Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Leppinks Food Centers
--
delivery time
•
9670.7 km
•
Pricing & Fees
US$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search Leppinks Food Centers
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
Icon Loading
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
24% off
US$7.26
/bch
US$9.55
Est 2.08 lb • US$3.49/lb
Seedless Red Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
35% off
US$2.99
US$4.59
22 oz
Soft 'N Good Enriched White Giant Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
39% off
US$4.59
US$7.49
50 ct
Totino's Pizza Rolls Pepperoni Pizza Frozen Appetizers
Icon Loading
Many in stock
4.4
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Icon Loading
28% off
US$2.89
US$3.99
2 L
Mountain Dew Citrus Soda Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
20% off
US$3.99
US$4.99
11 oz
On The Border Cafe Style Tortilla Chips
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
18% off
US$2.29
US$2.79
8 oz
Dutch Farms Cream Cheese
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
15% off
US$5.79
US$6.79
18.71 oz
Oreo Double Stuf Chocolate Sandwich Cookies Family Size
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Icon Loading
US$4.59
US$4.99
1 gal
Our Family Low Fat Vitamin A & D Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
13% off
US$3.99
US$4.59
14 oz
Ball Park White Hot Dog Buns Bag 8 ct
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
27% off
US$7.99
US$10.99
12 oz x 12 ct
Mountain Dew Citrus Soda Cans
Icon Loading
Many in stock
Leafy greens
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.49
8 oz
Fresh Express Shreds Iceberg Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.49
8 oz
Fresh Express Spinach
Icon Loading
US$1.99
1 ct
Red Cabbage
Icon Loading
US$4.59
4 oz
Little Leaf Farms Fungicide Free Herbicide Free Pesticide-Free Baby USA Green and Red Leaf Lettuce pack
Icon Loading
US$5.79
3 ct
Foxy Romaine Hearts
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.19
Green Leaf Lettuce
Icon Loading
US$3.49
12 oz
Taylor Farms Broccoli Slaw
Icon Loading
US$4.59
Head Lettuce (each)
Icon Loading
US$4.59
5 oz
Fresh Express Tender Leaf Blends Baby Spinach
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.59
9 oz
Fresh Express Hearts of Romaine
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.32
/ea
Est 0.4 lb • US$0.79/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.43
/pk
Est 1.22 lb • US$1.99/lb
Cut Watermelons Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
Lime (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$7.99
1 pt
Peak Quality Chile Blueberries pack
Icon Loading
US$1.32
/ea
Est 0.33 lb • US$3.99/lb
Plums
Icon Loading
US$1.99
2 ct
Avocado
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.19
1 ct
Kiwi
Icon Loading
33% off
US$7.33
/bch
US$10.90
Est 2.1 lb • US$3.49/lb
Green Seedles Grapes
Icon Loading
US$6.89
1 ct
Produce House Seedless Mini Watermelon
Icon Loading
US$1.79
2 lb
Lemons Bag
Spices & seasoning
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.29
1.25 oz
That's Smart! Italian Seasoning
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.59
0.62 oz
McCormick Basil Leaves
Icon Loading
US$1.79
2.75 oz
Pioneer Peppered Gravy Mix
Icon Loading
US$2.29
26 oz
Morton Salt
Icon Loading
US$2.29
2.5 oz
That's Smart! Garlic Powder
Icon Loading
US$5.79
1.5 oz
McCormick Coarse Ground Black Pepper
Icon Loading
US$4.89
2.85 oz
Kernel Seasons White Cheddar Popcorn Seasoning
Icon Loading
US$1.59
1 oz
Old El Paso Original Flavor Taco Seasoning Mix
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Icon Loading
US$2.29
2.25 oz
That's Smart! Minced Onion
Icon Loading
US$3.49
4 oz
Lawry's Original Seasoned Salt
Bread
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$5.79
8 oz
Specialty Bakers Vanilla French Twirls
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
17% off
US$2.89
US$3.49
16 oz
White Bread
Icon Loading
28% off
US$3.29
US$4.59
22 oz
Aunt Millie's Honey Wheat Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.59
1 ct
Leppinks Fresh French Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.39
24 oz
Pepperidge Farm Whole Grain 15 Grain Bread
Icon Loading
Many in stock
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$5.79
16 oz
Pepperidge Farm Jewish Rye Pumpernickel Bread
Icon Loading
US$2.29
22 oz
Our Family Seeded Italian Enriched Bread
Icon Loading
US$5.99
24 oz
Pepperidge Farm Farmhouse Sourdough Bread
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$4.59
22 oz
Aunt Millie's Texas Toast Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
35% off
US$2.99
US$4.59
20 oz
Hillbilly Old Fashioned Bread
Icon Loading
Many in stock
Milk alternatives
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$5.19
64 fl oz
Silk Plant Based Vanilla Almond Milk Carton
Icon Loading
Many in stock
4.5
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(100+)
Icon Loading
US$8.79
64 fl oz
Silk Original Plant Based Soy Milk
3.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
25% off
US$3.99
US$5.29
52 fl oz
Planet Oat Original Oatmilk
Icon Loading
US$3.99
32 fl oz
So Delicious Organic Vegan Gluten Free Dairy Free Vanilla Coconut Milk
Icon Loading
US$5.19
64 fl oz
Silk Plant Based Unsweetened Almond Milk
4.3
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
25% off
US$3.99
US$5.29
52 fl oz
Planet Oat Unsweetened Original Oatmilk Carton
Icon Loading
US$8.79
1 ct
Silk Organic Plant Based Unsweet Soy Milk (64 fl oz
4.0
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
US$5.19
64 fl oz
Silk Plant Based Unsweet Vanilla Almond Milk Carton
4.5
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
US$2.99
32 fl oz
Full Circle Market Original Soy Milk
Icon Loading
US$5.79
32 fl oz
Califia Farms Dairy & Gluten Free Barista Blend Oat Milk Shelf Stable Carton
4.4
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Pork
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$5.79
/lb
Est 1.5 lb • US$8.69
Whole Boneless Pork Tenderloin
Icon Loading
US$8.69
16 oz • US$8.69/lb
Curly's Gluten Free Fully Cooked Hickory Smoked Pulled Pork with Barbecue Sauce
Icon Loading
US$5.59
/lb
Est 1.46 lb • US$8.16
Bone-in Pork Loin Chops
Icon Loading
US$4.29
8 oz • US$8.58/lb
Hatfield USDA Inspected Cured Honey Boneless Ham Steak EZ Open
Icon Loading
US$4.99
/lb
Est 3.87 lb • US$19.31
Pork Boston Roast
Icon Loading
US$5.19
/lb
Est 2.23 lb • US$11.57
Pork Steak Family Pack
Icon Loading
US$5.29
/lb
Est 1.05 lb • US$5.55
Pork Loin Center-cut Rib Chops
Icon Loading
US$10.39
1.15 lb • US$9.03/lb
Smithfield Fresh Sweet Teriyaki Marinated Pork Tenderloin
Icon Loading
US$5.39
/lb
Est 2.08 lb • US$11.21
Pork Country Style Strips
Icon Loading
US$5.59
/lb
Est 1.0 lb • US$5.59
Sirloin Chops Pork Loin Family Pack
Get to Know us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Leppinks Food Centers
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...