Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Weis Markets
--
delivery time
•
3750.5 km
•
Pricing & Fees
Icon Loading
Icon Loading
Search Weis Markets
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
Icon Loading
Spend $15+ on select Hershey's, save $3. Now - 9/30. Terms apply.
Icon Loading
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.23
/ea
Est 0.4 lb • US$0.58/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
33% off
US$3.33
US$4.99
Strawberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
17% off
US$5.00
US$5.99
2 lb
Seedless Red Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$11.86
/pk
Est 1.98 lb • US$5.99/lb
Weis Large Cut Watermelon Chunks Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.99
2 lb
Weis Seedless Clementines
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.67
Lemon (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.58
/ea
Est 0.53 lb • US$2.99/lb
Honeycrisp Apple
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.43
/bch
Est 2.43 lb • US$0.59/lb
Bananas
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
50% off
US$1.00
US$1.99
Hass Avocado (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.32
/ea
Est 0.4 lb • US$0.79/lb
Organic Banana
Icon Loading
Many in stock
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
25% off
US$2.99
US$3.99
5 lb
Weis Quality Russet Potatoes Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
35% off
US$3.69
US$5.69
12 oz
Cinnamon Toast Crunch Breakfast Cereal
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
39% off
US$1.59
US$2.59
15 oz
Manwich Original Sloppy Joe Sauce Can
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
17% off
US$5.00
US$5.99
3 lb
Sunkist Mandarins Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
25% off
US$3.69
US$4.89
8 ct
Fruit by the Foot Fruit Roll-Ups Gushers Snacks Variety Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
17% off
US$5.00
US$5.99
5 lb
Weis Quality Golden Potatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
14% off
US$6.16
/bch
US$7.19
Est 2.06 lb • US$2.99/lb
White Seedless Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
35% off
US$3.69
US$5.69
10.5 oz
Lucky Charms Gluten Free Limited Edition Jumbo Unicorns Cereal with Marshmallows
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
32% off
US$1.29
US$1.89
10 fl oz
Weis Quality Worcestershire Sauce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
21% off
US$2.99
US$3.79
16 oz
Weis Quality Sweet Cream Salted Butter
Icon Loading
Many in stock
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.49
2 lb
Weis Quality Baby Style Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.39
/bch
Est 0.7 lb • US$1.99/lb
Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.25
0.4 lb
Jumbo Fresh Green Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
3 lb
Florida Yellow Onion Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.99
Seedless Cucumber (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.59
/bch
Est 0.8 lb • US$1.99/lb
Stalk Broccoli
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.79
Garlic (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.49
12 oz
Grimmway Farms Petite Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.44
/ea
Est 0.22 lb • US$1.99/lb
Roma Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.13
/ea
Est 0.76 lb • US$1.49/lb
Yellow Onion
Icon Loading
Many in stock
Chicken
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$7.99
1.25 lb • US$6.39/lb
Perdue Shortcuts Pre-Cut Diced Chicken Breast
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.49
16 oz • US$5.49/lb
Weis Fresh from the Farm Thick Cut Sliced Bacon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.49
16 oz • US$6.49/lb
Perdue 92% Lean 8% Fat No Antibiotics Ever Fresh Ground Chicken
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
38% off
US$0.99
/lb
US$1.59
Est 4.56 lb • US$4.51
Weis by Nature Chicken Drumsticks Family Pack
Icon Loading
Many in stock
Value size
Icon Loading
14% off
US$7.29
US$8.49
2.5 lb
Weis Quality Chicken Party Wings
Icon Loading
US$9.99
4 lb • US$2.50/lb
Weis Quality Chicken Party Wings
Icon Loading
33% off
US$3.99
/lb
US$5.99
Est 1.3 lb • US$5.19
Perdue Chicken Tenders Pack
Icon Loading
US$2.69
/lb
Est 4.96 lb • US$13.34
Weis By Nature Boneless Skinless Chicken Breast family pack
Icon Loading
Many in stock
Value size
Icon Loading
US$10.39
/lb
Sold by weight
Weis2Go Garlic Parmesan Cold Boneless Wings
Icon Loading
US$9.99
US$10.99
24 oz • US$6.66/lb
Perdue Shortcuts Boneless Skinless Chicken Breasts
Icon Loading
Many in stock
Spices & seasoning
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.29
1 oz
Old El Paso Original Flavor Taco Seasoning Mix
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.59
8 oz
Badia Spices Gluten Free Minced Garlic
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.69
2.62 oz
Spice Classics Onion Powder
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.59
26 oz
Morton Iodized Salt
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.69
1.5 oz
Weis Quality Ground Black Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.59
3.12 oz
Weis Quality Garlic Powder
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.49
8 oz
Tony Chachere's Original Creole Seasoning
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.99
8 ct
Sazon Goya Coriander & Annatto Seasoning Packets
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.69
2.5 oz
Spice Classics Paprika
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.89
8 oz
Walker & Sons Slap Ya Mama Original Blend Cajun Seasoning
Icon Loading
Many in stock
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.99
128 fl oz
Weis Quality Grade A Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
1 gal
Weis Quality Grade A 2% Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
1 gal
Weis Quality 1% Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.39
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.39
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 50% Less Sugar 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Chocolate Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.89
0.5 gal
Weis Quality Non Fat Skim Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.99
32 fl oz
Weis Quality Cultured Low Fat Buttermilk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.89
0.5 gal
Weis Quality Grade A Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.89
0.5 gal
Weis Quality 2% Reduced Fat Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.79
1 gal
Galliker's Reduced Fat 2% Milk
Icon Loading
Many in stock
Bacon
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
33% off
US$5.99
US$8.99
16 oz • US$5.99/lb
Smithfield USDA Inspected Cured Hickory Smoked Hometown Original Bacon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$8.99
10 oz • US$14.38/lb
Godshall's Beef Bacon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
25% off
US$2.99
US$3.99
12 oz • US$3.99/lb
Butterball Gluten Free Lower Sodium Cured Smoked Turkey Bacon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.59
5.25 oz • US$17.04/lb
MorningStar Farms Classic Vegetarian Bacon Strips
Icon Loading
US$5.49
16 oz • US$5.49/lb
Weis Quality Applewood Smoked Sliced Bacon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.49
8 oz • US$8.98/lb
Weis Fresh from the Farm Canadian Bacon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.29
4.3 oz • US$19.68/lb
Hormel Bacon Toppings 40% Less Fat Real Crumbled Bacon Pouch
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.49
16 oz • US$5.49/lb
Weis Fresh from the Farm Reduced Sodium Bacon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$9.99
1 ct • US$9.98/lb
Oscar Mayer Original Naturally Hardwood Smoked Bacon Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.99
US$6.29
2.52 oz • US$38.03/lb
Oscar Mayer Original Fully Cooked Bacon
Icon Loading
Many in stock
Get to Know Us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Weis Markets
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...