Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Vons
115 min
•
247.0 km
•
Pricing & Fees
Delivered by 5:19 pm
Icon Loading
Icon Loading
Search Vons
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
Wine
Meat & Fish
Icon Loading
Raise a Guinness to match day. The official beer of the Premier League.
Icon Loading
Spend $15+ on select Hershey's, save $3. Now - 10/11. Terms apply.
Icon Loading
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.69
1 bunch
Green Onions
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
1 lb
Signature Select Peeled Baby-Cut Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
37% off
US$0.50
US$0.79
Garlic (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.75
/ea
Est 0.25 lb • US$2.99/lb
Roma Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
15% off
US$1.35
/ea
US$1.59
Est 0.8 lb • US$1.69/lb
Russet Potato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.29
Cucumber (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.79
/ea
Est 0.6 lb • US$2.99/lb
Zucchini Squash
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.19
/ea
Est 0.88 lb • US$2.49/lb
Red Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
Green Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.69
/ea
Est 0.85 lb • US$1.99/lb
Yellow Onion
Icon Loading
Many in stock
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.34
/ea
Est 0.43 lb • US$0.79/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.00
1 ct
Watermelon Chunks
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.00
Medium Hass Avocado (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.99
3 lb
Clementine Mandarin Oranges
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
Large Lemon (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.99
6 oz
Naturipe Blueberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
55% off
US$3.92
/ea
US$8.74
Est 2.19 lb • US$1.79/lb
Seedless Green Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.53
/bch
Est 2.56 lb • US$0.99/lb
Organic Banana bunch
Icon Loading
Likely out of stock
Icon Loading
US$5.99
1 ct
Produce House Seedless Mini Watermelon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
14% off
US$0.59
US$0.69
Lime (each)
Icon Loading
Many in stock
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
14% off
US$0.59
US$0.69
Lime (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
18% off
US$1.65
/ea
US$2.00
Est 0.5 lb • US$3.29/lb
Honeycrisp Apple
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
25% off
US$2.33
/ea
US$3.11
Est 0.78 lb • US$2.99/lb
Broccoli Crowns
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
18% off
US$5.26
/bch
US$6.38
Est 1.6 lb • US$3.29/lb
Red Tomato on the Vine
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
19% off
US$4.69
US$5.79
16.9 oz x 24 ct
Signature Select Refreshe Purified Drinking Water Bottles
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
17% off
US$5.79
US$6.99
11.8 oz
Ritz Original Fresh Stacks Crackers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
37% off
US$0.50
US$0.79
1 ct
Shallot
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
17% off
US$2.89
US$3.49
8 oz
French's Gluten Free Classic Yellow Mustard
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
18% off
US$6.99
US$8.49
14.5 oz
Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips Party Size
Icon Loading
Many in stock
Value size
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Icon Loading
19% off
US$4.69
US$5.79
16 oz
Premium Original Saltine Crackers
Icon Loading
Many in stock
Bacon
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
20% off
US$7.99
US$9.99
12 oz • US$10.65/lb
Farmer John Thick Cut Premium Bacon
Icon Loading
US$5.49
12 oz • US$7.32/lb
Jennie-O Fat Reduced Sodium Cured Fully Cooked Chopped & Formed Turkey Bacon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
14% off
US$5.99
US$6.99
5.25 oz • US$18.26/lb
MorningStar Farms Classic Vegetarian Bacon Strips
Icon Loading
Many in stock
3.3
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$3.99
6 oz • US$10.64/lb
Signature Select Hickory Smoked Canadian Bacon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$11.99
12 oz • US$15.99/lb
Hormel Black Label Reduced Fat Naturally Wood-Smoked Center Cut Bacon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$7.49
10 oz • US$11.98/lb
Signature Select Uncured Turkey Bacon
Icon Loading
25% off
US$8.99
US$11.99
12 oz • US$11.99/lb
Oscar Mayer Original Naturally Hardwood Smoked Bacon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$9.99
12 oz • US$13.32/lb
Jimmy Dean Premium Applewood Smoked Bacon
4.5
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
US$8.99
8 oz • US$17.98/lb
Applegate Naturals Hickory Smoked Uncured Sunday Bacon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$11.99
12 oz • US$15.99/lb
Hormel Black Label Natural Hardwood Smoke Maple Bacon
Icon Loading
Many in stock
Wine
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$12.64
US$13.79
1.5 L
Barefoot Sweet & Fruity California Pink Moscato Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
17% off
US$11.49
US$13.79
750 ml
Cook's California Champagne Brut White California Sparkling Wine Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
13% off
US$15.96
US$18.39
750 ml
Josh Cellars Cabernet Sauvignon
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
25% off
US$10.34
US$13.79
750 ml
Taylor Wine Company Port Bottle New York
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
25% off
US$6.89
US$9.19
187 ml x 4 ct
Sutter Home California White Zinfandel Plastic Bottles
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
34% off
US$20.56
US$31.04
3 L
Black Box Wines California Sauvignon Blanc Box
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
14% off
US$13.79
US$16.09
750 ml
Stella Rosa Black Italian Semi-Sweet Red Wine Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
US$9.19
750 ml
Barefoot Pinot Grigio Bottle California
Icon Loading
Many in stock
4.3
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
13% off
US$14.94
US$17.24
750 ml
Korbel Champagne 24 Proof California Brut Champagne Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
25% off
US$6.89
US$9.19
750 ml
Firefly Ridge Sauvignon Blanc Bottle California
Icon Loading
Many in stock
Leafy greens
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.99
Iceberg Lettuce (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.56
/ea
Est 2.29 lb • US$1.99/lb
Green Cabbage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
Green Leaf Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.39
/pk
Est 0.8 lb • US$2.99/lb
Greens Bok Choy
Icon Loading
US$4.99
18 oz
Signature Select Romaine Hearts
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
20% off
US$1.99
US$2.49
8 oz
Signature Farms Spinach
Icon Loading
US$2.99
8 oz
Signature Farms Shredded Red Cabbage
Icon Loading
US$2.49
8 oz
Signature Select Shredded Iceberg Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
1 ct
Signature Select Living Butter Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.49
Spinach (bunch)
Icon Loading
Many in stock
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$4.29
1 gal
Lucerne Foods Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.29
1 gal
Lucerne Foods Reduced Fat 2% Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.99
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 50% Less Sugar 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Chocolate Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(100+)
Icon Loading
US$6.99
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
US$4.29
1 gal
Lucerne Lowfat 1% Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.29
1 gal
Lucerne Foods Fat Free Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.99
1 gal
Value Corner Vitamin D Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.99
0.5 gal
Rosa Brothers Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.49
0.5 gal
Producers Dairy Reduced-Fat Unflavoured Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.49
1 gal
Producers Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Get to Know Us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Vons
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...