Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Smart & Final
--
delivery time
•
7.1 km
•
Pricing & Fees
Icon Loading
Icon Loading
Search Smart & Final
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Outdoor
Icon Loading
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
31% off
US$0.88
US$1.28
1 bunch
Green Onions
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.10
/ea
Est 0.1 lb • US$0.99/lb
Jalapeno Peppers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
20% off
US$0.32
/ea
US$0.40
Est 0.27 lb • US$1.19/lb
Roma Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
32 oz
First Street Mini Peeled Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.19
/ea
Est 0.6 lb • US$1.99/lb
Zucchini Squash
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.80
/ea
Est 0.81 lb • US$0.99/lb
Russet Potato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.50
1 ct
Large Garlic
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.22
/ea
Est 0.82 lb • US$1.49/lb
Spanish Yellow Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
Green Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.06
/ea
Est 0.76 lb • US$1.39/lb
Red Onions
Icon Loading
Many in stock
Chicken
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.99
/lb
Est 4.93 lb • US$9.81
Foster Farms Whole Chicken
Icon Loading
US$19.99
5 lb
Tyson Boneless Skinless Chicken Thighs
Icon Loading
17% off
US$0.99
/lb
US$1.19
Est 3.95 lb • US$3.91
Foster Farms Fresh Chicken Drumsticks Value Pack
Value size
Icon Loading
US$16.99
5 ct • US$3.40/lb
Supremas Game Hens
Icon Loading
US$3.99
/lb
Est 1.46 lb • US$5.83
First Street Thin Sliced Chicken Breast Pack
Icon Loading
US$13.99
4 ct • US$3.50/lb
First Street Chicken Breast Tenderloins
Icon Loading
US$3.59
1 lb • US$3.59/lb
Villa Roma Fresh Ground Chicken 94% Lean
Icon Loading
Likely out of stock
Icon Loading
US$1.79
/lb
Est 10.03 lb • US$17.95
First Street Fresh Whole Frying Chicken Pack
Value size
Icon Loading
US$14.89
4 lb
First Street Boneless Skinless Chicken Thighs
Icon Loading
US$1.99
/lb
Est 4.57 lb • US$9.09
Foster Farms Chicken Thighs Pack
Bread
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
16% off
US$5.19
US$6.19
20 oz
Artesano Original White Pre-Sliced Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.99
24 oz
San Luis Sourdough Plain Deli Bread Bag
Icon Loading
13% off
US$1.99
US$2.29
24 oz
First Street Enriched Sandwich Wheat Bread
Icon Loading
US$6.19
16 oz
Sun-Maid Cinnamon Swirl Raisin Bread
Icon Loading
24% off
US$4.99
US$6.59
24 oz
Oroweat Buttermilk Bread Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.99
24 oz
San Luis Sourdough Cracked Wheat Bread Bag
Icon Loading
13% off
US$1.99
US$2.29
24 oz
First Street Enriched Sandwich White Bread
Icon Loading
US$3.19
US$3.49
20 oz
Wonder Classic White Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$7.49
32 oz
Sun-Maid Cinnamon Swirl Raisin Bread Loaves 2 ct
Icon Loading
US$3.79
US$3.99
20 oz
Nature's Own Honey Wheat Sandwich Bread Loaf
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Eggs
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$4.79
30 ct
First Street Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.29
3 oz
Just Crack An Egg Classic Breakfast Scramble Kit Cup
Icon Loading
Many in stock
4.6
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
US$10.89
32 oz
Egg Beaters Cage-Free Original Real Liquid Eggs
Icon Loading
US$7.99
12 ct
Vital Farms Pasture-Raised Large Brown Eggs
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(500+)
Icon Loading
US$7.99
38 oz
Riddle Egg 100% Real Whites Egg
Icon Loading
US$9.89
16 oz
Just Egg Plant-Based Egg
Icon Loading
US$5.49
12 ct
Nellie's Free Range Large Eggs
Icon Loading
Likely out of stock
4.6
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
US$4.29
24 ct
First Street Extra Large Cage Free Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$9.19
12 ct
Eggland's Best Cage Free Medium Hard-Cooked Peeled Eggs White
Icon Loading
US$3.69
20 ct
First Street Grade A Jumbo Eggs
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.27
/bch
Est 2.55 lb • US$0.89/lb
Organic Banana bunch
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
43% off
US$0.33
US$0.58
Lime (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.43
/bch
Est 2.15 lb • US$2.99/lb
Green Seedless Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.99
1 ct
Produce House Seedless Mini Watermelon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
37% off
US$2.50
US$3.99
1 lb
Strawberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$10.99
8 lb
Navel Oranges
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.99
6 oz
Blueberries
Icon Loading
14% off
US$0.24
/ea
US$0.28
Est 0.4 lb • US$0.59/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.79
1 ct
Lemon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$8.99
3 lb
First Street Seedless Green Grapes Clamshell
Icon Loading
Many in stock
Leafy greens
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
25% off
US$1.50
US$1.99
Iceberg Lettuce (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
18% off
US$2.10
/ea
US$2.57
Est 2.36 lb • US$0.89/lb
Green Cabbage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
5 oz
Sun Harvest Organic Baby Spinach
Icon Loading
US$3.59
16 oz
Collard Greens
Icon Loading
US$2.80
/ea
Est 2.83 lb • US$0.99/lb
Red Cabbage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
1 ct
Living Butter Lettuce
Icon Loading
US$2.99
5 oz
Sun Harvest Organic Arugula
Icon Loading
US$2.29
8 oz
First Street Shredded Iceberg Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.59
/ea
Est 3.08 lb • US$1.49/lb
Big Napa Cabbage
Icon Loading
US$5.99
5 lb
First Street Prewashed Shredded Iceberg Lettuce
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
21% off
US$0.59
US$0.75
Cilantro (bunch)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
29% off
US$0.49
US$0.69
36 lb
Cucumbers
Icon Loading
25% off
US$0.74
/ea
US$0.99
Est 0.84 lb • US$0.88/lb
White Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
14% off
US$2.99
US$3.49
80 ct
Guerrero Gluten Free White Corn Tortillas
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
14% off
US$28.97
US$33.64
1.75 L
Tito's Gluten Free 80 Proof Handmade Vodka Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
15% off
US$6.79
US$7.99
30 fl oz
Best Foods Classic Real Mayonnaise
Icon Loading
Many in stock
3.6
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
42% off
US$0.69
US$1.19
1 oz
McCormick Original Taco Seasoning Mix
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
20% off
US$2.00
US$2.49
1 ct
Large Green Avocado
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
22% off
US$3.79
US$4.89
2 L
Coke Original Cola Soda Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(1k+)
Icon Loading
US$4.79
US$5.19
24 ct
First Street Purified Drinking Water
Icon Loading
Many in stock
Get to Know Us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Smart & Final
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...