Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Holiday Farms
--
delivery time
•
8638.4 km
US$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search Holiday Farms
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
Hemp THC
Icon Loading
Fruit
Tout afficher
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.98
/bch
Est 2.0 lb • US$1.49/lb
Organic Banana bunch
Icon Loading
US$0.89
1 ct
Kiwi
Icon Loading
US$0.69
1 ct
Lemon
Icon Loading
US$0.41
/ea
Est 0.06 lb • US$6.79/lb
Mango
Icon Loading
US$0.68
/ea
Est 0.2 lb • US$3.39/lb
Black Plum
Icon Loading
US$4.59
6 oz
Blackberries
Icon Loading
US$1.89
Cara Cara Orange (each)
Icon Loading
US$0.99
/bch
Est 1.0 lb • US$0.99/lb
Banana bunch
Icon Loading
US$2.29
/ea
Est 1.0 lb • US$2.29/lb
Piel de Sapo Melon
Icon Loading
US$0.68
/ea
Est 0.2 lb • US$3.39/lb
Large Tree Ripened Plum
Popular deals
Tout afficher
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
55% off
US$0.99
US$2.19
Hass Avocado (each)
Icon Loading
12% off
US$1.49
/ea
US$1.69
Est 1.0 lb • US$1.49/lb
Russet Potato
Icon Loading
22% off
US$1.09
US$1.39
Chayote Squash (each)
Icon Loading
18% off
US$2.79
US$3.39
20 oz
Bimbo Soft White Bread Bag
Icon Loading
28% off
US$2.29
US$3.19
16 oz
Green Giant Fresh Baby Cut Carrots
Icon Loading
50% off
US$1.35
/ea
US$2.71
Est 0.8 lb • US$1.69/lb
Fresh Produce Beefsteak Tomato
Icon Loading
18% off
US$6.79
US$8.29
12 fl oz × 8 ct
Pepsi Cola Soda
Icon Loading
49% off
US$2.89
US$5.69
16 fl oz
C4 Energy Ultimate Godzilla Sour Blue Razzilla Energy Drink Can
Icon Loading
12% off
US$1.49
/ea
US$1.69
Est 1.0 lb • US$1.49/lb
Orange Sweet Potatoe
Icon Loading
49% off
US$2.89
US$5.69
16 fl oz
Cellucor C4 Ultimate Energy Zero Sugar Fruit Punch Energy Drink Can RTD
Vegetables
Tout afficher
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.85
/ea
Est 0.5 lb • US$1.69/lb
Red Jumbo Onion
Icon Loading
US$2.79
/ea
Est 1.0 lb • US$2.79/lb
Tomato
Icon Loading
US$1.60
/ea
Est 0.7 lb • US$2.29/lb
Fresh Produce Green Beans
Icon Loading
US$7.99
4 ct
Mucci Farms Sweet Bell Peppers
Icon Loading
US$2.29
/ea
Est 1.0 lb • US$2.29/lb
Small Yellow Onion
Icon Loading
US$4.59
16 oz
Red Grape Tomatoes
Icon Loading
US$1.70
/ea
Est 0.5 lb • US$3.39/lb
Ginger
Icon Loading
US$1.79
16 oz
Goya Foods Split Green Peas
Icon Loading
US$2.71
/ea
Est 0.8 lb • US$3.39/lb
Melissa's Jicama
Icon Loading
US$1.52
/ea
Est 0.9 lb • US$1.69/lb
Vidalia Onion
Milk
Tout afficher
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$5.69
1 gal
Cream-O-Land Whole Milk
Icon Loading
US$5.69
1 gal
Cream-O-Land 2% Reduced Fat Milk
Icon Loading
US$2.29
8 fl oz
Lifeway Blueberry Kefir
Icon Loading
US$3.79
1 qt
Lactaid 2% Reduced Fat Milk
Icon Loading
US$2.29
1 qt
Cream-O-Land Fat Free Milk
Icon Loading
US$2.29
1 qt
Cream-O-Land Grade A Vitamin D Whole Milk
Icon Loading
US$2.29
1 qt
Cream-O-Land 2% Reduced Fat Milk
Icon Loading
US$3.39
0.5 gal
Cream-O-Land Whole Milk
Icon Loading
US$3.39
0.5 gal
Cream-O-Land 2% Reduced Fat Milk
Icon Loading
US$8.49
64 fl oz
Horizon Whole Milk
Salmon
Tout afficher
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$15.39
16 ct • US$15.39/lb
Wholey Salmon Fillets
Icon Loading
US$14.19
4 oz • US$56.76/lb
Acme Gluten Free Smoked Nova Salmon
Icon Loading
US$14.79
/lb
Est 1.0 lb • US$14.79
Fish Steak Alaskan Wild Salmon Steak
Icon Loading
US$23.89
8 oz • US$47.78/lb
Acme Gluten Free Pre-Sliced Brooklyn Classic Smoked Nova Salmon
Icon Loading
US$32.89
12 oz • US$43.85/lb
Acme Gluten Free Smoked Pre-Sliced Nova Salmon Value Pack
Icon Loading
US$23.89
/lb
Sold by weight
Fish Fillets Norwegian Wild Salmon Fillet
Icon Loading
US$34.19
/lb
Sold by weight
Store Prepared Hand Sliced Lox
Icon Loading
US$9.69
6 oz • US$25.84/lb
Mowi Atlantic Tuscan Herb Style Salmon
Chicken
Tout afficher
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$4.59
/lb
Est 1.9 lb • US$8.72
Perdue Chicken Drumsticks
Icon Loading
27% off
US$4.59
US$6.29
16 oz • US$4.59/lb
Perdue 92% Lean 8% Fat No Antibiotics Ever Fresh Ground Chicken
Icon Loading
US$8.49
/lb
Est 1.45 lb • US$12.31
Chicken Breast Boneless Thin Slice
Icon Loading
US$12.49
3.5 oz • US$57.10/lb
Veroni Sliced Imported Coppa
Icon Loading
US$3.09
/lb
Est 4.06 lb • US$12.55
Perdue Oven Stuffer Whole Roaster Pack
Icon Loading
US$11.39
1 ct
Buffalo Seasoning Chicken Wings Pack
Icon Loading
US$9.09
1 lb • US$9.09/lb
Perdue No Antibiotics Ever Fresh 98% Lean Ground Chicken Breast
Icon Loading
US$3.39
/lb
Est 1.0 lb • US$3.39
Chicken Thigh
Icon Loading
US$17.09
32 oz • US$8.55/lb
Bubba Burger Chicken Burgers
Icon Loading
US$1.99
/lb
Est 3.99 lb • US$7.94
Perdue Chicken Leg Quarters
Spices & seasoning
Tout afficher
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.59
8 ct
Sazon Goya Coriander & Annatto Seasoning Packets
Icon Loading
US$2.29
6 oz
Goya Foods Sofrito Tomato Cooking Base
Icon Loading
US$4.39
5 oz
Tajin Clasico Chile Seasoning with Lime
Icon Loading
US$2.49
1.75 oz
Spice Classics Crushed Red Pepper
Icon Loading
US$2.69
26 oz
Morton Iodized Salt
Icon Loading
US$2.49
2.62 oz
Spice Classics Onion Powder
Icon Loading
US$1.89
2.82 oz
Goya Foods Powdered Beef Bouillon
Icon Loading
US$2.99
8 oz
Goya Foods Adobo All Purpose Seasoning with Pepper
Icon Loading
US$2.49
2.5 oz
Spice Classics Paprika
Icon Loading
US$2.79
16 oz
Morton Salt Kosher Salt Flakes
Apprends à nous connaître
À propos de nous
Carrières
Investisseurs
Blogue de l’entreprise
Blogue d'ingénierie
Blogue du commerçant
Cartes-cadeaux
Promotions
Centrale des Dashers
LinkedIn
Glassdoor
Accessibilité
Salle de presse
Laisse-nous t'aider
Informations du compte
Historique des commandes
Aide
Parlons affaires
Devenir un Dasher
Commerçant DoorDash
Obtenir des Dashers pour des livraisons
Obtiens DoorDash pour entreprise
Entreprises mises en vedette
Holiday Farms
DoorDash
Conditions d'utilisation
Confidentialité
Emplacements de livraison
Ne pas vendre ni partager mes renseignements personnels
DoorDash © 2026
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...