless Chicken Breast Fillets Thinly Sliced
Icon Loading
US$13.99
4 ct • US$3.50/lb
First Street Chicken Breast Tenderloins
Icon Loading
US$3.59
1 lb • US$3.59/lb
Villa Roma Fresh Ground Chicken 94% Lean
Icon Loading
Likely out of stock
Icon Loading
US$8.90
10 ct • US$0.89/lb
Foster Farm Fresh & Natural Cage Free Leg Quarters
Icon Loading
US$14.89
4 lb
First Street Boneless Skinless Chicken Thighs
Icon Loading
US$1.99
/lb
Est 4.57 lb • US$9.09
Foster Farms Chicken Thighs Pack
Eggs
Ver todo
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$4.79
30 ct
First Street Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.29
3 oz
Just Crack An Egg Classic Breakfast Scramble Kit Cup
Icon Loading
Many in stock
4.6
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
US$7.99
38 oz
Riddle Egg 100% Real Whites Egg
Icon Loading
US$7.99
12 ct
Vital Farms Pasture-Raised Large Brown Eggs
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(500+)
Icon Loading
US$10.89
32 oz
Egg Beaters Cage-Free Original Real Liquid Eggs
Icon Loading
US$9.89
16 oz
Just Egg Plant-Based Egg
Icon Loading
US$5.49
12 ct
Nellie's Free Range Large Eggs
Icon Loading
Likely out of stock
4.6
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
US$3.69
20 ct
First Street Grade A Jumbo Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$9.19
12 ct
Eggland's Best Cage Free Medium Hard-Cooked Peeled Eggs White
Icon Loading
US$4.29
24 ct
First Street Extra Large Cage Free Eggs
Icon Loading
Many in stock
Bread
Ver todo
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
13% off
US$1.99
US$2.29
24 oz
First Street Enriched Sandwich White Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.99
24 oz
San Luis Sourdough Plain Deli Bread Bag
Icon Loading
13% off
US$1.99
US$2.29
24 oz
First Street Enriched Sandwich Wheat Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.19
16 oz
Sun-Maid Cinnamon Swirl Raisin Bread
Icon Loading
24% off
US$4.99
US$6.59
24 oz
Oroweat Buttermilk Bread Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.99
24 oz
San Luis Sourdough Cracked Wheat Bread Bag
Icon Loading
16% off
US$5.19
US$6.19
20 oz
Artesano Original White Pre-Sliced Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.19
US$3.49
20 oz
Wonder Classic White Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$5.59
16 oz
Thomas' Cinnamon Raisin Swirl Bread
Icon Loading
US$3.79
US$3.99
20 oz
Nature's Own Honey Wheat Sandwich Bread Loaf
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Fruit
Ver todo
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.27
/bch
Est 2.55 lb • US$0.89/lb
Organic Banana bunch
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
43% off
US$0.33
US$0.58
Lime (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.99
1 ct
Produce House Seedless Mini Watermelon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$8.99
3 lb
First Street Seedless Green Grapes Clamshell
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
20% off
US$2.00
US$2.49
1 ct
Large Green Avocado
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
45% off
US$2.75
US$4.99
6 oz
Berry Fresh Bleuets Blueberries
Icon Loading
US$10.99
8 lb
Navel Oranges
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
14% off
US$0.24
/ea
US$0.28
Est 0.4 lb • US$0.59/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.79
1 ct
Lemon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.43
/bch
Est 2.15 lb • US$2.99/lb
Green Seedless Grapes
Icon Loading
Many in stock
Leafy greens
Ver todo
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
25% off
US$1.50
US$1.99
Iceberg Lettuce (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
18% off
US$2.10
/ea
US$2.57
Est 2.36 lb • US$0.89/lb
Green Cabbage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
5 oz
Sun Harvest Organic Baby Spinach
Icon Loading
US$3.59
16 oz
Collard Greens
Icon Loading
US$2.80
/ea
Est 2.83 lb • US$0.99/lb
Red Cabbage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.99
3 ct
Foxy Romaine Hearts
Icon Loading
US$2.99
10 oz
Cut N Clean Greens Kale
Icon Loading
US$2.29
8 oz
First Street Shredded Iceberg Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
18% off
US$1.78
/ea
US$2.18
Est 2.0 lb • US$0.89/lb
Green Cabbage
Icon Loading
US$5.99
5 lb
First Street Prewashed Shredded Iceberg Lettuce
Salmon
Ver todo
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$9.99
/lb
Est 1.0 lb • US$9.99
Coho Salmon Portion Skin On
Icon Loading
US$13.99
/lb
Est 1.08 lb • US$15.11
Salmon Fillet with Smokey Bbq
Icon Loading
US$11.99
/lb
Est 1.0 lb • US$11.99
Thyme Lemon Salmon
Icon Loading
US$10.99
/lb
Sold by weight
Coho Salmon Fillet, Previously Frozen
Icon Loading
US$10.99
/lb
US$14.99
Sold by weight
Fresh Atlantic Skinless Salmon Fillet, Farm Raised
Icon Loading
Likely out of stock
Icon Loading
US$15.99
/lb
Est 1.1 lb • US$17.59
Great American Seafood Wild Caught Previously Frozen Sockeye Salmon Fillet Pack
Icon Loading
Likely out of stock
View similar
US$3.99
1 ct
Hlthfls Salmon Fillets
Icon Loading
Out of stock
Conócenos
Quiénes somos
Empleos
Inversionistas
Blog de la empresa
Blog de ingeniería
Blog de la tienda
Tarjetas de regalo
Promociones
Central de Dashers
LinkedIn
Glassdoor
Accesibilidad
Sala de prensa
Permítenos ayudarte
Información de la cuenta
Historial de órdenes
Ayuda
Hacer negocios
Conviértete en Dasher
Tienda de DoorDash
Obtén Dashers para las entregas
Obtén DoorDash para empresas
Negocios destacados
Smart & Final
DoorDash
Términos del servicio
Privacidad
Lugares de entrega
No vender ni compartir mi Información personal
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...