Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Kroger
--
delivery time
•
9672.9 km
•
Pricing & Fees
US$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search Kroger
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
Icon Loading
No tricks, all treats. All of your Halloween favorites delivered.
Icon Loading
Buy 2, save $3 on select DiGiorno, Jack’s & more. Now - 10/7. Terms apply.
Icon Loading
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.24
/ea
Est 0.4 lb • US$0.59/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.49
1 lb
US$3.19 with store membership
Strawberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.56
/bch
Est 2.08 lb • US$2.19/lb
Kroger Fresh Seedless White Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.29
18 oz
Fresh Cut Watermelon Chunks
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.59
Large Limes (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.29
1 pt
Blueberries Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$8.49
3 lb
Kroger Honeycrisp Apple
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.33
/ea
Est 0.42 lb • US$0.79/lb
Organic Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
Medium Hass Avocado (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.69
1 ct
Lemon
Icon Loading
Many in stock
Chicken
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$5.00
1.25 lb • US$4.00/lb
Kroger Boneless Skinless Chicken Breast with Rib Meat Thin-Sliced
Icon Loading
US$5.49
16 oz • US$5.49/lb
Perdue 92% Lean 8% Fat No Antibiotics Ever Fresh Ground Chicken
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$10.00
3.25 lb • US$3.08/lb
Kroger Clear Wrap Whole Fresh Chicken Wings
Icon Loading
US$4.49
/lb
Est 1.81 lb • US$8.13
Tyson All Natural Fresh Boneless Skinless Chicken Thigh Pack
Icon Loading
US$4.99
16 oz • US$4.99/lb
Perdue 92% Lean 8% Fat No Antibiotics Ever Fresh Ground Chicken
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.19
20 oz • US$1.75/lb
Kroger Heritage Farm® Chicken Gizzards / Heart
Icon Loading
US$1.79
/lb
Est 5.6 lb • US$10.02
Tyson All Natural Fresh Premium Young Chicken
Icon Loading
US$4.99
/lb
Est 2.11 lb • US$10.53
Tyson All Natural Boneless Skinless Chicken Breasts Pack
Icon Loading
Many in stock
4.5
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$2.29
/lb
Est 5.2 lb • US$11.91
Heritage Farm® Fresh Chicken Breast with Rib Meat Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.99
/lb
Est 1.34 lb • US$8.03
Tyson All Natural Fresh Chicken Breast Tenderloins Pack
4.2
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Still water
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$4.19
16.9 oz x 24 ct
Kroger Purified Drinking Water Bottles
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.59
1 gal
Kroger Distilled Water
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.79
1 gal
Alkaline Water Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.69
16.9 fl oz x 40 ct
Kroger Purified Water Bottles
Icon Loading
US$1.49
1 gal
Comforts Distilled Water
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.59
1 gal
Kroger Drinking Water
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.59
33.8 fl oz
Glacéau Smartwater Vapor Distilled Water
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(100+)
Icon Loading
US$1.59
1 gal
Kroger Natural Spring Water
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.69
1 L
Simple Truth Vapor Electrolyte Distilled Water Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.99
0.5 x 24 ct
Ice Mountain Natural Spring Water Bottles
Spices & seasoning
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.59
1 oz
Kroger Taco Seasoning
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.39
2 oz
Smart Way™ Ground Paprika
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.59
1.25 oz
Kroger Mild Taco Seasoning
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.19
26 oz
Morton Iodized Salt
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.59
0.87 oz
Kroger Brown Gravy Mix
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.39
1.94 oz
Smart Way™ Ground Cinnamon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.19
1 oz
Old El Paso Original Flavor Taco Seasoning Mix
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Icon Loading
US$1.89
8 ct
Sazon Goya Coriander & Annatto Seasoning Packets
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.39
1.5 oz
Smart Way™ Crushed Red Peppers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.39
4.2 oz
Smart Way™ Seasoned Salt
Icon Loading
Many in stock
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.99
5 lb
Kroger Russet Potatoes Bag
Icon Loading
US$0.32
/ea
Est 0.23 lb • US$1.39/lb
Roma Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.19
1 ct
Green Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
1 ct
Jumbo Fresh Green Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.89
Cucumber (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.85
/ea
Est 0.5 lb • US$1.69/lb
Zucchini Squash
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
1 lb
Kroger Cut & Peeled Baby Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.79
Garlic (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.27
/ea
Est 0.8 lb • US$1.59/lb
Sweet Potato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.32
/ea
Est 0.83 lb • US$1.59/lb
Sweet Jumbo Yellow Onions
Icon Loading
Many in stock
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.79
0.5 gal
US$1.49 with store membership
Kroger Vitamin D Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.69
12 oz
US$3.39 with store membership
Little Debbie Nutty Buddy Peanut Butter Wafers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.69
16 oz
US$2.29 with store membership
KrogerGluten Free Creamy Peanut Butter
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.99
20 oz
US$1.79 with store membership
Hunt's Tomato Ketchup Squeeze Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.3
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
US$2.49
16 oz
US$2.29 with store membership
Kroger Original Saltines Crackers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.39
12 oz
US$2.29 with store membership
Cinnamon Toast Crunch Breakfast Cereal
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(100+)
Icon Loading
US$3.69
12 ct
US$3.39 with store membership
Little Debbie Oatmeal Cream Pies Individually Wrapped Sandwich Cookies Family Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.79
0.5 gal
US$1.49 with store membership
Kroger Reduced Fat 2% Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.29
9.25 oz
US$4.59 with store membership
Doritos Nachos Cheese Flavored Tortilla Chips
Icon Loading
Many in stock
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Icon Loading
US$3.69
23.9 oz
US$3.39 with store membership
Little Debbie Cosmic Brownies with Chocolate Chip Candy 6 ct
Icon Loading
Many in stock
Bread
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.69
22 oz
Sunbeam Giant Enriched Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.99
20 oz
Kroger Soft Wheat Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.89
24 oz
Pepperidge Farm Farmhouse Sourdough Bread
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$2.49
20 oz
Kroger Honey Wheat Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.49
12 oz
US$2.19 with store membership
Lewis Bake Shop Texas Toast Half Loaf Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.29
20 oz
Nature's Own Butterbread Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
4.4
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
US$2.69
12 oz
US$2.39 with store membership
Lewis Bake Shop Hawaiian Half Loaf Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.29
16 oz
Smart Way Enriched White Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.59
3 ct
Kroger Original Crusts Pizza Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.99
20 oz
Kroger Classic White Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
Get to Know Us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Kroger
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...