Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
IGA
--
delivery time
•
11670.3 km
CA$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search IGA
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Icon Loading
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$2.76
/bch
Est 1.15 kg • CA$2.40/kg
Bananas
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
50% off
CA$6.82
/ea
CA$13.67
Est 0.94 kg • CA$7.25/kg
Green Seedless Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$8.79
454 g
Strawberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$6.59
170 g
Driscoll's Raspberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$1.64
1 ct
Large Lemon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$1.96
/ea
Est 0.18 kg • CA$10.89/kg
Honeycrisp Apple
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$4.40
/ea
Est 0.28 kg • CA$15.73/kg
Watermelon Chunks
Icon Loading
CA$0.61
/ea
Est 0.18 kg • CA$3.37/kg
Organic Bananas
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$1.86
1 ct
Large Kiwi
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$7.69
1 ct
Blueberries Pint
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
20% off
CA$4.39
CA$5.49
6 ct
Compliments Seedless Mini Cucumbers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
20% off
CA$4.39
CA$5.49
283 g
Compliments Grape Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
20% off
CA$1.84
/ea
CA$2.30
Est 0.19 kg • CA$9.68/kg
Sweet Red Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
38% off
CA$1.45
/ea
CA$2.32
Est 0.3 kg • CA$4.83/kg
Orange Flesh Yams Sweet Potato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
18% off
CA$4.94
CA$6.04
142 g
Compliments Baby Spinach
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
18% off
CA$5.23
CA$6.37
235 g
Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
11% off
CA$2.71
/bch
CA$3.05
Est 0.28 kg • CA$9.68/kg
Leeks
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
32% off
CA$2.75
CA$4.06
960 ml
Del Monte Foods Pineapple Nectar
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$5.49
CA$5.82
250 g
Compliments Salted Butter
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
29% off
CA$5.49
CA$7.69
2.27 kg
Compliments Yellow-Fleshed Mashing Potatoes
Icon Loading
Many in stock
Chicken
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$26.65
/kg
Est 0.85 kg • CA$22.65
Compliments Boneless Skinless Chicken Breasts Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$8.24
450 g • CA$18.31/kg
Compliments Extra Lean Ground Chicken Breast
Icon Loading
CA$14.53
/kg
Est 1.2 kg • CA$17.44
Compliments Chicken Drumsticks Value Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$18.69
480 g • CA$38.94/kg
Marcangelo Foods Chicken Breast Souvlaki Kabobs
Icon Loading
CA$21.80
/kg
Est 1.2 kg • CA$26.16
Compliments Chicken Wings Value Size Pack
Icon Loading
CA$14.53
/kg
Est 1.4 kg • CA$20.34
Compliments Whole Chicken
Icon Loading
CA$19.37
/kg
Est 1.05 kg • CA$20.34
Compliments Chicken Breasts Bone-In Skin-On Value Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$25.44
/kg
Est 0.85 kg • CA$21.62
Compliments Chicken Thighs Boneless Skinless Value Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$9.89
200 g • CA$49.45/kg
Compliments Original Flame Grilled Chicken Breast Strips
Icon Loading
CA$19.37
/kg
Est 0.58 kg • CA$11.23
Compliments Chicken Thighs Pack
Leafy greens
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$4.39
1 ct
Romaine Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$0.65
/ea
Est 0.18 kg • CA$3.61/kg
Green Cabbage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$1.16
/ea
Est 0.12 kg • CA$9.68/kg
Baby Bok Choy
Icon Loading
CA$4.39
1 ct
Iceberg Lettuce
Icon Loading
CA$4.39
1 ct
Kale Greens
Icon Loading
CA$3.29
/ea
Est 0.91 kg • CA$3.61/kg
Red Cabbage
Icon Loading
CA$8.24
312 g
Compliments Baby Spinach
Icon Loading
CA$7.69
3 ct
Romaine Lettuce Hearts
Icon Loading
CA$5.80
/ea
Est 1.2 kg • CA$4.83/kg
Napa Cabbage
Icon Loading
CA$6.59
113 g
Goodleaf Cool Crisp Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Beef
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
11% off
CA$19.37
/kg
CA$21.80
Est 0.9 kg • CA$17.51
Ground Beef Lean Value Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$10.89
/kg
Est 0.4 kg • CA$4.36
Beef Marrow Bones
Icon Loading
10% off
CA$23.01
/kg
CA$25.45
Est 0.31 kg • CA$7.13
Lean Ground Beef Burgers 2 Pack
Icon Loading
CA$33.92
/kg
Est 0.76 kg • CA$25.78
Chris Brothers Corned Beef Brisket Pack
Icon Loading
10% off
CA$21.80
/kg
CA$24.23
Est 0.4 kg • CA$8.72
Lean Ground Beef Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$38.78
/lb
Est 2.2 lb • CA$85.32
AAA Beef Eye of Round Oven Roast
Icon Loading
CA$38.78
/lb
Est 1.1 lb • CA$42.66
AAA Stewing Beef Pack
Icon Loading
12% off
CA$26.65
/kg
CA$30.30
Est 0.4 kg • CA$10.66
Extra Lean Ground Beef
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$14.53
/kg
Sold by weight
Beef Liver
Icon Loading
13% off
CA$24.22
/kg
CA$27.86
Est 0.9 kg • CA$21.80
Extra Lean Ground Beef Family Size Pack
Bread
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$2.74
450 g
White Bread Sliced
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$5.27
450 g
San Francisco Sourdough Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$5.82
540 g
Garlic Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$2.19
234 g
White Baguette
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$2.74
570 g
Compliments Whole Wheat Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
13% off
CA$3.84
CA$4.39
500 g
Natural Bakery Canadian Rye Bread Sliced
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$4.94
CA$5.27
450 g
Butter Crust Bread
Icon Loading
CA$2.74
570 g
Compliments Enriched White Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$6.59
450 g
Cheese Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
17% off
CA$4.39
CA$5.27
510 g
Villaggio Classico Italian Style Thick Slice White Bread
Icon Loading
Many in stock
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$7.69
4 L
Dairyland 2% Milk Partly Skimmed
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$8.32
4 L
Dairyland 3.25% Homogenized Milk Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$7.14
2 L
Natrel Lactose Free 2% Milk Carton
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$5.78
2 L
Dairyland 1% Milk Carton
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$3.22
473 ml
Lucerne Foods 1% Buttermilk
Icon Loading
CA$5.78
2 L
Dairyland 0% M.F. Skim Milk Carton
Icon Loading
CA$7.65
4 L
Lucerne Foods Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$7.10
4 L
Lucerne Foods 2% Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$5.78
2 L
Dairyland 2% Partly Skimmed Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$3.40
1 L
Lucerne Foods 2% Milk Partly Skimmed
Get to Know us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
IGA
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...