Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Gordon Foodservice Store
--
delivery time
•
9480.0 km
•
Pricing & Fees
US$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search Gordon Foodservice Store
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Outdoor
Alcohol
Icon Loading
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.18
/ea
Est 0.79 lb • US$1.49/lb
Vidalia Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.69
Green Bell Pepper
Icon Loading
US$4.29
4 ct
Vine Ripe Tomatoes
Icon Loading
US$11.19
64 oz
Gordon Choice Broccoli Florets
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$12.39
5 lb
Grimmway Farms Baby Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
1 ct
Large Cucumbers
Icon Loading
US$11.19
64 oz
Gordon Choice Whole Green Beans
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$8.39
85 ct
Ready-Set-Serve Green Onions
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.59
40 oz
Gordon Choice Peas & Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$7.89
32 oz
Grape Tomatoes
Chicken
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$16.79
1 ct
Gordon Choice Chicken Wings
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$14.59
5 lb • US$2.92/lb
Smokehouse Daddy IQF Chicken Wings
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$22.19
1 ct
Gordon Choice Mesquite Grilled Chicken Breasts
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$51.59
5 lb • US$10.32/lb
Tyson Homestyle Breaded Chicken Tenderloins 2 ct
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$21.89
5 lb
Tyson First and Second Sections Chicken Wings
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$98.59
48 ct
Gordon Choice Chicken Breast Fillets with Rib Meat
Icon Loading
US$40.89
1 ct
Cookware
Icon Loading
US$21.89
1 ct
Gordon Choice Chicken Breast Tenderloin
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$27.99
10 lb • US$2.80/lb
Agrosuper Party Chicken Wings
Icon Loading
US$55.99
1 ct
Gordon Choice Fresh Bone-In Split Jumbo Chicken Wings 4 ct
Icon Loading
Many in stock
Leafy greens
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$11.19
80 oz
Ready-Set-Serve Finely Shredded Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$7.89
40 oz
Ready-Set-Serve Leaf Spinach
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.08
/ea
Est 3.46 lb • US$0.89/lb
Green Cabbage
Icon Loading
US$11.19
48 oz
Ready-Set-Serve Heritage Ready Set Serve Lettuce Blend
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.17
/per bag
Est 3.0 lb • US$1.39/lb
Red Shredded Cabbage
Icon Loading
US$9.99
32 oz
Dole Chopped Romaine Lettuce
Icon Loading
US$10.99
32 oz
Ready-Set-Serve Spinach
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$21.29
6 ct
Markon First Crop Linear Iceberg Lettuce Bag
Bacon
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$15.69
3 lb • US$5.23/lb
Gordon Choice Thick Sliced Hickory Smoked 9-11 Slices Bacon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$25.79
1 ct
Gordon Choice Pre Cooked Bacon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$16.79
1 ct
Gordon Choice Crumbles Bacon
Icon Loading
US$10.99
10 oz • US$17.58/lb
Devanco Foods Halal Hickory Smoked Beef Bacon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$9.99
1 ct
Cookware & Bakeware
Icon Loading
US$16.79
40 ct
Godshall's Uncured Turkey Bacon
Icon Loading
US$83.99
300 ct
Smithfield Sliced CKD 2-150CT FRML Bacon
Icon Loading
US$57.19
300 ct
Laid Out Bacon
Bread
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$4.49
10 ct
Gordon Choice 7" Pita Bread Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.19
20 oz
Sara Lee 100% Whole Wheat Sandwich Bread
Icon Loading
US$5.59
19 oz
Sabrina's 8" Sub Buns
Icon Loading
US$8.99
3 ct
Sienna Bakery Stone Baked Flatbread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.39
20 oz
Wonder Thick Sliced Texas Toast Bread Loaf
Icon Loading
US$7.89
6 ct
Sienna Bakery 8" Naan Flatbread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$9.59
32 oz
Turano Baking Company Italian Bread
Icon Loading
US$4.49
10 ct
Olympia Foods 6" Pita Bread Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.19
20 oz
Sara Lee Honey Wheat Sandwich Bread
Icon Loading
US$5.59
1.58 oz
Sienna Bakery Garlic Naan Flatbread 8 ct
Spices & seasoning
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$6.19
1000 ct
Gordon Choice Salt Packets
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$11.19
5.75 lb
Zatarain's Seasoned Fish-Fri Breading Mix
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$9.99
7 oz
Badia Spices Dill Weed
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$13.99
1.25 lb
Badia Spices Granulated Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$16.29
16 oz
Badia Garlic Powder
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$11.19
5.75 lb
Louisiana Fish Fry Products Seasoned Breading Mix
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$15.19
1.75 lb
Badia Spices Gluten Free Monosodium Glutamate
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.99
48 oz
Morton Coarse Kosher Salt
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$13.99
16 oz
Badia Spices Paprika
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$11.19
5.25 lb
Louisiana Fish Fry Products Seasoned Chicken Fry Batter Mix
Icon Loading
Many in stock
Eggs
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.39
30 ct
Hillandale Farms Large Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.49
32 oz
Gordon Choice Liquid Eggs Carton
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.39
32 oz
Gordon Choice Liquid Scrambled Egg Mix Carton
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$61.59
480 oz
Gordon Choice Scrambled Egg Blend
Icon Loading
US$14.59
180 ct
Gordon Choice Grade A Medium Eggs 6 pk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$15.69
180 ct
Gordon Choice Large Fresh Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$9.99
80 oz
Gordon Choice Scrambled Egg Mix
Icon Loading
US$4.49
12 ct
Eggland's Best Classic Large White Eggs
Icon Loading
Many in stock
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
US$16.79
6 ct
Gordon Choice Grade A Extra Large Eggs 30 pk
Icon Loading
US$6.79
18 ct
Eggland's Best Classic Large White Eggs
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Get to Know Us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Gordon Foodservice Store
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...