Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Carrs
--
delivery time
•
12747.8 km
•
Pricing & Fees
US$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search Carrs
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
Icon Loading
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.67
/bch
Est 2.24 lb • US$1.19/lb
Organic Banana bunch
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$7.99
24 oz
Fresh Cut Medium Watermelon Bowl
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.49
Medium Hass Avocado (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$10.48
/ea
Est 2.1 lb • US$4.99/lb
Seedless Green Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.99
3 lb
Fresh Clementines Bag
Icon Loading
US$6.49
6 oz
Naturipe Farmed Fresh Blueberries
Icon Loading
12% off
US$2.27
/ea
US$2.59
Est 0.65 lb • US$3.49/lb
Honeycrisp Apple
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.46
/ea
Est 0.46 lb • US$0.99/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$7.99
24 oz
Cut Mixed Melon Bowl
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$10.23
/bch
Est 2.05 lb • US$4.99/lb
Red Seedless Grapes
Icon Loading
Many in stock
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.69
/ea
Est 0.6 lb • US$4.49/lb
Large Hothouse Tomato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
20% off
US$1.99
US$2.49
1 lb
Signature Select Peeled Baby-Cut Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.69
Cucumber (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
Green Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.69
1 bunch
Green Onions
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.29
Garlic (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
39% off
US$1.87
/ea
US$3.09
Est 0.94 lb • US$1.99/lb
Golden Sweet Potato & Yam with Orange Skin & Orange Flesh
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.73
/ea
Est 0.27 lb • US$2.69/lb
Roma Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.99
2 lb
Signature Select Carrots Prepackaged
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.02
/ea
Est 0.81 lb • US$2.49/lb
Yellow Onion
Icon Loading
Many in stock
Eggs
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.39
18 ct
Lucerne Cage Free Large Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$10.39
US$10.99
32 oz
O Organics Cage Free 100% Liquid Egg Whites
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.79
9.3 oz
Lucerne Foods Peeled Hard-Cooked Cage-Free Medium Eggs
Icon Loading
US$5.99
12 ct
O Organics Cage Free Brown Large Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$11.59
32 oz
Egg Beaters Cage-Free Original Real Liquid Eggs
Icon Loading
US$11.59
16 oz
Just Egg Plant-Based Egg
Icon Loading
US$10.19
60 ct
Lucerne Foods Cage Free Large Eggs Family Size
Icon Loading
Many in stock
Value size
Icon Loading
US$2.29
12 ct
Lucerne Foods Grade A Cage Free Large Eggs
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.19
16 fl oz
Lucerne Cage Free Liquid Egg Whites
Icon Loading
US$2.49
12 ct
Lucerne Cage Free Grade A Extra Large Eggs
Icon Loading
Many in stock
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
10% off
US$4.69
US$5.19
10 ct
Signature Select Hash Brown Patties
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
13% off
US$3.49
US$3.99
64 fl oz
Signature Select 100% Apple Juice Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.39
US$6.99
2.75 oz x 6 ct
Act II Xtreme Butter Microwave Popcorn
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
20% off
US$1.99
US$2.49
1 ct
Red Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
33% off
US$4.19
/pk
US$6.29
Est 1.4 lb • US$2.99/lb
Drop Tomatoes on the Vine
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
36% off
US$6.99
US$10.99
14.5 oz
Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips Party Size
Icon Loading
Many in stock
Value size
Icon Loading
10% off
US$3.49
US$3.89
14 oz
Nalley Original Chili Con Carne with Beans
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
10% off
US$4.49
US$4.99
24 oz
Signature Select Mini Gold Potatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.19
US$6.39
18.71 oz
Oreo Double Stuf Chocolate Sandwich Cookies Family Size
Icon Loading
Many in stock
Value size
Icon Loading
14% off
US$3.00
US$3.49
8 oz
Signature Select Sliced Baby Bella Mushrooms
Icon Loading
Many in stock
Beef
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$10.99
/lb
US$11.99
Est 1.1 lb • US$12.09
USDA Choice Boneless Extra Lean Beef Stew Meat Pack
Icon Loading
US$11.49
/lb
US$11.99
Est 1.0 lb • US$11.49
Signature Select 90% Lean 10% Fat Ground Beef Loaf Pack
Icon Loading
US$15.49
6 ct • US$7.75/lb
Signature Select Premium Bacon & Cheddar Cheese Angus Beef Patties
Icon Loading
US$11.49
/lb
Est 1.0 lb • US$11.49
USDA Choice Beef with Vegetables and Fajita Seasoning Tray
Icon Loading
13% off
US$22.99
US$26.49
48 oz • US$7.66/lb
Signature Select 93% Lean 7% Fat Ground Beef Multi Pack
Icon Loading
US$13.99
32 oz • US$7.00/lb
Open Nature Grass Fed Beef Marrow Bones
Icon Loading
US$10.49
/lb
US$10.99
Est 6.5 lb • US$68.19
USDA Choice Beef Eye of Round Roast Pack
Icon Loading
US$10.49
/lb
US$11.49
Est 1.15 lb • US$12.06
Store Brand Food USDA Choice Natural Meat Fresh Boneless Beef Stew Pack
Icon Loading
US$10.99
/lb
US$11.99
Est 3.25 lb • US$35.72
90% Lean 10% Fat Ground Sirloin Case Ready Pack
Icon Loading
US$12.99
16 oz • US$12.99/lb
Signature Select Brisket Beef Patties with Bacon and Barbecue Rub
Leafy greens
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.69
Iceberg Lettuce (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.09
/ea
Est 2.56 lb • US$1.99/lb
Green Cabbage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
8 oz
Signature Farms Spinach
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.45
/bch
Est 1.05 lb • US$3.29/lb
Bok Choy
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.99
18 oz
Signature Select Romaine Hearts
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.69
Green Leaf Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.29
Cal Organic Farms Collard Greens (bunch)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.49
8 oz
Signature Select Shredded Iceberg Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.87
/ea
Est 1.48 lb • US$3.29/lb
Napa Cabbage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.69
1 ct
Romaine Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Chicken
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$4.99
/lb
Est 3.5 lb • US$17.47
Signature Select Chicken Breast Boneless Skinless with Rib Meat Pack
Icon Loading
Many in stock
Value size
Icon Loading
US$4.29
/lb
Est 3.5 lb • US$15.02
Tyson Premium Cornish Game Hens, 2 Pack
Icon Loading
US$10.99
8 ct
Fried Chicken Dark Hot
Icon Loading
US$9.49
16 oz • US$9.49/lb
Open Nature No Artificial Ingredients USDA Inspected Ground Chicken 96% Lean
Icon Loading
US$2.29
/lb
Est 4.5 lb • US$10.31
Signature Select Chicken Drumsticks Value Pack
Value size
Icon Loading
US$4.49
/lb
Est 3.5 lb • US$15.72
Signature Select Chicken Wings Value Pack
Value size
Icon Loading
US$9.29
1 ct
ReadyMeals Ham & Cheddar Cheese Sandwich
Icon Loading
17% off
US$4.99
/lb
US$5.99
Est 2.0 lb • US$9.98
Hand Trimmed Boneless Skinless Chicken Breast
Icon Loading
US$1.49
1 ct
Deli Fried Chicken Wing Hot - Each
Icon Loading
US$2.89
/lb
Est 4.5 lb • US$13.01
Signature Select Bone-In Chicken Thighs Value Pack
Value size
Get to Know Us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Carrs
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...