Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Warehouse Market
--
delivery time
•
10543.7 km
US$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search Warehouse Market
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
Alcohol
Icon Loading
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
13% off
US$3.49
US$3.99
5 lb
Best Choice Russet Potato Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
20% off
US$0.44
/ea
US$0.55
Est 0.22 lb • US$1.99/lb
Jumbo Extra Large Roma Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.49
US$5.98
16.9 fl oz x 32 ct
Niagara Purified Drinking Water Bottles
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
22% off
US$3.49
US$4.48
4 lb
Best Choice Granulated Sugar
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
23% off
US$2.28
US$2.98
12 ct
Best Choice Grade A Jumbo Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.59
US$2.79
8 oz
Dole Washed Shredded Iceberg Lettuce pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
31% off
US$1.50
US$2.18
10 oz
Ro*Tel Non-GMO Diced Original Tomatoes & Green Chillies
Icon Loading
Many in stock
4.6
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
28% off
US$6.50
US$8.99
12 oz x 12 ct
Dr Pepper Soda Cans
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
21% off
US$2.99
US$3.78
24 oz
Prego Italian Roasted Garlic & Herbs Pasta Sauce Jar
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
53% off
US$0.42
US$0.89
10 lb
Limes
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.15
/pk
Est 1.86 lb • US$0.62/lb
Dole Petite Bananas
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
53% off
US$0.42
US$0.89
10 lb
Limes
Icon Loading
US$6.99
3 lb
Peelz Sweet + Juicy + Seedless California Mandarins
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
/pk
Est 1.0 lb • US$2.99/lb
Premium Honeycrisp Apple
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$7.99
1 pt
Naturipe Farmed Fresh Blueberries
Icon Loading
US$5.99
Grapery Cotton Candy Grapes (bag)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
38% off
US$0.80
US$1.29
70 ct
Avocados
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.24
/pk
Est 0.3 lb • US$0.79/lb
Dole Organic Bananas
Icon Loading
US$0.89
Seven Seas Large Lemon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
17% off
US$4.88
/pk
US$5.86
Est 1.96 lb • US$2.49/lb
Green Seedless Grapes
Icon Loading
Many in stock
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
20% off
US$1.59
US$1.99
1 lb
Bolthouse Farms Baby-Cut Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.29
48 ct
Green Bell Peppers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.19
/ea
Est 0.6 lb • US$1.99/lb
White Onions
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
1 ct
Cucumbers Super Select
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
8 oz
Sliced White Mushrooms
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.53
/ea
Est 0.77 lb • US$1.99/lb
Local Sweet Potato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.91
/ea
Est 0.64 lb • US$2.99/lb
Local Grown Tomatoes
Icon Loading
US$0.78
/ea
Est 0.13 lb • US$5.99/lb
Garlic Bulb
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.36
/ea
Est 0.12 lb • US$2.99/lb
Jalapeno Peppers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.20
/ea
Est 0.05 lb • US$3.99/lb
Serrano Pepper
Icon Loading
Many in stock
Chicken
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
33% off
US$2.69
/lb
US$3.99
Est 2.3 lb • US$6.19
Boneless Chicken Breast Pack
Icon Loading
US$7.99
16 oz • US$7.99/lb
Smart Chicken 93%/7% Pure Air-Chilled Ground Chicken
Icon Loading
US$4.99
/lb
Est 1.31 lb • US$6.54
Wingettes Pack
Icon Loading
US$2.49
20 oz • US$1.99/lb
Chicken Liver
Icon Loading
US$1.99
/lb
Est 2.82 lb • US$5.61
Family Pack Fryer Drumsticks
Icon Loading
US$1.59
/lb
Est 1.0 lb • US$1.59
A Grade Whole Fryer Chicken Pack
Icon Loading
US$6.29
/lb
Sold by weight
Boneless Chicken Breast Tenderloin
Icon Loading
20% off
US$3.98
US$4.99
5 lb • US$0.80/lb
Eckrich Deli Nashville Hot Style Chicken Breast
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.69
/lb
Sold by weight
Fryer Drumstick
Icon Loading
US$4.99
/lb
Est 1.95 lb • US$9.73
Fryer Wings Pack
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$5.99
1 gal
Hiland Vitamin D Milk Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.99
1 gal
Hiland Reduced Fat 2% Milk Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.98
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 50% Less Sugar 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Chocolate Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(100+)
Icon Loading
US$4.99
0.5 gal
Hiland 100% Lactose Free 2% Reduced Fat Milk Carton
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.99
1 gal
Hiland Gluten Free 1% Lowfat Milk
Icon Loading
US$1.99
32 fl oz
Hiland Low Fat Cultured Buttermilk Jug
Icon Loading
US$10.78
US$11.28
25.6 oz
Best Choice Instant Nonfat Dry Milk
Icon Loading
US$3.69
0.5 gal
Hiland Vitamin D Whole Milk
Icon Loading
US$3.69
0.5 gal
Hiland Reduced Fat 2% Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.99
1 qt
Hiland Reduced Fat 2% Milk Jug
Leafy greens
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.19
1 ct
Local Grown Collard Greens
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.71
/pk
Est 2.87 lb • US$1.99/lb
Local Grown Green Cabbage Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.44
/pk
Est 1.15 lb • US$2.99/lb
Local Grown Bok Choy
Icon Loading
25% off
US$2.98
US$3.99
5 oz
Dole Baby Spinach
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
29% off
US$2.49
US$3.49
1 ct
TA Foods Head Lettuce
Icon Loading
US$7.48
/pk
Est 2.5 lb • US$2.99/lb
Locally Grown Napa Cabbage
Icon Loading
29% off
US$2.49
US$3.49
1 ct
Iceberg Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.19
1 ct
Curly Mustard Greens
Icon Loading
US$2.87
/pk
Est 0.72 lb • US$3.99/lb
Melissa's Aloe Vera Leaves Pack
Icon Loading
29% off
US$2.49
US$3.49
Foxy Iceberg Lettuce (each)
Milk alternatives
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$4.48
64 oz
Almond Breeze Vanilla Almondmilk
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
US$5.98
64 fl oz
Silk Original Plant Based Soy Milk
Icon Loading
Many in stock
3.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$2.18
9.8 fl oz
Kuii Mango Flavor Coconut Milk Drink with Nata de Coco
Icon Loading
18% off
US$3.28
US$3.98
52 fl oz
Planet Oat Original Oatmilk
Icon Loading
34% off
US$3.48
US$5.28
64 fl oz
Silk Plant Based Vanilla Almond Milk Carton
Icon Loading
Many in stock
4.5
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(100+)
Icon Loading
US$2.18
9.8 fl oz
Kuii Pineapple Flavor Coconut Milk Drink Bottle with Nata de Coco
Icon Loading
20% off
US$5.98
US$7.48
32 fl oz
Silk Dairy Free Original Soy Milk
Icon Loading
34% off
US$3.48
US$5.28
64 fl oz
Silk Plant Based Original Almond Milk
Icon Loading
Many in stock
4.1
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
US$4.48
0.5 gal
Almond Breeze Dairy Free Original Almond Milk Carton
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
34% off
US$3.48
US$5.28
64 fl oz
Silk Plant Based Unsweet Vanilla Almond Milk Carton
4.5
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Get to Know Us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Warehouse Market
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...