Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Kroger
--
delivery time
•
9563.8 km
•
Pricing & Fees
US$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search Kroger
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
Icon Loading
Spend $15+ on select Hershey's, save $3. Now - 10/11. Terms apply.
Icon Loading
No tricks, all treats. All of your Halloween favorites delivered.
Icon Loading
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.24
/ea
Est 0.4 lb • US$0.59/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.69
1 lb
Strawberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.22
/bch
Est 2.08 lb • US$2.99/lb
Kroger Fresh Seedless White Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.29
18 oz
Fresh Cut Watermelon Chunks
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.79
Large Limes (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.89
1 pt
Blueberries Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.85
/ea
Est 0.5 lb • US$3.69/lb
US$1.10 with store membership
Citarella Honeycrisp Apple
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.37
/ea
Est 0.42 lb • US$0.89/lb
Organic Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
Medium Hass Avocado (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.89
1 ct
Lemon
Icon Loading
Many in stock
Bread
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.19
20 oz
Kroger Classic White Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.79
24 oz
US$3.29 with store membership
Private Selection Sourdough Wide Pan Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.29
12 oz
US$2.39 with store membership
Lewis Bake Shop Hawaiian Half Loaf Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.69
20 oz
Kroger Honey Wheat Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.79
24 oz
US$3.29 with store membership
Private Selection Light Rye Wide Pan Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.69
20 oz
Nature's Own Butterbread Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
4.4
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
US$4.99
16 oz
Pepperidge Farm Swirl Cinnamon Bread
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$4.89
24 oz
Sunbeam Giant Enriched White Bread Loaf
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.59
20 oz
US$2.69 with store membership
Private Selection Artisan Style Brioche Thick Cut Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.69
20 oz
Nature's Own Honey Wheat Sandwich Bread Loaf
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.69
1 gal
Kroger Vitamin D Whole Milk Plastic Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.79
1 gal
Kroger Reduced Fat Free 2% Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.39
0.5 gal
Kroger 2% Reduced Fat Lactose-Free Milk Carton
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.19
1 pt
Kroger Low Fat Cultured Buttermilk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.99
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 50% Less Sugar 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Chocolate Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Icon Loading
US$3.79
1 gal
Kroger Fat Free Skim Milk Plastic Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.79
1 gal
Kroger Low Fat 1% Milk Plastic Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.79
1 gal
Kroger Vitamin D Whole Milk Plastic Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.39
0.5 gal
Kroger Lactose Free Vitamin D Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.69
0.5 gal
Kroger Vitamin D Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Spices & seasoning
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.59
1 oz
Kroger Taco Seasoning
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
2 oz
Smart Way™ Garlic Powder
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
2 oz
Smart Way™ Ground Paprika
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
4.2 oz
Smart Way™ Seasoned Salt
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.69
0.87 oz
Kroger Brown Gravy Mix
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
0.6 oz
Smart Way™ Italian Seasoning
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
1.5 oz
Smart Way™ Crushed Red Peppers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.19
1 oz
Old El Paso Original Flavor Taco Seasoning Mix
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Icon Loading
US$1.99
8 ct
Sazon Goya Coriander & Annatto Seasoning Packets
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.19
26 oz
Kroger Iodized Salt
Icon Loading
Many in stock
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.69
0.5 gal
US$1.34 with store membership
Kroger Vitamin D Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
US$0.59 with store membership
Garlic (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.69
12 oz
US$3.49 with store membership
Little Debbie Nutty Buddy Peanut Butter Wafers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.29
20 oz
US$1.79 with store membership
Hunt's Tomato Ketchup Squeeze Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.3
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
US$2.69
16 oz
US$1.29 with store membership
KrogerGluten Free Creamy Peanut Butter
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.49
16 oz
US$2.29 with store membership
Kroger Original Saltines Crackers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.89
32 fl oz
US$1.49 with store membership
Kroger Fat-Free Beef Broth
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.69
0.5 gal
US$1.34 with store membership
Kroger Reduced Fat 2% Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.69
10.6 oz
US$3.49 with store membership
Little Debbie Honey Buns Family Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.69
12 ct
US$3.49 with store membership
Little Debbie Oatmeal Cream Pies Individually Wrapped Sandwich Cookies Family Pack
Icon Loading
Many in stock
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.32
/ea
Est 0.23 lb • US$1.39/lb
Roma Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.32
/ea
Est 0.83 lb • US$1.59/lb
Sweet Jumbo Yellow Onions
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.29
5 lb
Kroger Russet Potatoes Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.89
Cucumber (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.95
/ea
Est 0.5 lb • US$1.89/lb
Zucchini Squash
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
1 lb
Kroger Cut & Peeled Baby Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.69
8 oz
Kroger Sliced White Mushrooms
Icon Loading
US$1.29
1 ct
Green Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
1 ct
Jumbo Fresh Green Bell Pepper
Icon Loading
US$1.42
/ea
Est 0.89 lb • US$1.59/lb
Jumbo Red Onions
Icon Loading
Many in stock
Milk alternatives
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.29
13.5 fl oz
Simple Truth Coconut Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.99
64 fl oz
Silk Plant Based Original Almond Milk
Icon Loading
Many in stock
4.1
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
US$12.49
25.6 fl oz
Kroger Instant Non-Fat Dry Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.99
64 fl oz
Silk Original Plant Based Soy Milk
Icon Loading
Many in stock
3.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$3.29
16.9 fl oz
Vita Coco Treats Strawberries & Cream Flavor Coconutmilk Beverage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.69
52 fl oz
Planet Oat Gluten Dairy Free Vanilla Oatmilk Carton
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.29
48 oz
Ripple Original Dairy-Free Kids Plant-Based Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.79
64 fl oz
Silk Plant Based Unsweetened Creamy Cashew Milk Carton
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.79
64 oz
Almond Breeze Vanilla Almondmilk
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
US$2.89
0.5 gal
US$2.50 with store membership
Simple Truth Unsweetened Almond Milk
Icon Loading
Many in stock
Get to Know us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Kroger
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...