Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Login
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Trade Fair Supermarkets
--
delivery time
•
8660.2 km
•
Pricing & Fees
US$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search Trade Fair Supermarkets
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
Alcohol
Icon Loading
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
18% off
US$4.59
US$5.59
7.75 oz
Utz Red Hot Potato Chips
Icon Loading
US$6.89
US$7.19
12 oz
Superior On Main Brownies Chewy Chocolate Bites
Icon Loading
18% off
US$3.99
US$4.89
6 oz
BelGioioso RBST & Gluten Free Vegetarian Fresh Mozzarella Snacking Cheese Snack Pack
Icon Loading
US$9.19
US$9.79
16.9 fl oz x 40 ct
Pure Life Purified Water Plastic Bottles
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
24% off
US$19.59
US$25.79
20 lb
Carolina Rice Gluten Free Uncooked Enriched Extra Long Grain White Rice
Icon Loading
23% off
US$11.49
US$14.99
16 oz
Alafia California Style Grape Leaves
Icon Loading
23% off
US$2.69
US$3.49
14 oz
Montana Peas and Carrots
Icon Loading
50% off
US$4.59
US$9.19
12 oz
Herr's Gluten Free Restaurant Style Tortilla Chips
Icon Loading
US$5.19
US$5.59
16 oz
Utz Classic Pretzel Sticks
Icon Loading
21% off
US$4.59
US$5.79
7 oz
Herr's Baked! 72% Less Fat Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.37
/bch
Est 2.26 lb • US$1.49/lb
Organic Golden Bananas Bunch
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.59
16 oz
Driscoll's Strawberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.79
6 oz
Driscoll's Organic Raspberries
Icon Loading
US$0.49
1 ct
Lemon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.91
/bch
Est 1.98 lb • US$3.49/lb
Red Seedless Grapes
Icon Loading
US$1.51
/ea
Est 0.33 lb • US$4.59/lb
Small Yellow Flesh Peachs
Icon Loading
US$1.75
/ea
Est 0.5 lb • US$3.49/lb
Citarella Honeycrisp Apple
Icon Loading
US$1.19
1 ct
Ripe Plantain
Icon Loading
US$2.39
1 ct
Avocado
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.59
Lime (each)
Icon Loading
Many in stock
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.73
/ea
Est 0.32 lb • US$2.29/lb
Plum Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.75
/ea
Est 0.5 lb • US$3.49/lb
Small Green Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.15
/ea
Est 0.77 lb • US$1.49/lb
Yellow Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.59
6 ct
Nature Fresh Farms Mini Cucumbers
Icon Loading
US$1.63
/ea
Est 0.82 lb • US$1.99/lb
Sweet Potato
Icon Loading
US$3.08
/ea
Est 0.67 lb • US$4.59/lb
Broccoli Crowns
Icon Loading
US$1.38
/ea
Est 0.2 lb • US$6.89/lb
Loose Garlic Cloves Sleeve
Icon Loading
US$0.86
/bch
Est 0.72 lb • US$1.19/lb
Carrots
Icon Loading
US$1.12
/ea
Est 0.49 lb • US$2.29/lb
Red Holland Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.36
/ea
Est 0.76 lb • US$1.79/lb
Red Onions
Icon Loading
Many in stock
Eggs
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.99
12 ct
Extra Large White Eggs
Icon Loading
US$5.99
16 oz
Egg Beaters 100% Real Liquid Egg Whites
Icon Loading
US$5.79
7.85 oz
La Finquita Quail Eggs
Icon Loading
US$3.39
18 ct
Giroux's Poultry Farms Large Brown Eggs
Icon Loading
US$1.79
6 ct
Giroux's Poultry Farm Large White Eggs
Icon Loading
US$5.99
12 ct
Land O'Lakes Grade A Large Brown Eggs
Icon Loading
US$12.99
18 ct
Eggland's Best Classic Large White Eggs
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
US$1.99
12 ct
Eggs White Large
Icon Loading
US$12.99
12 ct
Vital Farms Pasture-Raised Large Brown Eggs
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(500+)
Icon Loading
US$9.99
12 ct
Eggland's Best Classic Jumbo White Eggs
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Salmon
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$11.49
/lb
Est 0.86 lb • US$9.88
Atlantic Wild Salmon Fillet
Icon Loading
US$15.99
8 oz • US$31.98/lb
Acme Gluten Free Smoked Tid Bits Nova Salmon
Icon Loading
US$13.59
/lb
Est 1.05 lb • US$14.27
Canadian Farm Salmon Steak
Icon Loading
Likely out of stock
Icon Loading
US$13.79
/lb
Est 1.94 lb • US$26.75
Chile Farm Salmon Fillet
Icon Loading
US$13.39
4 oz • US$53.56/lb
Echo Falls Kosher Norwegian Atlantic Smoked Traditional Salmon
Icon Loading
US$30.49
/lb
Est 1.0 lb • US$30.49
Organic USA Wild Caught King Salmon Fillet
Icon Loading
US$11.49
4 oz • US$45.96/lb
Haifa Cold Smoked Nova Salmon
Icon Loading
US$11.49
/lb
Est 1.17 lb • US$13.44
USA Wild Caught Salmon Fillet
Icon Loading
US$16.39
4 oz • US$65.56/lb
Echo Falls Kosher Scottish Smoked Traditional Salmon
Icon Loading
US$3.49
/lb
Est 2.36 lb • US$8.24
Canada Farm Salmon Head
Spices & seasoning
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.29
8 ct
Sazon Goya Coriander & Annatto Seasoning Packets
Icon Loading
US$1.99
26 oz
Superior Crystal All Purpose Salt
Icon Loading
US$3.99
2 oz
Badia Spices Gluten Free Ground Black Pepper
Icon Loading
US$2.69
2 oz
Badia Spices Cinnamon Powder
Icon Loading
US$4.39
3 oz
Badia Spices Organic Garlic Powder
Icon Loading
US$6.39
9.5 oz
Badia Spices Onion Powder
Icon Loading
US$4.99
5 oz
Tajin Reduced Sodium Clasico Seasoning
Icon Loading
US$3.59
12 oz
Goya Foods Recaito Cilantro Cooking Base Jar
Icon Loading
US$4.99
17.6 oz
Morton Fine Mediterranean Sea Salt
Icon Loading
US$2.69
8 oz
Goya Foods Adobo All Purpose Seasoning with Pepper
Chicken
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.59
/lb
Est 2.56 lb • US$9.19
Perdue Chicken Drumsticks & Thighs Family Pack
Icon Loading
US$5.79
/lb
Est 1.24 lb • US$7.18
Halal Ground Chicken Pack
Icon Loading
US$7.99
/lb
Est 0.94 lb • US$7.51
Perdue Thin Sliced Chicken Cutlets
Icon Loading
US$4.79
/lb
Est 1.61 lb • US$7.71
Perdue Refrigerated Boneless Skinless Chicken Breast
Icon Loading
US$5.79
16 oz • US$5.79/lb
Perdue 92% Lean 8% Fat No Antibiotics Ever Fresh Ground Chicken
Icon Loading
US$3.49
/lb
Est 3.22 lb • US$11.24
Halal Head Off Whole Chicken
Icon Loading
US$3.69
/lb
Est 3.5 lb • US$12.92
Chicken Wings Family Pack
Icon Loading
US$3.49
/lb
Est 3.64 lb • US$12.70
Perdue Chicken Drumsticks Family Pack
Icon Loading
US$7.19
/lb
Est 0.63 lb • US$4.53
Halal Chicken Tenders
Icon Loading
US$7.29
/lb
Est 1.42 lb • US$10.35
Perdue Boneless Chicken Breast Pack
Get to Know Us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Trade Fair Supermarkets
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...