Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Login
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Bashas' Grocery
--
delivery time
•
12003.0 km
•
Pricing & Fees
US$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search Bashas' Grocery
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
CBD
Icon Loading
Get 15% off (up to US$12) on your order of US$47 or more from this store.
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.99
Green Onion (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
Cucumber (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.34
/ea
Est 0.23 lb • US$1.49/lb
Roma Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.21
/ea
Est 0.14 lb • US$1.49/lb
Jalapeno Peppers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.09
/ea
Est 0.55 lb • US$1.99/lb
Zucchini Squash
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
5 lb
Sun Supreme Idaho Potatoes Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.02
/ea
Est 0.17 lb • US$5.99/lb
Garlic Bulb
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.25
/ea
Est 0.84 lb • US$1.49/lb
Red Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.39
/ea
Est 0.3 lb • US$1.29/lb
Bolthouse Farms Loose Carrot
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.79
/ea
Est 0.8 lb • US$0.99/lb
Brown Onion
Icon Loading
Many in stock
Eggs
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$5.29
12 ct
Eggland's Best Cage Free Large White Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$10.99
32 oz
Knutzen's Meats Pickled Eggs Mild Large
Icon Loading
US$6.29
16 fl oz
Bob Evans Cage-Free Liquid Egg Whites
Icon Loading
US$7.39
12 ct
Eggland's Best Organic Grade A Large Brown Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$9.99
32 oz
Egg Beaters Cage-Free Original Real Liquid Eggs
Icon Loading
US$2.49
2 ct
Hickman's Hard Boiled Eggs
Icon Loading
US$11.59
12 ct
Vital Farms Heirloom Blue Medium Eggs
Icon Loading
US$8.99
18 ct
Eggland's Best Cage Free Large White Eggs
Icon Loading
US$9.99
32 oz
Gourmet Mild Quail Eggs
Icon Loading
US$9.49
12 ct
Vital Farms Pasture-Raised Large Brown Eggs
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.27
/ea
Est 0.4 lb • US$0.68/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.69
1 ct
Premium Ripe & Ready Avocado
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.50
Lime (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.99
2 lb
Mandarin Oranges
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.25
/ea
Est 5.5 lb • US$0.59/lb
Seedless Watermelon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.31
/per bag
Est 2.11 lb • US$2.99/lb
White Seedless Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.00
/ea
Est 0.5 lb • US$1.99/lb
Honeycrisp Apple
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.36
/ea
Est 0.4 lb • US$0.89/lb
Organic Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.99
1 ct
Large Green Avocado
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.89
Large Lemon (each)
Icon Loading
Many in stock
Bread
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$4.39
20 oz
Sara Lee Fresh Classic Plain Sliced White Bread Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.89
16 oz
The Rustik Oven Plain Sourdough Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.89
20 oz
Nature's Own Honey Wheat Sandwich Bread Loaf
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.99
16 oz
La Brea Bakery French Loaf
Icon Loading
US$5.39
20 oz
Nature's Own Butterbread Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.39
22 oz
Nature's Own Perfectly Crafted Soft & Sweet Thick Sliced Brioche Style Bread
Icon Loading
US$5.19
16 oz
Chompie's Jewish Rye Bread
Icon Loading
US$4.59
20 oz
Wonder Classic White Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.69
24 oz
Francisco International Extra Sourdough Sliced Bread
Icon Loading
US$5.39
20 oz
Sara Lee Honey Wheat Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$4.58
128 fl oz
Bashas' Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.99
8 fl oz
Lifeway Strawberry Banana Kefir
Icon Loading
US$4.58
128 fl oz
Bashas' 2% Reduced Fat Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$7.89
96 fl oz
Lactaid 2% Reduced Fat Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.88
64 fl oz
Bashas' 1% Lowfat Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.69
946 ml
Shamrock Farms Lowfat Buttermilk
Icon Loading
US$2.88
64 fl oz
Bashas' Fat Free Milk
Icon Loading
US$2.88
64 fl oz
Bashas' Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.88
64 fl oz
Bashas' 2% Reduced Fat Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.58
128 fl oz
Bashas' 1% Lowfat Milk
Icon Loading
Many in stock
Leafy greens
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.99
Green Leaf Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.94
/ea
Est 2.28 lb • US$1.29/lb
Green Cabbage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.99
1 ct
Romaine Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.35
/ea
Est 0.3 lb • US$4.49/lb
Baby Bok Choy
Icon Loading
US$2.49
1 ct
Iceberg Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.19
Spinach (bunch)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.69
1 ct
Collard Greens
Icon Loading
US$1.69
1 N/A
Kale
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.73
/ea
Est 2.5 lb • US$1.49/lb
Organic Green Cabbage
Icon Loading
US$2.49
Iceberg Lettuce (each)
Icon Loading
Many in stock
Salmon
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$11.99
12 oz • US$15.99/lb
Sockeye Salmon
Icon Loading
US$5.99
5 oz • US$19.17/lb
PLNK Hickory Maple Smoked Salmon
Icon Loading
US$11.99
/lb
Est 1.0 lb • US$11.99
Fresh Norwegian Farmed Salmon
Icon Loading
US$6.99
4 oz • US$27.96/lb
Dominics Smoked Keta Salmon
Icon Loading
27% off
US$9.99
/lb
US$13.69
Est 0.85 lb • US$8.49
Skin On Atlantic Salmon Fillet
Icon Loading
US$6.99
4 oz • US$27.96/lb
Dominics Peppered Smoked Keta Salmon
Icon Loading
US$12.99
/lb
Est 1.0 lb • US$12.99
Fresh Atlantic Skin-On Malibu SS Salmon Fillet
Icon Loading
US$14.99
/lb
Est 1.0 lb • US$14.99
Coho Salmon
Icon Loading
US$12.99
/lb
Est 1.0 lb • US$12.99
Atlantic Salmon Skin-On Salmon Fillet
Icon Loading
US$12.99
/lb
Est 1.0 lb • US$12.99
Skin On Salmon Fillet Lemon Pepper
Get to Know Us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Bashas' Grocery
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...