Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Kroger
--
delivery time
•
8995.5 km
•
Pricing & Fees
US$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search Kroger
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
Icon Loading
No tricks, all treats. All of your Halloween favorites delivered.
Icon Loading
Still water
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$6.59
16.9 fl oz x 40 ct
US$5.69 with store membership
Kroger Purified Water Bottles
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.69
1 gal
Kroger Distilled Water
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.49
1 gal
Alkaline Water Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$12.39
16.9 oz x 24 ct
Callaway Blue Spring Water Bottles
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$7.89
16.9 fl oz x 24 ct
Simple Truth Vapor Distilled Electrolyte Bottled Water Bottles
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.79
1 gal
Crystal Geyser Natural Alpine Spring Water
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.79
1 gal
Kroger Distilled Water
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.69
1 gal
Kroger Drinking Water
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.69
1 gal
Kroger Natural Spring Water
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.29
16.9 oz x 24 ct
Kroger Purified Drinking Water Bottles
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.32
/ea
Est 0.23 lb • US$1.39/lb
Roma Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.29
5 lb
Kroger Russet Potatoes Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
1 lb
Kroger Cut & Peeled Baby Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.32
/ea
Est 0.83 lb • US$1.59/lb
Sweet Jumbo Yellow Onions
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.95
/ea
Est 0.5 lb • US$1.89/lb
Zucchini Squash
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.89
Cucumber (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
US$0.59 with store membership
Garlic (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.45
/ea
Est 0.54 lb • US$2.69/lb
Tomato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.22
/ea
Est 0.1 lb • US$2.19/lb
Jalapeno Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.42
/ea
Est 0.89 lb • US$1.59/lb
Jumbo Red Onions
Icon Loading
Many in stock
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.24
/ea
Est 0.4 lb • US$0.59/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.69
1 lb
Strawberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.79
Large Limes (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.29
18 oz
Fresh Cut Watermelon Chunks
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.22
/bch
Est 2.08 lb • US$2.99/lb
Kroger Fresh Seedless White Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.89
1 pt
Blueberries Pack
Icon Loading
US$1.85
/ea
Est 0.5 lb • US$3.69/lb
US$1.10 with store membership
Citarella Honeycrisp Apple
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.33
/ea
Est 0.42 lb • US$0.79/lb
Organic Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
Medium Hass Avocado (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.89
1 ct
Lemon
Icon Loading
Many in stock
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.69
1 gal
Kroger Vitamin D Whole Milk Plastic Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.89
1 gal
Kroger Reduced Fat Free 2% Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.99
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 50% Less Sugar 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Chocolate Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Icon Loading
US$3.39
0.5 gal
Kroger 2% Reduced Fat Lactose-Free Milk Carton
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.89
1 gal
Kroger Fat Free Skim Milk Plastic Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.89
1 gal
Kroger Low Fat 1% Milk Plastic Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.89
1 gal
Kroger Vitamin D Whole Milk Plastic Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.99
0.5 gal
US$0.99 with store membership
Kroger Reduced Fat 2% Milk
Icon Loading
US$3.39
0.5 gal
Kroger Lactose Free Vitamin D Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.99
96 fl oz
Lactaid Lactose Free Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Bread
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.19
20 oz
Kroger Classic White Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.19
20 oz
Kroger Soft Wheat Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.39
24 oz
Pepperidge Farm Farmhouse Sourdough Bread
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$4.69
20 oz
Nature's Own Honey Wheat Sandwich Bread Loaf
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
US$4.99
16 oz
Pepperidge Farm Swirl Raisin Cinnamon Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.69
20 oz
Nature's Own Butterbread Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
4.4
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
US$3.29
12 oz
US$2.39 with store membership
Lewis Bake Shop Hawaiian Half Loaf Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.59
20 oz
US$3.29 with store membership
Wonder Classic White Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$3.29
3 ct
Kroger Original Crusts Pizza Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.19
20 oz
Kroger White Bread
Icon Loading
Many in stock
Chicken
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$5.00
1.25 lb • US$4.00/lb
Kroger Boneless Skinless Chicken Breast with Rib Meat Thin-Sliced
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.99
16 oz • US$4.99/lb
Perdue 92% Lean 8% Fat No Antibiotics Ever Fresh Ground Chicken
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.00
4.5 lb • US$1.11/lb
Kroger Fresh Uncooked Chicken Drumsticks
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$10.00
3.25 lb • US$3.08/lb
Kroger Clear Wrap Whole Fresh Chicken Wings
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.49
16 oz • US$5.49/lb
Perdue 92% Lean 8% Fat No Antibiotics Ever Fresh Ground Chicken
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$10.99
16 oz • US$10.99/lb
US$9.99 with store membership
Kroger Hardwood Smoked Pulled Chicken
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.99
/lb
Est 4.32 lb • US$17.24
Simple Truth Organic Whole Chicken with Giblets Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.99
/lb
Est 1.42 lb • US$9.93
US$4.96 with store membership
Perdue Chicken Breast Thin-sliced Boneless Skinless Antibiotic Free
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.99
16 oz • US$4.99/lb
Springer Mountain Farms 99% Lean Ground White Chicken Meat
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.99
/lb
Est 5.01 lb • US$9.97
Heritage Farm Fresh Chicken Thighs Pack
Icon Loading
Many in stock
Spices & seasoning
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.59
1 oz
Kroger Taco Seasoning
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
2 oz
Smart Way™ Ground Paprika
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.59
1.25 oz
Kroger Mild Taco Seasoning
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
2 oz
Smart Way™ Garlic Powder
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
1.75 oz
Smart Way™ Onion Powder
Icon Loading
US$1.49
1.94 oz
Smart Way™ Ground Cinnamon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.19
26 oz
Kroger Free Flowing Salt
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.19
1 oz
Old El Paso Original Flavor Taco Seasoning Mix
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Icon Loading
US$1.39
0.87 oz
McCormick Brown Gravy Mix
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.99
8 ct
Sazon Goya Coriander & Annatto Seasoning Packets
Icon Loading
Many in stock
Get to Know us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Kroger
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...