Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Greer's Markets
--
delivery time
•
9833.4 km
•
Pricing & Fees
US$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search Greer's Markets
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
Paint & Mediums
CBD
Icon Loading
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
26% off
US$5.10
/bch
US$6.85
Est 2.04 lb • US$2.50/lb
Green Grapes
Icon Loading
27% off
US$3.19
US$4.39
4 lb
Best Choice Granulated Sugar
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
35% off
US$1.29
US$1.99
7 oz
Banquet Chicken Pot Pie Frozen Dinner
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.99
US$5.39
13.7 oz
Club Original Crackers Box
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
13% off
US$4.19
US$4.79
1 gal
Hawaiian Punch Fruit Juicy Red Juice Drink
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
12% off
US$2.89
US$3.29
24 oz
Ragu Old World Style Traditional Pasta Sauce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.89
US$1.99
16 oz
Ronco Spaghetti
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
23% off
US$0.99
US$1.29
24 ct
Best Choice Heavy Duty Spoons
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
10% off
US$1.79
US$1.99
12 oz
Best Choice Dijon Mustard
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
20% off
US$1.59
US$1.99
1 lb
Best Choice Chopped Broccoli
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.67
1 ct
Red Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.06
Cucumber (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.28
/ea
Est 0.93 lb • US$1.38/lb
Sweet Potato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.83
/ea
Est 0.7 lb • US$1.18/lb
Yellow Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.35
/ea
Est 0.07 lb • US$4.99/lb
Garlic Bulb
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.23
/ea
Est 0.5 lb • US$2.46/lb
Yellow Squash
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.56
/ea
Est 0.24 lb • US$2.34/lb
Roma Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.90
Green Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.38
1 lb
Large Carrots
Icon Loading
US$3.39
5 lb
Best Choice Russet Potato Bag
Icon Loading
Many in stock
Sausage
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$6.85
64 oz • US$1.71/lb
Conecuh Hickory Smoked Natural Sheep Casing Sausage
Icon Loading
US$4.70
8 ct • US$0.63/lb
Ball Park Classic Bun Size Hot Dogs Franks
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.82
14 oz • US$6.65/lb
Hillshire Farm Smoked Sausage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$7.68
12 oz • US$10.24/lb
Hillshire Farm Fully Cooked Smoked Beef Sausage
Icon Loading
US$5.51
12 oz • US$7.35/lb
Royal Sausage Baby Link
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.36
13 oz • US$7.83/lb
Hillshire Farm Smoked Turkey Sausage
Icon Loading
US$5.82
14 oz • US$6.65/lb
Hillshire Farm Polska Kielbasa Smoked Sausage
Icon Loading
US$6.69
16 oz • US$6.69/lb
Conecuh USDA Inspected Cajun Smoked Sausage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
46% off
US$1.08
US$2.00
12 oz • US$1.44/lb
Bar-S Foods Gluten Free Bun Length USDA Inspected Classic Smoke Flavor Added Bun Length Frankfurter
Icon Loading
US$14.49
45 oz • US$5.15/lb
Swaggerty's Farm Premium Pork Mild Sausage Patties 30 ct
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.85
/bch
Est 2.47 lb • US$0.75/lb
Yellow Bananas
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
20% off
US$1.31
/ea
US$1.63
Est 0.63 lb • US$2.08/lb
Honeycrisp Apple
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.09
Red Grapefruit (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.42
Navel Orange (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.09
1 ct
Kiwi
Icon Loading
US$9.89
1 ct
Seedless Watermelon
Icon Loading
US$5.67
2 lb
Lemons Bag
Icon Loading
US$4.08
/per bag
Est 2.24 lb • US$1.82/lb
Granny Smith Apples
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.98
1 ct
Avocado
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.31
3 lb
Red Delicious Apples Bag
Icon Loading
Many in stock
Bread
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.60
20 oz
Best Choice White Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.41
16 oz
Pepperidge Farm Swirl Raisin Cinnamon Bread
Icon Loading
US$3.95
20 oz
Nature's Own Honey Wheat Sandwich Bread Loaf
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.20
22 oz
Nature's Own Perfectly Crafted Thick Sliced Sourdough Bread
Icon Loading
US$3.95
20 oz
Nature's Own Butterbread Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.69
7.05 oz
Stonefire Original Naan Dippers Flatbread
Icon Loading
US$2.19
1 ct
French Bread
Icon Loading
US$3.58
24 oz
Bunny Old Fashioned Sliced White Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.46
16 oz
Sun-Maid Cinnamon Swirl Raisin Bread
Icon Loading
US$2.93
20 oz
Sunbeam King Thin White Bread Bag
Pork
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$4.70
/lb
Est 1.39 lb • US$6.53
Pork Chops Breakfast Thin Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.91
10 oz • US$6.26/lb
Carolina Pride Honey Ham
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
19% off
US$2.99
/lb
US$3.70
Est 2.8 lb • US$8.37
Pork Steaks Sliced Family Pack
Value size
Icon Loading
US$4.57
20 Ounces • US$3.66/lb
Royal Smoked Ham Hock
Icon Loading
US$4.70
/lb
Est 3.19 lb • US$14.99
Pork Baby Back Ribs Pack
Icon Loading
25% off
US$2.99
/lb
US$3.99
Est 2.48 lb • US$7.42
Tenderloin Pork Pack
Icon Loading
25% off
US$3.08
/lb
US$4.09
Est 3.62 lb • US$11.15
Boston Butt Boneless Half Pork Roast Pack
Icon Loading
US$4.09
/lb
Est 1.38 lb • US$5.64
Thick Cut Center Pork Chops Pack
Icon Loading
US$1.61
4 oz • US$6.44/lb
Carolina Pride Chopped Ham
Icon Loading
20% off
US$3.19
/lb
US$3.99
Est 2.06 lb • US$6.57
Pork Steaks Sliced Pack
Eggs
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.93
12 ct
Best Choice Grade A X-Large Eggs
Icon Loading
US$2.19
2 ct
Kramer Farms Hard-Boiled Eggs
Icon Loading
US$3.89
US$3.99
16 oz
Egg Beaters 100% Real Liquid Egg Whites
Icon Loading
US$4.25
US$4.42
12 ct
Eggland's Best Cage Free Large Brown Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.89
US$3.99
16 oz
Egg Beaters Original Real Egg Product
Icon Loading
US$2.89
18 ct
Best Choice Grade A Large Eggs Family Pack
Icon Loading
US$1.99
12 ct
Reasor's Best Choice Products Grade A Large Eggs
Icon Loading
US$2.01
18 ct
Best Choice Grade A Medium Eggs
Icon Loading
US$66.99
1 ct
Egg Alternative
Icon Loading
US$4.53
30 ct
Best Choice Large Eggs
Get to Know Us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Greer's Markets
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...