Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Costco
--
delivery time
•
11131.0 km
•
Pricing & Fees
CA$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search Costco
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Dairy & Eggs
Drinks
Pantry
Snacks
Frozen
Confectionery
Alcohol
Beauty
Meat & Fish
Bakery
Personal Care
Medicine
Pet Care
Household
Baby & Child
Party Supplies
Flowers & Plants
Office Supplies
Toys
Bath
Bedding
Dining
Home Decor
Kitchen
Home Improvement
Furniture
Electronics
Accessories
Women's Apparel
Men's Apparel
Men's Shoes
Women's Shoes
Girls' Apparel
Kids' Shoes
Boys' Apparel
Kids' Apparel
Sports
Prepared Food
Nicotine
Patio & Garden
Icon Loading
Shop Kirkland brand products for everyday savings. Shop now →
Fish
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$23.36
/kg
Est 1.46 kg • CA$34.11
Tilapia Fillets Pack
Icon Loading
CA$17.80
/kg
Est 1.77 kg • CA$31.51
Whole Tilapia Farmed Pack
Icon Loading
CA$35.60
/kg
Est 1.5 kg • CA$53.40
Kirkland Signature Farmed Skin-On Salmon Portions Pack
Icon Loading
CA$31.15
/kg
Est 0.94 kg • CA$29.28
Steelhead Trout Fillets Pack
Icon Loading
CA$40.06
/kg
Est 1.08 kg • CA$43.26
Pacific Cod Fillets, Wild Pack
Icon Loading
CA$40.06
/kg
Est 1.1 kg • CA$44.07
Kirkland Signature Atlantic Salmon Fillet Pack
Icon Loading
CA$31.15
/kg
Est 17.0 kg • CA$529.55
Whole Atlantic Salmon Fillet Pack
Icon Loading
17% off
CA$29.54
/kg
CA$35.60
Est 1.1 kg • CA$32.49
Kirkland Signature Farmed Skinless Atlantic Salmon Fillet Pack
Icon Loading
CA$44.51
/kg
Est 1.17 kg • CA$52.08
Kirkland Organic Salmon Fillet Pack
Eggs
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$11.12
30 ct
Extra-Large White Eggs, Grade A
Icon Loading
CA$17.80
88 g x 16 ct
Kirkland Signature Free Run Hard-Boiled Eggs
Icon Loading
CA$14.46
500 g x 4 ct
Kirkland Signature 100% Liquid Egg Whites
Icon Loading
CA$15.01
24 ct
Kirkland Signature Organic Free-Range Large Brown Eggs, Canada A
Icon Loading
CA$16.57
40 ct
Star Egg Jumbo White Eggs Tray
Icon Loading
CA$11.68
24 ct
Kirkland Signature Free-Run Large White Eggs
Icon Loading
CA$22.25
60 ct
Large White Eggs
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
22% off
Ends tomorrow
CA$13.90
CA$17.80
500 g
Balderson Reserve 2020 Cheddar Cheese
Icon Loading
20% off
Ends tomorrow
CA$8.89
CA$11.12
2.27 kg
Cara Cara Oranges
Icon Loading
20% off
CA$26.70
CA$33.38
355 ml x 18 ct
Alani Witch's Brew Energy Drink P208
Icon Loading
25% off
Ends tomorrow
CA$10.01
CA$13.34
591 ml x 3 ct
Hellmann's Real Mayonnaise Squeeze Bottles
Icon Loading
21% off
Ends tomorrow
CA$14.46
CA$18.35
44 ct (21 g)
Fruit by the Foot Variety Pack Strawberry Tie-Dye, Blue-Raspberry Tie-Dye, Berry Tie-Dye Fruit Flavoured Snacks
Icon Loading
24% off
CA$7.22
CA$9.45
Sweet Bell Peppers, Pack of 6
Icon Loading
23% off
CA$22.25
CA$28.93
550 ct
Lysol Advanced Citrus Disinfecting Wipes
Icon Loading
24% off
Ends tomorrow
CA$5.88
/kg
CA$7.78
Est 2.94 kg • CA$17.29
Kirkland Signature Chicken Drumsticks Pack
Icon Loading
22% off
Ends tomorrow
CA$15.57
CA$20.02
2.45 kg
Quaker Instant Oatmeal Flavour Variety Pack
Icon Loading
20% off
CA$8.89
CA$11.12
6 ct
Avocados
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$2.21
1.36 kg
Bananas
Icon Loading
CA$13.34
510 g
Blueberries
Icon Loading
CA$6.67
1 ct
Cantaloupe
Icon Loading
CA$14.46
1.36 kg
Seedless Green Grapes
Icon Loading
CA$11.12
2.27 kg
Clementines
Icon Loading
CA$7.22
1 ct
Golden Pineapple
Icon Loading
CA$7.78
1.36 kg
Limes
Icon Loading
CA$3.88
1.36 kg
Equifruit Organic Fairtrade Bananas
Icon Loading
CA$10.01
340 g
Raspberries
Icon Loading
CA$8.89
1 ct
Mini Watermelon
Leafy greens
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$8.67
Romaine Hearts, Pack of 6
Icon Loading
CA$5.00
454 g
Green Gate Fresh Spinach
Icon Loading
CA$6.67
1.36 kg
Yu Choy
Icon Loading
CA$5.55
11 oz
Organic Arugula Lettuce Clamshell
Icon Loading
CA$10.01
352 g x 2 ct
Taylor Farms Creamy Dill Pickle Salad Kit
Icon Loading
CA$6.11
312 g
Baby Spinach
Icon Loading
CA$7.78
340 g
Folia Crunchy Greens
Bacon
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$11.12
567 g • CA$19.61/kg
Kirkland Signature Fully Cooked Bacon Crumbles
Icon Loading
20% off
Ends tomorrow
CA$13.34
CA$16.68
500 g x 2 ct • CA$13.34/kg
Lilydale Natural Turkey Bacon
Icon Loading
CA$21.14
1.5 kg • CA$14.09/kg
Kirkland Signature Gluten-Free Hickory Smoked Centre Cut Thick Sliced Bacon
Icon Loading
CA$31.71
500 g x 4 ct • CA$15.86/kg
Kirkland Signature Gluten-free Sliced Bacon
Icon Loading
CA$26.70
500 g • CA$53.40/kg
Kirkland Signature Hickory Wood Smoked Thick-Cut Precooked Bacon
Icon Loading
CA$30.04
1.81 kg • CA$16.60/kg
Kirkland Signature Maple Flavoured Bacon, Naturally Wood Smoked
Icon Loading
CA$20.02
250 g x 3 ct • CA$26.69/kg
Freybe Canadian Back Bacon, Heat and Serve
Icon Loading
CA$31.71
500 g x 4 ct • CA$15.86/kg
Kirkland Signature Gluten-free Lower Sodium Sliced Bacon
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$6.44
2 L
Lactantia 2% Lactose-Free Milk
Icon Loading
CA$7.45
4 L
Homogenized 3.25% Milk
Icon Loading
CA$6.95
4 L
1% Milk
Icon Loading
CA$6.95
4 L
2% Milk
Icon Loading
CA$5.89
4 L
Skim Milk
Icon Loading
CA$7.78
2 L
Lactantia UltraPur 2% Protein & Lactose Free Milk
Icon Loading
CA$10.78
4 L
Kirkland Signature Organic 2% Milk
Get to Know us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Costco
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...