Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Spring Market
--
delivery time
•
10939.7 km
US$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search Spring Market
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
Nicotine
Grocery
Icon Loading
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
10% off
US$5.39
US$5.99
3 L
Ocean Spray Cran-Grape Juice Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
39% off
US$1.10
/ea
US$1.80
Est 0.5 lb • US$2.19/lb
Honeycrisp Apple
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.39
US$2.59
42.2 fl oz
Coke Original Taste Soda
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(1k+)
Icon Loading
44% off
US$2.19
US$3.89
8 oz
Brookshire's Finely Shredded Mexican Four Cheese
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.59
US$5.99
12 oz
Cinnamon Toast Crunch Breakfast Cereal
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(100+)
Icon Loading
22% off
US$4.69
US$5.99
20 oz
Heinz Gluten-Free Tomato Ketchup Inverted Squeeze Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Icon Loading
12% off
US$2.19
US$2.49
24 oz
Brookshire's Homestyle Tomato, Garlic & Onion Pasta Sauce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
17% off
US$2.89
US$3.49
32 oz
Brookshire's Buttermilk Pancake and Waffle Mix
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
23% off
US$3.29
US$4.29
16 oz
Brookshire's Original Saltine Crackers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.59
US$5.99
11.5 oz
Reese's Puffs Chocolatey Peanut Butter Cereal
Icon Loading
Many in stock
Chicken
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$6.99
10 Pounds • US$6.98/lb
Country Pride No Artificial Ingredients Raised in the USA USDA Inspected USDA Prohibit the Use of Hormones or Steroids in Poultry Chicken Leg Quarter
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.59
/lb
Est 3.32 lb • US$1.80
Brookshire's Value Pack Boneless Skinless Chicken Breasts
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
19% off
US$9.69
US$11.89
22 oz • US$7.05/lb
Brookshire's Buffalo Style Chicken Wings
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.49
/lb
Sold by weight
Chicken Breast Tenderloins
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.89
/lb
Est 5.54 lb • US$10.47
Brookshire's Whole Fryer Chicken
Icon Loading
US$2.49
/lb
Est 2.26 lb • US$5.63
Brookshire's Value Pack Chicken Thighs
Icon Loading
US$5.39
/lb
Est 0.98 lb • US$5.28
Brookshire's Boneless Skinless Chicken Breast
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
/lb
Est 2.23 lb • US$6.67
Brookshire's Chicken Drumsticks
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.19
/lb
Est 1.58 lb • US$9.78
Chicken Wingettes Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.99
160 oz • US$0.70/lb
County Post Product of USA USDA Inspected Young Chicken Leg Quarter
Icon Loading
Many in stock
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.24
/ea
Est 0.4 lb • US$0.59/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.29
1 lb
Strawberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.39
3 lb
Mandarins Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.72
/pk
Est 1.7 lb • US$2.19/lb
Seedless Green Grapes pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.29
6 oz
Blackberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$7.59
1 ct
Seedless Watermelon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.89
1 each
Lime
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.89
1 ct
Hass Avocado
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
/ea
Est 0.3 lb • US$3.29/lb
Loose Peaches
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.49
2 lb
Bi-Color Grapes
Icon Loading
Many in stock
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.51
/ea
Est 0.3 lb • US$1.69/lb
Roma Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
1 ct
Green Bell Pepper, XL
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.89
Cucumber (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.11
/ea
Est 0.8 lb • US$1.39/lb
Yellow Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.29
12 oz
Basket & Bushel Broccoli Florets
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.01
/ea
Est 0.6 lb • US$1.69/lb
Zucchini Squash
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.59
/ea
Est 0.6 lb • US$0.99/lb
Large Russet Potato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.79
10 oz
Naturesweet Cherubs Fresh Heavenly Salad Grape Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.79
1 ct
Red Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.01
/ea
Est 0.6 lb • US$1.69/lb
White Onion
Icon Loading
Many in stock
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.69
1 pt
Brookshire's Low Fat Cultured Buttermilk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.49
0.5 gal
Volleman's Family Farm 2% Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.39
1 pt
Brookshire's Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.99
US$6.49
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 50% Less Sugar 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Chocolate Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(100+)
Icon Loading
US$5.99
US$6.49
52 fl oz
Fairlife Lactose Free Ultra Filtered Whole Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
US$5.39
12 oz
Meyenberg Vitamin D Evaporated Goat Milk
Icon Loading
US$2.49
64 fl oz
BRK Fat Free Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.19
128 fl oz
BRK 1% Lowfat Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.59
128 fl oz
BRK 2% Reduced Fat Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.19
32 fl oz
Volleman's Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Leafy greens
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
45% off
US$2.19
US$3.99
6 oz
Taylor Farms Baby Spinach
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.69
Foxy Iceberg Lettuce (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.29
3 ct
Andy Boy Jumbo Romaine Hearts
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.69
1 ct
Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
28% off
US$4.29
US$5.99
10 oz
Taylor Farms Spinach
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
19% off
US$2.19
US$2.69
8 oz
Taylor Farms Shredded Iceberg Lettuce
Icon Loading
18% off
US$3.29
US$3.99
9 oz
Taylor Farms Classic Romaine Green Mix
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.69
1 ct
Steven Lyles Farms Inc Iceberg Lettuce
Icon Loading
US$4.29
3 ct
Romaine Hearts
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.99
4 oz
Romaine Crisp Lettuce
Spices & seasoning
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.19
2.25 oz
That's Smart! Onion Powder
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.19
2.75 oz
That's Smart! Paprika
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
19% off
US$3.49
US$4.29
8 oz
Tony Chachere's Original Creole Seasoning
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
10% off
US$0.89
US$0.99
1.25 oz
Brookshire's Taco Seasoning Mix
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.19
5.25 oz
That's Smart! Garlic Salt
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.19
2 oz
That's Smart! Ground Black Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
10% off
US$0.89
US$0.99
0.87 oz
Brookshire's Brown Gravy Mix
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.19
5 oz
That's Smart Lemon Pepper Seasoning
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.89
0.9 oz
McCormick Smoked Paprika
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.39
1 oz
Old El Paso Original Flavor Taco Seasoning Mix
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Get to Know Us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Spring Market
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...