Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Harding’s Friendly Market
--
delivery time
•
9724.6 km
•
Pricing & Fees
US$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search Harding’s Friendly Market
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
Icon Loading
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$5.49
US$5.69
12 oz
Kraft Singles American Cheese Slices 16 ct
Icon Loading
17% off
US$3.49
US$4.19
15 oz
Ball Park White Hamburger Buns Bag 8 ct
Icon Loading
US$2.49
US$2.50
1 ct
Red Bell Pepper
Icon Loading
33% off
US$2.49
US$3.69
22 oz
Aunt Millie's Honey Wheat Bread
Icon Loading
38% off
US$9.99
/lb
US$15.99
Est 0.79 lb • US$7.89
Top Loin New York Strip Steak Beef
Icon Loading
US$4.79
US$4.99
12 oz x 8 ct
Faygo Soft Drink Grape Cans
Icon Loading
13% off
US$3.49
US$3.99
3 lb
Our Family White Onions
Icon Loading
13% off
US$6.99
US$7.99
16.9 oz x 24 ct
Aquafina Purified Drinking Water
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
19% off
US$2.99
US$3.69
16 oz
Jif Gluten Free Creamy Peanut Butter
Icon Loading
10% off
US$4.47
US$4.99
8 oz
Sargento Fine Cut Natural Shredded 4 Mexican Cheese
Bacon
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$10.99
16 oz • US$10.99/lb
Hormel Black Label Natural Hardwood Smoked Original Bacon
Icon Loading
US$4.49
12 Ounces • US$5.99/lb
Butterball USDA Inspected Cured Original Smoked Chopped Formed Turkey Bacon EZ Open
Icon Loading
US$3.79
2.8 oz • US$21.66/lb
Oscar Mayer Real Bacon Recipe Pieces Bag
Icon Loading
US$8.99
16 oz • US$8.99/lb
Kentucky Legend Applewood Bacon
Icon Loading
US$4.49
12 oz • US$5.99/lb
Jennie-O Fat Reduced Sodium Cured Fully Cooked Chopped & Formed Turkey Bacon
Icon Loading
US$5.89
2.52 oz • US$37.40/lb
Hormel Black Label Fully Cooked Naturally Hardwood Smoked Thick Cut Original Bacon
Icon Loading
US$11.99
1 ct • US$11.99/lb
Oscar Mayer Original Naturally Hardwood Smoked Bacon Pack
Icon Loading
20% off
US$7.99
US$9.99
16 oz • US$7.99/lb
Smithfield USDA Inspected Cured Cherrywood Smoked Thick Cut Bacon
Icon Loading
US$10.99
1 lb • US$10.99/lb
Hormel Black Label Natural Hardwood Smoke Thick Cut Bacon
Icon Loading
US$7.29
2.52 oz • US$46.29/lb
Oscar Mayer Original Fully Cooked Bacon
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$4.59
1 gal
Our Family Vitamin D Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.29
1 gal
Our Family Reduced Fat Vitamin A & D 2% Milk
Icon Loading
US$5.49
0.5 gal
Lactaid Lactose Free 2% Reduced Fat Calcium Enriched Milk Carton
Icon Loading
US$3.99
1 gal
Our Family Vitamin A & D Skim Milk
Icon Loading
US$5.99
1 gal
Country Fresh Lowfat 1% Milk Jug
Icon Loading
US$6.29
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 50% Less Sugar 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Chocolate Milk Bottle
Icon Loading
US$1.99
1 qt
Country Fresh Lowfat Cultured Buttermilk Jug
Icon Loading
US$3.59
0.5 gal
Country Fresh Vitamin D Milk Jug
Icon Loading
US$1.99
1 qt
Country Fresh 2% Reduced Fat Milk Jug
Icon Loading
US$5.99
1 gal
Country Fresh Vitamin D Whole Milk Jug
Leafy greens
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.49
Foxy Iceberg Lettuce (each)
Icon Loading
US$2.77
/ea
Est 2.8 lb • US$0.99/lb
Green Cabbage
Icon Loading
US$2.99
8 oz
Fresh Express Spinach
Icon Loading
US$5.49
3 ct
Foxy Romaine Hearts
Icon Loading
US$2.33
/ea
Est 0.78 lb • US$2.99/lb
Green Leaf Lettuce
Icon Loading
US$3.99
5 oz
Fresh Express Tender Leaf Blends Baby Spinach
Icon Loading
US$1.79
/ea
Est 1.2 lb • US$1.49/lb
Celery Cabbage
Icon Loading
US$2.99
8 oz
Fresh Express Shreds Iceberg Lettuce
Icon Loading
US$2.99
1 ct
Butter Lettuce
Icon Loading
US$2.49
Iceberg Lettuce (each)
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.28
/ea
Est 0.36 lb • US$0.79/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
Lemon (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.99
2 lb
Halos Mandarin Oranges Bag
Icon Loading
US$4.99
1 lb
Seedless Green Grapes
Icon Loading
28% off
US$2.50
US$3.49
1 lb
Strawberries
Icon Loading
US$4.19
/pk
Est 1.05 lb • US$3.99/lb
Blueberries
Icon Loading
US$18.99
1 ct
Seedless Watermelon
Icon Loading
US$0.49
1 lb
Banana
Icon Loading
US$4.99
3 lb
Our Family Granny Smith Apples
Icon Loading
US$4.49
1 lb
Strawberries
Milk alternatives
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
17% off
US$3.97
US$4.79
0.5 gal
Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk
Icon Loading
US$5.19
64 fl oz
Silk Original Plant Based Soy Milk
Icon Loading
US$4.49
52 fl oz
Planet Oat Original Oatmilk
Icon Loading
US$5.49
64 fl oz
Silk Plant Based Unsweet Coconut Milk
Icon Loading
US$4.99
32 oz
Rice Dream Organic Original Ricemilk
Icon Loading
US$4.39
64 fl oz
Silk Plant Based Vanilla Almond Milk Carton
Icon Loading
US$3.19
32 fl oz
So Delicious Organic Unsweet Coconut Milk
Icon Loading
US$4.39
64 fl oz
Silk Plant Based Unsweet Vanilla Almond Milk Carton
Icon Loading
US$5.19
1 ct
Silk Organic Plant Based Unsweet Soy Milk (64 fl oz
Icon Loading
US$5.59
48 oz
Califia Farms Zero Sugar Dairy Free Toasted Coconut Almond Milk Bottle
Salmon
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$8.99
4 oz • US$35.96/lb
Echo Falls Kosher Coho Black Pepper Hot Smoked Oakwood Smoked Salmon
Icon Loading
US$7.39
5 oz • US$23.65/lb
Cedar Bay Cedar Planked Atlantic Salmon
Icon Loading
US$8.99
10 oz
Orca Bay Keta Salmon Portions Skin On
Icon Loading
US$8.99
4 oz • US$35.96/lb
Echo Falls Kosher Coho Hot Smoked Oakwood Smoked Traditional Flavor Salmon
Icon Loading
US$12.99
/lb
Est 1.0 lb • US$12.99
Salmon Fillet
Icon Loading
US$7.99
4 oz • US$31.96/lb
Ma Cohen Nova Lox Salmon Sliced
Icon Loading
US$15.99
/lb
Est 0.75 lb • US$11.99
Atlantic Norwegian Salmon Fillet
Icon Loading
Likely out of stock
Icon Loading
US$25.99
12 oz • US$34.65/lb
Echo Falls Hot Traditional Cracked Pepper & Cajun Spice Smoked Coho Salmon
Icon Loading
US$15.99
1 ct
Smoked Salmon
Get to Know us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Harding’s Friendly Market
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...