Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Cash Saver
--
delivery time
•
10682.6 km
•
Pricing & Fees
US$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search Cash Saver
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Outdoor
Icon Loading
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
29% off
US$1.99
US$2.79
20 oz
Bimbo Soft White Bread Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
15% off
US$6.69
US$7.89
50 ct
Totino's Pizza Rolls Pepperoni Pizza Frozen Appetizers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
24% off
US$2.89
US$3.79
15 oz
Wolf Brand Chili with No Beans
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
25% off
US$2.99
US$3.99
9.9 oz
Takis Fuego Hot Chili Pepper & Lime Flavored Extreme Rolled Tortilla Chips Sharing Size
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
24% off
US$2.59
US$3.39
2 L
Dr Pepper Soda PET Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.69
US$2.79
16.2 oz
Little Debbie Oatmeal Pie
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
20% off
US$1.59
US$1.99
10 oz
Ro*Tel Non-GMO Diced Original Tomatoes & Green Chillies
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
23% off
US$3.99
US$5.19
24 oz
Hiland Small Curd Cottage Cheese
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
10% off
US$1.79
US$1.99
15 oz
Manwich Original Sloppy Joe Sauce Can
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
36% off
US$2.49
US$3.89
1 gal
Hiland Fruit Punch Juice Bottle
Icon Loading
Many in stock
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.73
/bch
Est 2.5 lb • US$0.69/lb
Dole Premium Ripe Bananas
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.29
Large Limes (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
Medium Hass Avocado (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.73
/per bag
Est 1.76 lb • US$2.69/lb
White Seedless Grapes
Icon Loading
US$0.89
1 ct
Kiwi
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.27
/ea
Est 0.67 lb • US$1.89/lb
Navel Oranges
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.80
/ea
Est 0.5 lb • US$1.59/lb
Granny Smith Apple
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.73
/ea
Est 2.5 lb • US$0.69/lb
Dole Bananas
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.49
1 each
Lemon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.99
16 oz
Bobalu Strawberries pack
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.29
1 lb
Baby Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.79
Green Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.78
/ea
Est 0.79 lb • US$0.99/lb
Yellow Jumbo Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.39
/ea
Est 0.22 lb • US$1.79/lb
Roma Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.00
/ea
Est 0.5 lb • US$1.99/lb
Zucchini Squash
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.89
1 ct
Cucumber Slicers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.69
Garlic (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.69
10 lb
Best Choice Russet Potato Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.89
2 lb
Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.19
1 each
Green Onions
Icon Loading
Many in stock
Chicken
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.49
/lb
Est 1.93 lb • US$6.74
Fresh Boneless Chicken Breasts Pack
Icon Loading
US$5.99
16 oz • US$5.99/lb
Longhorn Hot Link
Icon Loading
US$2.89
/lb
Est 2.0 lb • US$5.78
Chicken Cut Wings
Icon Loading
US$2.29
/lb
Est 2.11 lb • US$4.83
Sanderson Farms Chicken Drumsticks Pack
Icon Loading
US$5.69
/lb
Est 1.6 lb • US$9.10
Sanderson Farms Chicken Tenderloins
Icon Loading
US$7.69
24 oz • US$5.13/lb
John Soules Foods Chicken Tenders
Icon Loading
US$1.99
/lb
Est 4.84 lb • US$9.63
Georges FM Whole Chicken Pack
Icon Loading
20% off
US$1.59
US$1.99
2.6 oz • US$9.78/lb
Starkist Chicken Creations Salsa Verde Pouch
Icon Loading
US$1.59
/lb
Est 2.7 lb • US$4.29
Southeastern Meats Pick 5 Chicken Thighs Pack
Icon Loading
US$2.29
/lb
Est 2.4 lb • US$5.50
Sanderson Farms Chicken Thighs Pack
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.79
128 oz
Always Save Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.89
0.5 gal
Hiland Reduced Fat 2% Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.19
1 gal
Hiland Gluten Free 1% Lowfat Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.89
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 50% Less Sugar 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Chocolate Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.59
96 fl oz
Lactaid Lactose Free Whole Milk
Icon Loading
US$2.99
0.5 gal
Hiland Cultured Lowfat Buttermilk Jug
Icon Loading
US$4.99
128 fl oz
Hiland Fat Free Milk
Icon Loading
US$2.89
0.5 gal
Hiland Vitamin D Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.39
1 gal
Hiland Reduced Fat 2% Milk Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.59
1 gal
Hiland Vitamin D Milk Jug
Icon Loading
Many in stock
Bread
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.49
12 oz
Sara Lee Sourdough Half Loaf Bread
Icon Loading
28% off
US$2.79
US$3.89
20 oz
Sara Lee Honey Wheat Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.49
12 oz
Sara Lee Brioche Bread
Icon Loading
US$4.19
20 oz
Nature's Own Butterbread Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.59
16 oz
Thomas' Cinnamon Raisin Swirl Bread
Icon Loading
US$3.69
24 oz
Sunbeam Giant Enriched White Bread Loaf
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.19
24 oz
Sara Lee White Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
13% off
US$3.99
US$4.59
24 oz
Oroweat Sourdough Bread
Icon Loading
US$4.19
20 oz
Nature's Own Honey Wheat Sandwich Bread Loaf
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
24% off
US$2.79
US$3.69
20 oz
Wonder Classic White Sandwich Bread
Beef
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$12.29
1.33 lb • US$9.24/lb
80% Lean Ground Chuck Patties
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$7.99
16 oz • US$7.99/lb
IBP Trusted Excellence 73% Lean 27% Fat Ground Beef
Icon Loading
US$9.19
/lb
Est 1.21 lb • US$11.12
Beef Cube Steak Pack
Value size
Icon Loading
US$3.49
9 oz • US$6.20/lb
Land O' Frost Black Forest Ham
Icon Loading
US$7.99
/lb
Est 3.6 lb • US$28.76
Cooks Corned Beef Brisket Point Pack
Icon Loading
US$5.19
/lb
Est 1.22 lb • US$6.33
Boneless Breakfast Loin
Icon Loading
US$5.99
16 oz • US$5.99/lb
Skylark Frozen Sliced, Skinned, Deveined Calf Beef Liver
Icon Loading
US$13.79
5.3 oz x 4 ct • US$10.41/lb
Schweid & Sons Certified Angus Beef USDA Inspected Original Blend Ground Beef Brisket Chuck Patty 75% Lean
Icon Loading
US$15.89
2 lb • US$7.95/lb
Our Certified 80% Lean 20% Fat Ground Chuck Beef Roll
Icon Loading
US$11.49
1 lb • US$11.49/lb
IBP Trusted Excellence All Natural Extra Lean Ground Beef
Icon Loading
Many in stock
Get to Know Us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Cash Saver
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...