Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
IGA
--
delivery time
•
11541.1 km
CA$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search IGA
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Icon Loading
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
20% off
CA$4.39
CA$5.49
6 ct
Compliments Seedless Mini Cucumbers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
20% off
CA$4.39
CA$5.49
283 g
Compliments Grape Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
50% off
CA$6.82
/ea
CA$13.67
Est 0.94 kg • CA$7.25/kg
Green Seedless Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
38% off
CA$1.45
/ea
CA$2.32
Est 0.3 kg • CA$4.83/kg
Orange Flesh Yams Sweet Potato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
20% off
CA$1.84
/ea
CA$2.30
Est 0.19 kg • CA$9.68/kg
Sweet Red Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
18% off
CA$4.94
CA$6.04
142 g
Compliments Baby Spinach
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
66% off
CA$2.19
CA$6.37
1.36 kg
Compliments Yellow Onions
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
40% off
CA$1.65
CA$2.74
4 L
Compliments Distilled Spring Water
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
66% off
CA$2.19
CA$6.37
1.36 kg
Compliments Carrots
Icon Loading
29% off
CA$5.49
CA$7.69
2.27 kg
Compliments Baking Russet Potatoes
Bread
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$2.74
450 g
White Bread Sliced
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$5.82
540 g
Garlic Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$5.27
450 g
San Francisco Sourdough Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$2.74
300 g
French Style Baguette
Icon Loading
CA$5.49
454 g
Low Fat Multigrain Sliced Bread
Icon Loading
13% off
CA$3.84
CA$4.39
500 g
Natural Bakery Canadian Rye Bread Sliced
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$4.94
CA$5.27
450 g
Butter Crust Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$2.74
570 g
Compliments Enriched White Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$2.74
CA$2.96
450 g
French Style Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
19% off
CA$3.29
CA$4.06
675 g
Compliments White Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$2.76
/bch
Est 1.15 kg • CA$2.40/kg
Bananas
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$1.64
1 ct
Large Lemon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$6.59
170 g
Driscoll's Raspberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$4.40
/ea
Est 0.28 kg • CA$15.73/kg
Watermelon Chunks
Icon Loading
CA$1.96
/ea
Est 0.18 kg • CA$10.89/kg
Honeycrisp Apple
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$1.86
1 ct
Large Kiwi
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$0.61
/ea
Est 0.18 kg • CA$3.37/kg
Organic Bananas
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$8.79
454 g
Strawberries
Icon Loading
CA$1.93
/ea
Est 0.25 kg • CA$7.73/kg
Navel Oranges Large
Icon Loading
CA$4.55
/pk
Est 0.81 kg • CA$5.62/kg
Sliced Watermelon Pack
Icon Loading
Many in stock
Pork
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$27.86
/kg
Est 1.91 kg • CA$53.21
Pork Loin Back Ribs Cryovac Value Size Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$10.89
/kg
Est 0.45 kg • CA$4.90
Lean Ground Pork Pack
Icon Loading
CA$26.65
/kg
Est 0.35 kg • CA$9.33
Boneless Pork Rib Chops Pack
Icon Loading
CA$24.22
/kg
Est 0.95 kg • CA$23.01
Boneless Pork Loin Centre Roast
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
30% off
CA$16.95
/kg
CA$24.21
Est 0.42 kg • CA$7.12
Pork Tenderloin Pack
Icon Loading
CA$15.74
/kg
Est 0.73 kg • CA$11.49
Pork Loin Back Rib Tails
Icon Loading
CA$20.59
/kg
Sold by weight
Bone In Pork Shoulder Blade Steaks
Icon Loading
CA$20.59
/kg
Est 1.2 kg • CA$24.71
Sweet & Sour Pork Side Ribs Pack
Icon Loading
CA$27.86
/kg
Sold by weight
Boneless Sliced Pork Belly
Icon Loading
CA$18.16
/kg
Est 1.2 kg • CA$21.79
Pork Shoulder Blade Roast
Leafy greens
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$4.39
1 ct
Romaine Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$0.65
/ea
Est 0.18 kg • CA$3.61/kg
Green Cabbage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$6.09
/bch
Est 0.72 kg • CA$8.46/kg
Bok Choy
Icon Loading
CA$4.42
/ea
Est 0.22 kg • CA$20.11/kg
Radicchio
Icon Loading
CA$3.84
1 ct
Green Leaf Lettuce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$4.39
1 ct
Kale Greens
Icon Loading
CA$8.24
312 g
Compliments Baby Spinach
Icon Loading
CA$7.69
3 ct
Romaine Lettuce Hearts
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$3.29
/ea
Est 0.91 kg • CA$3.61/kg
Red Cabbage
Icon Loading
CA$4.39
1 ct
Iceberg Lettuce
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$3.29
1 ct
English Cucumber Seedless
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$1.84
/pk
Est 0.19 kg • CA$9.68/kg
On The Vine Red Tomato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$4.06
340 g
Compliments Peeled Baby Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$2.74
1 ct
Green Onions
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$0.51
/ea
Est 0.03 kg • CA$16.95/kg
Green Jalapeno Peppers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$1.81
/ea
Est 0.25 kg • CA$7.25/kg
Ginger Root
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$1.08
/ea
Est 0.14 kg • CA$7.73/kg
Carrots Bulk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$0.77
/ea
Est 0.16 kg • CA$4.83/kg
Large Spanish Onions
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$1.74
/ea
Est 0.18 kg • CA$9.68/kg
Green Bell Pepper Large
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$1.55
/ea
Est 0.2 kg • CA$7.73/kg
Red Onion
Icon Loading
Many in stock
Chicken
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
CA$26.65
/kg
Est 0.85 kg • CA$22.65
Compliments Boneless Skinless Chicken Breasts Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$8.24
450 g • CA$18.31/kg
Compliments Extra Lean Ground Chicken Breast
Icon Loading
CA$10.16
/kg
Est 0.35 kg • CA$3.56
Chicken Livers Pack
Icon Loading
CA$14.53
/kg
Est 1.2 kg • CA$17.44
Compliments Chicken Drumsticks Value Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$21.80
/kg
Est 1.2 kg • CA$26.16
Compliments Chicken Wings Value Size Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$14.53
/kg
Est 1.4 kg • CA$20.34
Compliments Whole Chicken
Icon Loading
CA$25.44
/kg
Est 0.85 kg • CA$21.62
Compliments Chicken Thighs Boneless Skinless Value Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
CA$9.89
200 g • CA$49.45/kg
Compliments Original Flame Grilled Chicken Breast Strips
Icon Loading
CA$18.69
660 g • CA$28.32/kg
Janes Pub Style Honey Garlic Chicken Wings
Icon Loading
CA$19.37
/kg
Est 1.05 kg • CA$20.34
Compliments Chicken Breasts Bone-In Skin-On Value Pack
Get to Know Us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
IGA
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...