Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Community Markets
--
delivery time
•
9495.6 km
•
Pricing & Fees
US$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search Community Markets
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Dairy & Eggs
Alcohol
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Vitamins
Household
Personal Care
Baby & Child
Medicine
Pet Care
Beauty
Outdoor
Prepared Food
Deli
Seafood
Meat
Icon Loading
Chicken
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$7.99
/lb
Est 1.3 lb • US$10.39
Miller Poultry Boneless Skinless Chicken Breast
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$7.99
/lb
Est 1.0 lb • US$7.99
Gerber's Poultry White Ground Chicken Pack
Icon Loading
US$5.39
/lb
Est 1.46 lb • US$7.87
Chicken Tenders Boneless Skinless
Icon Loading
US$3.49
/lb
Est 1.5 lb • US$5.24
Miller Poultry Chicken Drumsticks
Icon Loading
US$12.69
5 lb • US$2.54/lb
Smokehouse Daddy IQF Chicken Wings
Icon Loading
US$3.79
/lb
Est 1.0 lb • US$3.79
Miller Poultry Chicken Gizzard
Icon Loading
US$2.89
/lb
Est 4.9 lb • US$14.16
Empire Kosher No Antibiotics Young Whole Chicken
Icon Loading
US$7.99
/lb
Est 1.2 lb • US$9.59
Miller Poultry Thin & Fancy Chicken Breast
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.59
/lb
Est 1.8 lb • US$8.26
Miller Poultry Chicken Breast
Icon Loading
US$6.39
/lb
Est 1.2 lb • US$7.67
Miller Poultry Boneless Skinless Chicken Thighs
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
19% off
US$3.49
US$4.29
1 gal
Our Family Vitamin D Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
19% off
US$3.49
US$4.29
1 gal
Our Family Reduced Fat Vitamin A & D 2% Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.69
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 50% Less Sugar 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Chocolate Milk Bottle
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(100+)
Icon Loading
US$3.49
0.5 gal
Reiter Dairy 1% Low Fat Milk Jug with Vitamin A & D
Icon Loading
US$3.99
1 qt
Marburger Farm Dairy Gourmet Buttermilk
Icon Loading
US$6.69
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk Bottle
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
US$3.49
0.5 gal
Reiter Dairy Fat Free Vitamin A and D Milk Jug
Icon Loading
US$2.29
1 qt
Reiter Dairy Vitamin D Whole Milk Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.49
0.5 gal
Reiter Dairy 2% Reduced Fat Vitamin A & D Milk Jug
Icon Loading
US$4.99
1 gal
Indian Creamery Non Homo Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.37
/ea
Est 0.69 lb • US$1.99/lb
Vidalia Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
35% off
US$1.49
US$2.29
1 lb
Dole Mini Cut Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.19
Green Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.39
Cucumber (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.29
3 lb
Sunfresh Idaho Potatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.90
/ea
Est 0.5 lb • US$5.79/lb
Tomato
Icon Loading
US$2.29
Dole Fresh Celery (bunch)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.99
2 ct
Iceless Green Onions
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.28
/ea
Est 0.94 lb • US$3.49/lb
Zucchini Squash
Icon Loading
US$0.78
/ea
Est 0.27 lb • US$2.89/lb
Roma Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Leafy greens
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.49
Foxy Iceberg Lettuce (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.45
/ea
Est 2.9 lb • US$1.19/lb
Green Cabbage
Icon Loading
US$6.89
3 ct
Foxy Romaine Hearts
Icon Loading
US$6.76
/ea
Est 2.61 lb • US$2.59/lb
Red Cabbage
Icon Loading
US$2.14
/ea
Est 2.16 lb • US$0.99/lb
Green Cabbage
Icon Loading
US$9.19
1 ct
Dole Romaine Hearts
Icon Loading
US$5.79
5 oz
Earthbound Farm Organic Baby Romaine Lettuce
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.30
/ea
Est 0.38 lb • US$0.79/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.59
1 lb
Strawberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.19
Lime (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.69
/pk
Est 0.68 lb • US$6.89/lb
Medium Watermelon Chunks Cup
Icon Loading
US$6.89
2 lb
Wonderful Halos Mandarins
Icon Loading
24% off
US$7.43
/ea
US$9.78
Est 2.13 lb • US$3.49/lb
Red Seedless Grapes
Icon Loading
US$9.19
1 pt
Nature's Partner Blueberries pack
Icon Loading
US$1.16
/ea
Est 0.4 lb • US$2.89/lb
Small Granny Smith Apple
Icon Loading
US$1.59
1 ct
Avocado
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.20
/pk
Est 1.61 lb • US$1.99/lb
Seedless Watermelon Slices
Milk alternatives
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$4.59
64 oz
Almond Breeze Vanilla Almondmilk
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
US$6.39
64 fl oz
Silk Original Plant Based Soy Milk
3.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$6.39
64 fl oz
Silk Plant Based Unsweet Coconut Milk
4.4
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
24% off
US$4.39
US$5.79
52 fl oz
Chobani Gluten Free Extra Creamy Oat Milk
3.6
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$4.59
0.5 gal
Almond Breeze Dairy Free Original Almond Milk Carton
Icon Loading
US$6.39
0.5 gal
Silk Dairy Free Vanilla Soy Milk Carton
Icon Loading
US$6.89
64 fl oz
Silk Plant Based Original Coconut Milk
3.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Bread
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
12% off
US$2.99
US$3.39
20 oz
Nickles Toastmaster Enriched White Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$8.79
16 oz
Kings Hawaiian Original Sweet Round Bread
Icon Loading
US$7.99
24 oz
Izzio Sanfrancisco Style Sourdough Bread
Icon Loading
US$3.29
US$3.49
20 oz
Nickles Split Top Wheat Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.89
20 oz
Nickles Country Style Deli Rye Bread
Icon Loading
24% off
US$3.79
US$4.99
22 oz
Aunt Millie's Country Buttermilk Bread
Icon Loading
US$4.99
12.5 oz
Our Family Fire Roasted Flatbread
Icon Loading
US$3.69
22 oz
Sunbeam Giant Enriched Bread
Icon Loading
US$7.59
16 oz
Sabrina's Cinnamon Bread
Icon Loading
24% off
US$3.79
US$4.99
22 oz
Aunt Millie's Honey Wheat Bread
Get to Know us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Community Markets
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...