Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Login
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Market of Choice
--
delivery time
•
12639.8 km
US$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search Market of Choice
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Outdoor
CBD
Icon Loading
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.98
/bch
Est 2.0 lb • US$0.99/lb
Organic Bananas Bunch
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.69
1 ct
Organic Hass Avocados
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.50
/ea
Est 0.5 lb • US$2.99/lb
Organic Honeycrisp Apples
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.56
/ea
Est 0.14 lb • US$3.99/lb
Organic Lime
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.99
2 lb
Mandarins
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.99
6 oz
Organic Raspberries Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.99
10 oz
Watermelon Chunks
Icon Loading
US$0.36
/ea
Est 0.4 lb • US$0.89/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$7.98
/ea
Est 2.0 lb • US$3.99/lb
Red Flame Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.39
1 ct
Lemon
Icon Loading
Many in stock
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.44
/ea
Est 0.22 lb • US$1.99/lb
Organic Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.13
/ea
Est 0.76 lb • US$1.49/lb
Yellow Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.99
1 ct
Organic Cucumber
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.56
/ea
Est 1.43 lb • US$2.49/lb
Organic Celery
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.80
/ea
Est 0.4 lb • US$1.99/lb
Golden Yukon Yellow Potato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.99
10 oz
Cherry Red Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.90
/ea
Est 0.1 lb • US$8.99/lb
Organic Jalapeno Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.99
2 lb
Cal-Organic Farms Organic Rainbow Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.27
/ea
Est 0.76 lb • US$2.99/lb
Organic Red Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.95
/ea
Est 0.98 lb • US$1.99/lb
Organic Idaho Russet Potato
Icon Loading
Many in stock
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
14% off
US$5.99
US$6.99
12 ct
Wilcox Organic Free Range Large Brown Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
44% off
US$4.99
/bch
US$8.99
Est 1.0 lb • US$4.99/lb
Asparagus
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
14% off
US$4.28
US$4.99
1 gal
MOC Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.79
US$5.99
8 oz
Philadelphia Original Whipped Cream Cheese Spread Tub
Icon Loading
Many in stock
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(100+)
Icon Loading
34% off
US$0.33
US$0.50
Lime (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
27% off
US$4.69
US$6.39
6.8 oz
Annie's Organic Uncured Pepperoni Pizza Poppers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
43% off
US$3.99
US$6.99
12 oz
Honey Bunches of Oats Cereal with Almonds Cereal
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
44% off
US$2.98
US$5.29
12 ct
Wilcox Large White Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
43% off
US$0.79
US$1.39
Cilantro (bunch)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
25% off
US$2.98
US$3.99
0.5 gal
MOC Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
14% off
US$4.28
US$4.99
1 gal
MOC 2% Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$8.39
0.5 gal
Organic Valley Lactose Free Whole Milk Carton
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.49
0.5 gal
Umpqua Dairy 1% Lowfat Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.29
1 pt
Umpqua Buttermilk
Icon Loading
US$9.59
32 fl oz
Meyenberg Plain Goat Milk Kefir Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
25% off
US$2.98
US$3.99
0.5 gal
MOC Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$9.69
48 oz
Alexandre Family Farm Organic A2/A2 100% Grass-Fed Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.49
64 oz
Umpqua Reduced Fat 2% Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
16% off
US$5.48
US$6.49
0.5 gal
Lactaid Lactose Free 2% Reduced Fat Calcium Enriched Milk Carton
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(100+)
Icon Loading
US$7.99
1 gal
Umpqua Organic Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Eggs
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$6.29
6 ct
Wilcox Hard Boiled Free Range Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$8.99
16 oz
Organic Valley Pasteurized Liquid Egg Whites
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
11% off
US$7.98
US$8.99
16 oz
Just Egg Plant-Based Egg
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$8.99
12 ct
Vital Farms Pasture-Raised Large Brown Eggs
Icon Loading
Many in stock
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(500+)
Icon Loading
US$6.99
6 ct
Vital Farms Pasture-Raised Hard Boiled Eggs
Icon Loading
17% off
US$4.99
US$5.99
12 ct
MOC Large Brown Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.99
7.9 oz
Yo Egg Plant-Based Egg Sunnyside Up
Icon Loading
47% off
US$4.48
US$8.49
18 ct
Wilcox Cage Free Large White Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
20% off
US$4.79
US$5.99
12 ct
Market of Choice Craft Large White Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.79
6 ct
Organic Valley Free Range Large Brown Eggs
Icon Loading
Many in stock
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Bread
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.99
1 ct
Parv Bread French Baguette
Icon Loading
14% off
US$5.99
US$6.99
22.5 oz
Naked Bread Organic Bare White Sandwich Bread
Icon Loading
50% off
US$2.50
US$4.99
6 ct
Franz Outback Toaster Buttermilk Biscuits
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
14% off
US$5.99
US$6.99
24 oz
Seattle Sourdough Baking Co. Waterfront Sourdough Bread
Icon Loading
22% off
US$4.29
US$5.49
22.5 oz
Naked Bread Honey Wheat Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
17% off
US$4.99
US$5.99
24 oz
Franz Lake Washington Honey Oat & Nut Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
26% off
US$4.79
US$6.49
16 oz
Rustic Halfloaf Italiano Bread
Icon Loading
US$8.99
6 oz
Rustic Bakery Olive Oil & Sel Gris Flatbread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
22% off
US$4.29
US$5.49
22.5 oz
Naked Bread Classic White Sandwich Bread
Icon Loading
10% off
US$4.49
US$4.99
20 oz
Seattle International Baking Co. Classic Sourdough Bread
Icon Loading
Many in stock
Spices & seasoning
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
41% off
US$1.00
US$1.69
1 oz
McCormick Original Taco Seasoning Mix
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.29
US$3.59
5 oz
Tajin Clasico Chile Seasoning with Lime
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.99
0.3 oz
Morton & Bassett Lavender Powder
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.69
26 oz
Morton Iodized Salt
Icon Loading
US$7.79
4.5 oz
Bragg Gluten Free Nutritional Cheesy Yeast Seasoning
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.29
0.6 oz
Wild Harvest Organic Italian Seasoning
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
11% off
US$3.29
US$3.69
1.24 oz
Morton Salt Refillable Adjustable Black Peppercorn Grinder
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
US$2.49
1 oz
Hidden Valley Original Ranch Seasoning Mix
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
22% off
US$4.29
US$5.49
2.6 oz
Rey De La Vera Sweet Smoked Paprika
Icon Loading
US$3.59
8 oz
Tony Chachere's Original Creole Seasoning
Get to Know Us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Market of Choice
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...