Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Costco
--
delivery time
•
11529.1 km
•
Pricing & Fees
CA$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search Costco
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Dairy & Eggs
Drinks
Pantry
Snacks
Frozen
Confectionery
Alcohol
Beauty
Meat & Fish
Bakery
Personal Care
Medicine
Pet Care
Household
Baby & Child
Party Supplies
Flowers & Plants
Office Supplies
Toys
Bath
Bedding
Dining
Home Decor
Kitchen
Home Improvement
Furniture
Electronics
Accessories
Women's Apparel
Men's Apparel
Men's Shoes
Women's Shoes
Girls' Apparel
Kids' Shoes
Boys' Apparel
Kids' Apparel
Sports
Prepared Food
Nicotine
Patio & Garden
Icon Loading
Shop Kirkland brand products for everyday savings. Shop now →
Deli meat
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$18.91
1 kg • CA$18.91/kg
Grilled Chipotle Chicken
Icon Loading
CA$18.35
400 g • CA$45.88/kg
Premier Seafoods Hot Smoked Maple Glazed Atlantic Salmon Nuggets
Icon Loading
CA$16.68
450 g x 2 ct • CA$18.53/kg
Panini Gluten-Free Sweet Capocollo, Mortadella & Prosciutto Cotto Sliced Assorted Cold Cuts
Icon Loading
CA$27.26
400 g • CA$68.15/kg
Premier Seafoods Wild Smoked Sockeye Salmon
Icon Loading
CA$15.57
500 g x 2 ct • CA$15.57/kg
Kirkland Signature Sliced Extra Lean Cooked Ham
Icon Loading
CA$24.47
400 g x 2 ct • CA$30.59/kg
Lilydale No Nitrites Sliced Turkey Breast
Icon Loading
CA$25.59
500 g x 2 ct • CA$25.59/kg
Grimm's Yours Naturally Lean Turkey Pepperoni, Gluten Free, Lactose Free, No MSG Added
Icon Loading
22% off
Ends today
CA$20.02
CA$25.59
100 g x 10 ct • CA$20.02/kg
Fresh Addition Fully Cooked Chicken Breast Bites
Icon Loading
CA$18.35
150 g x 2 ct • CA$61.17/kg
Beretta Prosciutto di Parma Ham
Icon Loading
CA$16.68
250 g x 3 ct • CA$22.24/kg
Cappola Rosemary Ham, Thin Sliced
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$2.21
1.36 kg
Bananas
Icon Loading
CA$13.34
510 g
Blueberries
Icon Loading
CA$14.46
1.36 kg
Seedless Green Grapes
Icon Loading
CA$6.67
1 ct
Cantaloupe
Icon Loading
CA$11.12
2.27 kg
Clementines
Icon Loading
CA$7.22
1 ct
Golden Pineapple
Icon Loading
CA$7.78
1.36 kg
Limes
Icon Loading
CA$3.88
1.36 kg
Equifruit Organic Fairtrade Bananas
Icon Loading
CA$10.01
340 g
Raspberries
Icon Loading
CA$8.89
1 ct
Mini Watermelon
Fish
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$23.36
/kg
Est 1.46 kg • CA$34.11
Tilapia Fillets Pack
Icon Loading
CA$17.80
/kg
Est 1.77 kg • CA$31.51
Whole Tilapia Farmed Pack
Icon Loading
CA$31.15
/kg
Est 0.94 kg • CA$29.28
Steelhead Trout Fillets Pack
Icon Loading
CA$35.60
/kg
Est 1.5 kg • CA$53.40
Kirkland Signature Farmed Skin-On Salmon Portions Pack
Icon Loading
CA$40.06
/kg
Est 1.08 kg • CA$43.26
Pacific Cod Fillets, Wild Pack
Icon Loading
17% off
CA$29.54
/kg
CA$35.60
Est 1.1 kg • CA$32.49
Kirkland Signature Farmed Skinless Atlantic Salmon Fillet Pack
Icon Loading
CA$40.06
/kg
Est 1.1 kg • CA$44.07
Kirkland Signature Atlantic Salmon Fillet Pack
Icon Loading
CA$44.51
/kg
Est 1.17 kg • CA$52.08
Kirkland Organic Salmon Fillet Pack
Icon Loading
CA$31.15
/kg
Est 17.0 kg • CA$529.55
Whole Atlantic Salmon Fillet Pack
Beef
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$16.68
/kg
Est 1.72 kg • CA$28.69
Beef Back Ribs Pack
Icon Loading
CA$15.57
/kg
Est 2.68 kg • CA$41.73
Lean Ground Beef Pack
Icon Loading
CA$31.71
/kg
Est 1.7 kg • CA$53.91
Canada AAA or USDA Choice Finger Meat Pack
Icon Loading
CA$84.58
/kg
Est 1.18 kg • CA$99.80
Prime Beef Striploin Steak
Icon Loading
CA$24.47
/kg
Est 2.8 kg • CA$68.52
Sirloin Tip Roast
Icon Loading
CA$72.33
/kg
Est 1.5 kg • CA$108.50
Rib Steak Bone In Tomahawk Style
Icon Loading
CA$27.81
/kg
Est 1.87 kg • CA$52.00
AAA Stewing Beef Pack
Icon Loading
CA$44.51
/kg
Est 1.47 kg • CA$65.43
AAA Beef Boneless Short Ribs
Icon Loading
CA$20.02
340 g • CA$58.88/kg
Kirkland Signature Extra Thick Steak Strips
Icon Loading
CA$25.59
/kg
Est 3.02 kg • CA$77.28
Top Sirloin Cap
Spices & seasoning
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$6.00
1 kg
Hy's Seasoning Salt
Icon Loading
CA$10.01
400 g
Tajin Clásico with Lime Seasoning
Icon Loading
CA$10.56
368 g x 2 ct
Kirkland Signature Himalayan Pink Salt Grinder with Refill
Icon Loading
CA$6.11
283 g
Kirkland Signature Crushed Red Pepper Flakes
Icon Loading
CA$9.78
520 g
Altius Italian Seasoning
Icon Loading
CA$8.78
600 g
Altius Granulated Onion
Icon Loading
CA$6.67
450 g
Dunya Chili Powder
Icon Loading
CA$10.56
825 g
Club House La Grille Montreal Steak Spice
Icon Loading
CA$15.57
Kirkland Signature Organic Madagascar Vanilla Beans, 20 beans
Icon Loading
CA$14.46
570 g
Maldon Sea Salt Flakes
Pork
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$10.78
/kg
Est 2.8 kg • CA$30.18
Pork Side Ribs St Louis Style
Icon Loading
CA$6.11
/kg
Est 24.0 kg • CA$146.64
Lean Ground Pork Chubs case
Icon Loading
CA$13.34
/kg
Est 2.3 kg • CA$30.68
Kirkland Signature Maple Chipotle Pork Tenderloin Pack
Icon Loading
CA$9.45
/kg
Est 3.15 kg • CA$29.77
Pork Loin Center & Ribs Chops Boneless Pack
Icon Loading
CA$20.02
3 kg • CA$6.67/kg
Lean Ground Pork Chub
Icon Loading
24% off
CA$5.88
/kg
CA$7.78
Est 3.5 kg • CA$20.58
Pork Loin Centre and Rib Boneless Pack
Icon Loading
25% off
CA$5.85
/kg
CA$7.78
Est 3.47 kg • CA$20.30
Boneless Pork Loin Centre and Rib
Icon Loading
CA$12.79
/kg
Est 2.46 kg • CA$31.46
Pork Side Ribs Sliced Pack
Icon Loading
CA$20.02
1 ct • CA$42.87/kg
Lean Ground Pork Chub
Icon Loading
CA$9.78
/kg
Est 3.0 kg • CA$29.34
Pork Tenderloin
Poultry
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$8.23
/kg
Est 3.4 kg • CA$27.98
Kirkland Signature Bone-In Chicken Thighs Pack
Icon Loading
CA$38.94
3 kg • CA$12.98/kg
Kirkland Signature Extra Lean Ground Turkey
Icon Loading
CA$11.12
/kg
Est 7.0 kg • CA$77.84
Yorkshire Valley Farms Organic Whole Turkey
Icon Loading
CA$12.23
/kg
Est 2.24 kg • CA$27.40
Kirkland Signature Split Chicken Wings Pack
Icon Loading
CA$10.01
/kg
Est 2.7 kg • CA$27.03
Brome Lake Young Duck with Giblets
Icon Loading
CA$17.24
/kg
Est 2.2 kg • CA$37.93
Kirkland Signature Boneless Skinless Chicken Breasts Pack
Icon Loading
CA$7.78
/kg
Est 4.9 kg • CA$38.12
Kirkland Signature Whole Chickens Pack
Icon Loading
CA$17.24
/kg
Est 2.0 kg • CA$34.48
Kirkland Signature Boneless Skinless Chicken Thighs Pack
Icon Loading
CA$10.01
/kg
Est 1.09 kg • CA$10.91
Kirkland Signature Seasoned Chicken and Vegetable Kebabs Pack
Icon Loading
24% off
Ends today
CA$5.88
/kg
CA$7.78
Est 2.94 kg • CA$17.29
Kirkland Signature Chicken Drumsticks Pack
Get to Know Us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Costco
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...