Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
FreshCo
--
delivery time
•
11659.0 km
CA$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search FreshCo
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Life Essentials
Icon Loading
Vegetables
Ver todo
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$2.49
1 ct
English Cucumber Seedless
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$0.66
/ea
Est 0.1 kg • CA$6.59/kg
Roma Tomato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$1.49
1 ct
Green Onions
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$1.19
/ea
Est 0.18 kg • CA$6.59/kg
Green Bell Pepper Large
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$2.49
340 g
Compliments Peeled Baby Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$5.99
1 ct
Cauliflower
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$1.49
5 ct
Fresh Whole Garlic
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$1.32
/ea
Est 0.3 kg • CA$4.39/kg
Orange Flesh Yams Sweet Potato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$1.46
/pk
Est 0.19 kg • CA$7.69/kg
On The Vine Red Tomato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$5.49
1.36 kg
Red Onions
Icon Loading
Many in stock
Thanksgiving feast
Ver todo
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$2.99
1 ct
Pumpkin
Icon Loading
CA$2.99
1 bunch
Celery Cello
Icon Loading
CA$4.49
750 g
Compliments California Style Frozen Mixed Vegetables
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$2.99
348 ml
Ocean Spray Sauces Whole Berry Cranberry Sauce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$3.99
454 g
Parsnips
Icon Loading
CA$5.99
355 ml
Renee's Gourmet All Purpose Coleslaw Dressing & Dip
Icon Loading
CA$6.00
300 g
Compliments Raw Pumpkin Seeds
Icon Loading
CA$2.49
375 ml
Compliments Sweet Pickled Onions
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$2.99
215 g
Betty Crocker Butter & Herb Mashed Potatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$2.49
120 g
Stove Top Turkey Stuffing Mix
Icon Loading
Many in stock
Fruit
Ver todo
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$1.96
/bch
Est 1.0 kg • CA$1.96/kg
Bananas
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$6.99
1.36 kg
Compliments Oranges
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$1.38
/ea
Est 0.18 kg • CA$7.69/kg
Honeycrisp Apple
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$0.99
1 ct
Large Kiwi
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$4.99
170 g
Blueberries
Icon Loading
Likely out of stock
Icon Loading
CA$1.29
1 ct
Large Lemon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$7.99
907 g
Seedless Red Grapes
Icon Loading
CA$2.84
/ea
Est 1.0 kg • CA$2.84/kg
Organic Bananas
Icon Loading
CA$1.37
/ea
Est 0.25 kg • CA$5.49/kg
Navel Oranges Large
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$5.99
1.36 kg
Compliments Gala Apples
Icon Loading
Many in stock
Milk
Ver todo
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$6.42
4 L
Lucerne Foods 2% Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$6.76
4 L
Lucerne Foods Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$6.42
4000 ml
Lucerne Foods 1% Milk Partly Skimmed
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$6.69
2 L
Natrel Lactose Free 2% Milk Carton
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$6.42
4 L
Lucerne Foods Fat-Free Skim Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$3.79
946 ml
Lucerne Foods Buttermilk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$3.13
1 L
Lucerne Foods 2% Milk Partly Skimmed
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$5.08
2 L
Lucerne Foods 2% Partly Skimmed Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$9.76
4 L
Natrel Organic 3.25% Filtered Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$3.13
1 L
Lucerne Foods Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Chicken
Ver todo
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$9.90
/kg
Est 1.3 kg • CA$12.87
Compliments Chicken Drumsticks Value Pack
Icon Loading
CA$8.00
450 g • CA$17.78/kg
Compliments Extra Lean Ground Chicken Breast
Icon Loading
CA$13.87
/kg
Est 1.26 kg • CA$17.48
Compliments Chicken Wings Value Size Pack
Icon Loading
CA$7.00
200 g
Compliments Flame-Grilled BBQ Chicken Breast Strips
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$9.90
/kg
Est 1.47 kg • CA$14.55
Compliments Whole Chicken
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$17.39
/kg
Est 1.6 kg • CA$27.82
Compliments Air Chilled Boneless Skinless Chicken Breast Value Size Pack
Icon Loading
CA$11.99
800 g • CA$14.99/kg
Zabiha Halal Breaded Chicken Burger
Icon Loading
CA$11.00
/kg
Est 1.51 kg • CA$16.61
Compliments Chicken Thighs Value Pack
Icon Loading
CA$14.00
480 g • CA$29.17/kg
Marcangelo Foods Chicken Breast Souvlaki Kabobs
Icon Loading
CA$19.82
/kg
Est 0.62 kg • CA$12.34
Compliments Boneless Skinless Chicken Thighs Pack
Icon Loading
Many in stock
Leafy greens
Ver todo
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$0.51
/ea
Est 0.18 kg • CA$2.84/kg
Green Cabbage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$2.49
1 ct
Spinach Bunch
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$2.99
1 ct
Romaine Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$2.36
/bch
Est 0.72 kg • CA$3.28/kg
Bok Choy
Icon Loading
CA$1.94
/ea
Est 0.22 kg • CA$8.80/kg
Radicchio
Icon Loading
CA$2.49
1 ct
Green Leaf Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$4.49
142 g
Compliments Baby Arugula
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$2.58
/ea
Est 0.91 kg • CA$2.84/kg
Red Cabbage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$4.49
142 g
Compliments Baby Spinach
Icon Loading
CA$6.49
312 g
Compliments Baby Spinach
Icon Loading
Many in stock
Beef
Ver todo
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$8.49
500 g • CA$16.98/kg
Regular Ground Beef
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$40.76
/kg
Est 0.41 kg • CA$16.71
Inside Round Angus Beef Stir Fry Pack
Icon Loading
CA$35.25
/kg
Est 1.0 kg • CA$35.25
Top Sirloin Angus Boneless Beef Roast
Icon Loading
CA$21.00
800 g • CA$26.25/kg
Beef Angus Stew Cubes
Icon Loading
CA$7.49
454 g • CA$16.50/kg
Our Certified Medium Ground Beef
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$10.00
680.4 g • CA$14.70/kg
Cardinal Grill-Ready Organic Kosher Gluten Free Quarter Pound Beef
Icon Loading
CA$18.50
1 ct
Ground Beef Lean VP
Icon Loading
CA$10.99
454 g • CA$24.21/kg
Wendys Ground Beef Patties 4 ct
Icon Loading
CA$35.25
/kg
Est 1.0 kg • CA$35.25
Cross Rib Angus Boneless Beef Roast
Icon Loading
CA$28.64
/kg
Est 0.99 kg • CA$28.35
Sirloin Tip Angus Cap Removed Beef Roast
Conócenos
Quiénes somos
Empleos
Inversionistas
Blog de la empresa
Blog de ingeniería
Blog de la tienda
Tarjetas de regalo
Promociones
Central de Dashers
LinkedIn
Glassdoor
Accesibilidad
Sala de prensa
Permítenos ayudarte
Información de la cuenta
Historial de órdenes
Ayuda
Hacer negocios
Conviértete en Dasher
Tienda de DoorDash
Obtén Dashers para las entregas
Obtén DoorDash para empresas
Negocios destacados
FreshCo
DoorDash
Términos del servicio
Privacidad
Lugares de entrega
No vender ni compartir mi Información personal
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...