Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
VG's - Grocery
--
delivery time
•
9492.1 km
•
Pricing & Fees
US$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search VG's - Grocery
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
Multicultural
Icon Loading
Beef
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$7.79
/lb
Est 1.2 lb • US$9.35
Fresh 80% Lean Ground Beef Pack
Icon Loading
US$13.29
/lb
Est 1.11 lb • US$14.75
Open Acres Extra Lean Beef Stew Meat
Icon Loading
33% off
US$6.99
/lb
US$10.49
Est 2.31 lb • US$16.15
Open Acres Boneless English Beef Roast
Icon Loading
US$7.19
16 oz • US$7.19/lb
Koegel's Thick-Sliced Bologna
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$8.29
/lb
Est 0.82 lb • US$6.80
Fresh Burger Patties 80% Lean Beef
Icon Loading
US$11.49
/lb
Sold by weight
Open Acres Beef Stew Meat
Icon Loading
US$12.19
16.2 oz
Ball Park Frozen Fully Cooked Flame Grilled Original Beef Patties 6 ct
Icon Loading
US$7.29
/lb
Est 3.23 lb • US$23.55
Fresh 80% Lean Ground Beef Value Pack
Value size
Icon Loading
US$7.79
/lb
Est 1.0 lb • US$7.79
Seasoned Spare Ribs Boneless Country Style
Icon Loading
US$7.99
/lb
US$8.79
Est 1.09 lb • US$8.71
85% Lean Ground Beef Pack
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
25% off
US$4.49
US$5.99
2 lb
Wonderful Halos Mandarins
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
17% off
US$0.99
US$1.19
1 ct
Jumbo Fresh Green Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
45% off
US$0.78
/ea
US$1.43
Est 0.8 lb • US$0.97/lb
Fresh Jumbo Sweet Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
46% off
US$4.14
/bch
US$7.68
Est 2.08 lb • US$1.99/lb
Seedless Red Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
29% off
US$1.99
US$2.79
8 oz
Fresh Express Shreds Iceberg Lettuce
Icon Loading
17% off
US$2.99
US$3.59
0.5 gal
Trumoo Whole Chocolate Milk
Icon Loading
29% off
US$2.99
/bch
US$4.19
Est 1.5 lb • US$1.99/lb
Red Tomato on the Vine
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
17% off
US$1.99
US$2.39
8 oz
Our Family Sliced Monterey Jack Cheese with Jalapeno Peppers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
43% off
US$0.13
/ea
US$0.23
Est 0.1 lb • US$1.29/lb
Fresh Jalapeno Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
13% off
US$3.49
US$3.99
1 pt
Sunset Angel Sweet Grape Tomatoes
Liquor
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$23.19
750 ml
Tito's Gluten-Free 80 Proof Handmade Vodka Bottle
Icon Loading
US$34.79
375 ml
Patrón 80 Proof Reposado Tequila Bottle
Icon Loading
US$23.20
50 ml x 20 ct
Fireball Cinnamon Whisky Bottles
Icon Loading
US$23.19
1 L
Captain Morgan Original Spiced Rum Bottle
Icon Loading
US$6.95
750 ml
Quality House Natural Flavors Added Vodka Bottle
Icon Loading
US$17.97
375 ml
Crown Royal Regal Apple Canadian Whisky Bottle
Icon Loading
US$45.23
1.75 L
Jose Cuervo Especial 80 Proof Gold Tequila Bottle
Icon Loading
US$42.91
1.75 L
Tito's Gluten Free 80 Proof Handmade Vodka Bottle
Icon Loading
US$20.87
750 ml
Peligroso 80 Proof 100% De Agave Reposado Tequila
Icon Loading
US$16.23
750 ml
Skyy 80 Proof Vodka Bottle
Milk alternatives
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$4.59
64 oz
Almond Breeze Vanilla Almondmilk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.49
52 fl oz
Planet Oat Original Oatmilk
Icon Loading
US$8.11
16.9 oz
Coco Re'al Gourmet Cream of Coconut Simply Squeeze Bottle
Icon Loading
US$5.99
48 fl oz
Silk Dairy & Lactose Free Original Plant Protein Milk Bottle
Icon Loading
US$4.59
0.5 gal
Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk
Icon Loading
US$6.49
0.5 gal
Oatly! Orginal Oat Milk
Icon Loading
US$6.99
1.5 qt
Califia Farms Organic Unsweetened Coconut Milk
Icon Loading
US$4.29
64 fl oz
Silk Plant Based Unsweet Vanilla Almond Milk Carton
Icon Loading
US$4.49
52 fl oz
Planet Oat Unsweetened Original Oatmilk Carton
Icon Loading
US$4.59
0.5 gal
Almond Breeze Dairy Free No Sugar Added Unsweetened Original Almond Milk Carton
Bread
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.79
22 oz
Soft 'N Good Enriched White Giant Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.49
16 oz
French Bread
Icon Loading
US$4.39
16 oz
Pepperidge Farm Swirl Raisin Cinnamon Bread
Icon Loading
US$2.99
22 oz
Aunt Millie's Country Buttermilk Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.59
16 oz
Sliced Seedless Rye Bread
Icon Loading
US$3.99
20 oz
Sara Lee Honey Wheat Sandwich Bread
Icon Loading
US$4.99
24 oz
Pepperidge Farm Farmhouse Sourdough Bread
Icon Loading
US$3.79
20 oz
Wonder Classic White Sandwich Bread
Icon Loading
US$3.49
22 oz
Aunt Millie's Seeded Italian Bread
Icon Loading
US$2.99
22 oz
Aunt Millie's Honey Wheat Bread
Bacon
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$5.99
16 oz • US$5.99/lb
Our Family Premium Bacon
Icon Loading
16% off
US$5.59
US$6.69
5.25 oz • US$17.04/lb
MorningStar Farms Classic Vegetarian Bacon Strips
Icon Loading
US$5.99
12 oz • US$7.99/lb
Jennie-O Fat Reduced Sodium Cured Fully Cooked Chopped & Formed Turkey Bacon
Icon Loading
US$4.49
2.8 oz • US$25.66/lb
Oscar Mayer Real Bacon Recipe Pieces Bag
Icon Loading
US$8.29
12 oz • US$11.05/lb
Oscar Mayer Center Cut Original Bacon
Icon Loading
US$4.99
2.1 oz • US$38.02/lb
Smithfield USDA Inspected Cured Hometown Original Bacon
Icon Loading
US$6.49
12 oz • US$8.65/lb
Jimmy Dean Hickory Smoked Bacon
Icon Loading
US$6.69
4.3 oz • US$24.89/lb
Hormel Bacon Toppings 40% Less Fat Real Crumbled Bacon Pouch
Icon Loading
US$6.99
12 oz • US$9.32/lb
Our Family Slow Smoked Thick Cut Bacon
Icon Loading
US$5.99
3.5 oz • US$27.38/lb
Hormel Black Label Real Chopped Bacon
Pork
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$6.49
/lb
Est 1.17 lb • US$7.59
Fresh New York Boneless Pork Chops
Icon Loading
17% off
US$5.79
US$6.99
10 oz
MorningStar Farms Vegan Original Chik'n Patties
Icon Loading
US$3.49
/lb
Est 1.7 lb • US$5.93
Smoked Pork Hocks
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.99
/lb
Est 1.1 lb • US$6.59
Open Acres Shoulder Pork Steak Vacuum Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$10.99
18.4 oz • US$9.56/lb
Smithfield Roasted Garlic & Herb Fresh Pork Tenderloin
Icon Loading
US$3.99
8 oz • US$7.98/lb
Hatfield Hardwood Smoked Ham Steak
Icon Loading
US$4.99
/lb
Est 1.0 lb • US$4.99
Open Acres Sirloin Boneless Pork Roast
Icon Loading
US$4.99
/lb
Est 1.0 lb • US$4.99
Open Acres Sirloin Boneless Pork Chops Value Pack
Value size
Icon Loading
US$7.49
16 oz • US$7.49/lb
Curly's Gluten Free Fully Cooked Hickory Smoked Pulled Pork with Barbecue Sauce
Icon Loading
US$5.49
/lb
Est 1.0 lb • US$5.49
Open Acres Sirloin Boneless Pork Chops
Get to Know us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
VG's - Grocery
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...