Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Dillons
--
delivery time
•
10603.8 km
•
Pricing & Fees
US$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search Dillons
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
Icon Loading
No tricks, all treats. All of your Halloween favorites delivered.
Icon Loading
Buy 2, save $3 on select DiGiorno, Jack’s & more. Now - 10/7. Terms apply.
Icon Loading
Bread
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.59
20 oz
US$3.29 with store membership
Wonder Classic White Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$2.19
20 oz
Kroger Soft Wheat Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.99
24 oz
Pepperidge Farm Farmhouse Sourdough Bread
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$2.69
20 oz
Kroger Honey Wheat Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.69
16 oz
Bakery Fresh Goodness French Bread
Icon Loading
US$4.69
20 oz
Nature's Own Butterbread Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
4.3
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
US$4.99
16 oz
Pepperidge Farm Swirl Raisin Cinnamon Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.19
20 oz
Kroger Enriched White Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.19
20 oz
Kroger Soft Wheat Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.29
20 oz
Sara Lee Honey Wheat Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.24
/ea
Est 0.4 lb • US$0.59/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
Medium Hass Avocado (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.79
Lime (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.29
18 oz
Watermelon Chunks
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.69
6 oz
US$3.19 with store membership
Driscoll's Organic Raspberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$8.49
3 lb
Kroger Clamshell Seedless Green Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.39
2 lb
Mighties Ripe & Easy Kiwi
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.36
/ea
Est 0.4 lb • US$0.89/lb
Organic Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.29
1 lb
US$3.69 with store membership
Strawberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.43
/bch
Est 2.15 lb • US$2.99/lb
Green Seedless Grapes
Icon Loading
Many in stock
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.89
Cucumber (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.29
/ea
Est 0.29 lb • US$0.99/lb
Roma Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
/ea
Est 0.77 lb • US$1.29/lb
Yellow Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.19
5 lb
Kroger Russet Potatoes Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
1 lb
Cut & Peeled Baby Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.22
/ea
Est 0.1 lb • US$2.19/lb
Jalapeno Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
Garlic (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.08
/ea
Est 0.57 lb • US$1.89/lb
Zucchini Squash
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.69
8 oz
Kroger Sliced White Mushrooms
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.29
1 ct
Green Onion
Icon Loading
Many in stock
Still water
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$6.59
16.9 fl oz x 40 ct
US$6.19 with store membership
Kroger Purified Water Bottles
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.69
1 gal
Kroger Distilled Water
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.89
1 gal
Alkaline Water Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.29
16.9 oz x 24 ct
Kroger Purified Drinking Water Bottles
Icon Loading
US$2.69
33.8 fl oz
Glacéau Smartwater Vapor Distilled Water
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(100+)
Icon Loading
US$1.49
23.7 fl oz
Kroger Hydro Go Caffeinated Water Bottle
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.69
1 gal
Kroger Drinking Water
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.99
1 gal
Crystal Geyser Natural Alpine Spring Water
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.79
16.9 fl oz x 24 ct
Ozarka 100% Natural Spring Water Bottles
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.79
1 gal
Kroger Purified Water Jug
Icon Loading
Many in stock
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.69
12 oz
US$3.49 with store membership
Little Debbie Nutty Buddy Peanut Butter Wafers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.89
32 fl oz
US$1.79 with store membership
Kroger 99% Fat-Free Chicken Broth
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.29
20 oz
US$1.79 with store membership
Hunt's Tomato Ketchup Squeeze Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.3
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
US$2.49
10 oz
US$2.19 with store membership
Kroger Shredded Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$7.99
14.5 oz
US$7.39 with store membership
Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips Party Size
Icon Loading
Many in stock
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Icon Loading
US$3.39
15 oz
US$2.89 with store membership
Hormel Chili with Beans
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$7.39
9.8 oz
US$5.29 with store membership
Private Selection Fresh Colossal Blueberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.79
14 fl oz
US$1.49 with store membership
Kroger Pizza Sauce Parlor Style
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.99
1 lb
US$1.59 with store membership
Arm & Hammer Baking Soda
Icon Loading
Many in stock
5.0
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$4.79
/bch
Est 1.0 lb • US$4.79/lb
US$3.99 with store membership
Green Asparagus Spears
Icon Loading
Many in stock
Spices & seasoning
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.19
1 oz
Old El Paso Original Flavor Taco Seasoning Mix
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Icon Loading
US$1.39
0.87 oz
McCormick Brown Gravy Mix
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.29
26 oz
Morton Iodized Salt
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.19
8 oz
Tony Chachere's Original Creole Seasoning
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.39
5 oz
Tajin Reduced Sodium Clasico Seasoning
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
2.25 oz
Smart Way™ Ground Black Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.49
3.12 oz
Lawry's Garlic Powder
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.59
1 oz
Kroger Taco Seasoning
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.39
1.37 oz
Kroger Gravy Mix
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.89
8 oz
Goya Foods Adobo All Purpose Seasoning with Pepper
Icon Loading
Many in stock
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.19
1 gal
Kroger Vitamin D Whole Milk Plastic Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.19
1 gal
Kroger Reduced Fat Free 2% Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.19
1 gal
Kroger Low Fat 1% Milk Plastic Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.39
0.5 gal
Kroger 2% Reduced Fat Lactose-Free Milk Carton
Icon Loading
US$3.19
1 gal
Kroger Fat Free Skim Milk Plastic Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.99
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 50% Less Sugar 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Chocolate Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Icon Loading
US$2.79
32 fl oz
Kroger Low Fat Cultured Buttermilk Bottle
Icon Loading
US$1.59
1 gal
Kroger Vitamin D Whole Milk Plastic Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.29
0.5 gal
Kroger Reduced Fat 2% Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.29
0.5 gal
Kroger Vitamin D Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Get to Know Us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Dillons
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...