Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Login
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Greer's Markets
--
delivery time
•
9938.4 km
•
Pricing & Fees
US$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search Greer's Markets
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
Icon Loading
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.15
5 lb
Best Choice Russet Potato Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.84
Green Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.64
/ea
Est 0.55 lb • US$2.98/lb
Tomato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.98
Cucumber (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.76
/ea
Est 0.7 lb • US$1.09/lb
Yellow Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.80
1 lb
Baby Carrots
Icon Loading
US$1.21
/ea
Est 0.5 lb • US$2.41/lb
Yellow Squash
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.98
1 ct
Ocean Mist Celery
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.21
/ea
Est 0.1 lb • US$2.08/lb
Jalapeno Peppers
Icon Loading
US$0.52
/ea
Est 0.24 lb • US$2.17/lb
Roma Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.85
/bch
Est 2.47 lb • US$0.75/lb
Yellow Bananas
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
20% off
US$5.10
/bch
US$6.34
Est 2.04 lb • US$2.50/lb
Green Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.49
1 lb
Strawberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.95
/ea
Est 0.9 lb • US$4.39/lb
Wrapped Chunk Seeded Watermelon Pack
Icon Loading
US$8.11
1 pt
Blueberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.01
1 ct
Kiwi
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.31
Navel Orange (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
13% off
US$1.31
/ea
US$1.51
Est 0.63 lb • US$2.08/lb
Honeycrisp Apple
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
17% off
US$4.55
/bch
US$5.48
Est 1.82 lb • US$2.50/lb
Red Seeded Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.91
1 ct
Avocado
Icon Loading
Many in stock
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
10% off
US$1.79
US$1.99
13.5 oz
Peanut Patch Boiled Cajun Peanuts
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
27% off
US$3.19
US$4.39
4 lb
Best Choice Granulated Sugar
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
32% off
US$1.49
US$2.19
15 oz
Manwich Original Sloppy Joe Sauce Can
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
23% off
US$3.99
US$5.19
16.9 oz x 24 ct
Niagara Purified Drinking Water Bottles
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
14% off
US$2.99
US$3.49
32 oz
Hungry Jack Buttermilk Pancake & Waffle Mix
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
29% off
US$3.69
US$5.19
3 oz x 12 ct
Maruchan Chicken Flavor Ramen Noodle Soup
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.89
US$1.99
8 oz
French's Gluten Free Classic Yellow Mustard
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
16% off
US$4.19
US$4.99
9.25 oz
Doritos Nachos Cheese Flavored Tortilla Chips
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
53% off
US$1.79
US$3.79
2 L
Coke Original Cola Soda Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.89
US$1.99
3.25 fl oz x 4 ct
Snack Pack Strawberry Flavored Juicy Gels Cups
Icon Loading
Many in stock
Leafy greens
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.10
8 oz
Dole Washed Shredded Iceberg Lettuce pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.68
/ea
Est 2.68 lb • US$1.00/lb
Green Cabbage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
10% off
US$2.75
US$3.07
5 oz
Dole Baby Spinach
Icon Loading
US$4.24
16 oz
Baker Farms Collard greens bag
Icon Loading
US$4.24
16 oz
Mustard Greens
Icon Loading
Likely out of stock
Icon Loading
US$5.12
625.95 g
Dole Romaine Heart Lettuce
Icon Loading
Likely out of stock
Icon Loading
US$5.26
6 ct
Collards
Icon Loading
US$3.73
Foxy Iceberg Lettuce (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.00
16 oz
Dole Washed Shredded Iceberg Lettuce Value Pack
Value size
Sausage
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$6.85
64 oz • US$1.71/lb
Conecuh Hickory Smoked Natural Sheep Casing Sausage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
46% off
US$1.08
US$2.00
1.5 oz x 8 ct • US$1.44/lb
Bar-S Foods Gluten Free Bun Length USDA Inspected Classic Smoke Flavor Added Bun Length Frankfurter
Icon Loading
US$7.68
12 oz • US$10.24/lb
Hillshire Farm Fully Cooked Smoked Beef Sausage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.51
24 oz • US$4.34/lb
Carolina Pride Original Flavor Smoked Cocktail Smokies Family Pack
Icon Loading
Many in stock
Value size
Icon Loading
US$5.01
12 oz • US$6.68/lb
Swaggerty's Farm Premium Pork Sausage Links
Icon Loading
US$6.36
13 oz • US$7.83/lb
Hillshire Farm Smoked Turkey Sausage
Icon Loading
US$5.87
1 lb • US$5.87/lb
Bryant Andouille Sausage
Icon Loading
US$6.69
16 oz • US$6.69/lb
Conecuh USDA Inspected Cajun Smoked Sausage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.72
12 oz • US$2.29/lb
Sugardale Gluten Free U.S. inspected and passed by Department of Agriculture. USDA Inspected Chicken and Pork Hot Dog
Icon Loading
Many in stock
Value size
Icon Loading
46% off
US$1.08
US$2.00
12 oz • US$1.44/lb
Bar-S Foods Gluten Free USDA Inspected Frankfurter
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.19
0.5 gal
Prairie Farms Dairy Whole Milk Jug
Icon Loading
US$5.38
1 gal
Prairie Farms Dairy Reduced Fat 2% Milk
Icon Loading
US$5.70
US$5.95
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 50% Less Sugar 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Chocolate Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.99
96 fl oz
Lactaid Lactose Free Whole Milk
Icon Loading
US$3.59
0.5 gal
Prairie Farms Dairy Buttermilk Whole Milk
Icon Loading
US$5.05
128 oz
Best Choice Fat-Free Milk
Icon Loading
US$3.19
64 fl oz
Best Choice 1% Low Fat Milk
Icon Loading
US$5.67
1 gal
Prairie Farms Dairy Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.96
0.5 gal
Best Choice Reduced Fat 2% Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.16
1 pt
Best Choice Products Vitamin D Whole Milk Bottle
Beef
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$6.38
/lb
Est 1.7 lb • US$10.85
Ground Beef Angus Fam Pack
Icon Loading
Many in stock
Value size
Icon Loading
US$6.11
16 oz • US$6.11/lb
Skylark Frozen Sliced, Skinned, Deveined Calf Beef Liver
Icon Loading
US$7.21
32 oz • US$3.61/lb
Grillmaster Beef Patties
Icon Loading
US$17.39
32 oz
Best Choice 85% Beef Patties
Icon Loading
US$10.10
/lb
Est 2.05 lb • US$20.71
Angus Roast Sirloin Tip Boneless Pack
Icon Loading
US$6.90
/lb
Est 1.2 lb • US$8.28
Ground Beef Angus Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$12.71
/lb
Est 1.25 lb • US$15.89
Angus Steak Chuck Boneless Pack
Icon Loading
US$8.78
/lb
Est 1.1 lb • US$9.66
Angus Ground Chuck Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$13.74
21.28 oz × 4 ct • US$2.58/lb
Tyson Beef Brisket Burger
Icon Loading
US$10.40
/lb
Est 1.93 lb • US$20.07
Angus London Broil Boneless Pack
Get to Know Us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Greer's Markets
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...