Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
IGA
--
delivery time
•
9190.6 km
US$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search IGA
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Outdoor
Icon Loading
Sausage
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
10% off
US$5.19
US$5.79
24 oz • US$3.46/lb
Roger Wood Original Lumber Jack Smoked Sausage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$9.19
12 oz • US$12.25/lb
Hillshire Farm Fully Cooked Smoked Beef Sausage
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$7.69
32 oz • US$3.85/lb
Carolina Pride Franks Grill Pack
Icon Loading
US$5.79
12 oz • US$7.72/lb
Johnsonville Original Recipe Breakfast Sausages 14 ct
Icon Loading
US$15.99
45 oz • US$5.69/lb
Swaggerty's Farm Premium Pork Mild Sausage Patties 30 ct
Icon Loading
US$9.79
16 oz • US$9.79/lb
Big John's Red Hots Pickled Sausage
Icon Loading
US$9.19
3 lbs • US$0.13/lb
Gwaltney Traditional Bun Size Hot Dogs
Icon Loading
US$6.89
14 oz • US$7.87/lb
Hillshire Farm Smoked Sausage
4.6
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
US$10.19
24 oz • US$6.79/lb
Roger Wood USDA Inspected Smoked Beef Sausage 6 ct Family Pack
Icon Loading
US$11.49
48 oz • US$3.83/lb
Roger Wood USDA Inspected Lumber Jack Smoked Sausage
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
13% off
US$1.99
US$2.29
8 oz
French's Gluten Free Classic Yellow Mustard
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.49
US$4.59
2.75 oz x 6 ct
Act II Butter Lovers 0 g Trans Fat Microwave Popcorn
Icon Loading
13% off
US$6.89
US$7.89
16.8 oz
Cinnamon Toast Crunch Breakfast Cereal Large Size
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(100+)
Icon Loading
12% off
US$10.39
US$11.79
10.2 oz x 4 ct
Totino's Party Pizza Frozen Pepperoni Snacks 4 ct
Icon Loading
Many in stock
4.5
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(100+)
Icon Loading
25% off
US$1.19
US$1.59
10 oz
Castleberry's Hot Dog Original Chili Sauce
Icon Loading
28% off
US$3.29
US$4.59
2 L
Coke Original Cola Soda Bottle
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(1k+)
Icon Loading
US$1.39
US$1.49
0.87 oz
McCormick Brown Gravy Mix
Icon Loading
16% off
US$4.69
US$5.59
64 fl oz
Ocean Spray White Cran-Strawberry Juice Bottle
Icon Loading
US$4.49
US$4.59
2.75 oz x 6 ct
Act II Xtreme Butter Microwave Popcorn
Icon Loading
11% off
US$6.49
US$7.29
7.5 fl oz x 6 ct
Coke Soda Cans
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(1k+)
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.29
1 gal
That's Smart! 2% Reduced Fat Milk
Icon Loading
US$3.49
1 gal
IGA Whole Milk
Icon Loading
US$2.89
1 qt
Sealtest Fat Free Cultured Buttermilk
Icon Loading
US$6.69
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk Bottle
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
US$6.69
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 50% Less Sugar 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Chocolate Milk Bottle
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(100+)
Icon Loading
US$5.79
12 oz
Meyenberg Vitamin D Evaporated Goat Milk
Icon Loading
US$2.29
0.5 gal
IGA Fat Free Skim Milk
Icon Loading
US$2.29
1 qt
Sealtest 2% Reduced Milk
Icon Loading
US$2.29
1 qt
Sealtest Vitamin D Whole Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$8.89
96 fl oz
Lactaid Lactose Free Whole Milk
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.71
/ea
Est 2.17 lb • US$0.79/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$7.99
2 lb
Wonderful Halos Mandarins
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.59
Fresh California Lemon (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.89
1 pt
Blueberries
Icon Loading
US$5.79
1 ct
Pick & Prep Watermelon Chunks or Spears
Icon Loading
US$5.79
16 oz
Store Brand Berry Farms Strawberries
Icon Loading
US$1.39
1 ct
Kiwi
Icon Loading
US$9.46
/bch
Est 2.06 lb • US$4.59/lb
White Seedless Grapes
Icon Loading
US$6.39
3 lb
Red Delicious Apples Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.59
2 lb
Sunkist Lemons Bag
Icon Loading
Many in stock
Beef
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$7.49
/lb
Est 2.27 lb • US$17.00
Market Ground Beef Family Pack
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$11.49
/lb
Est 1.0 lb • US$11.49
Boneless Stew Meat
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$12.69
/lb
Sold by weight
Flank Beef Ribs
Icon Loading
US$12.69
16.2 oz
Ball Park Frozen Fully Cooked Flame Grilled Original Beef Patties 6 ct
4.5
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$12.69
4 oz x 6 ct • US$8.46/lb
Miami Beef 100% Pure Beef Patties
Icon Loading
US$9.19
/lb
Est 8.3 lb • US$76.28
Certified Angus Beef Whole Brisket Beef Pack
Icon Loading
US$8.39
/lb
Sold by weight
Ground Beef 93% Lean
Icon Loading
US$9.79
/lb
Est 3.21 lb • US$31.43
Corned Beef Brisket Flats
Icon Loading
US$7.49
16 oz • US$7.49/lb
Skylark Frozen Sliced, Skinned, Deveined Calf Beef Liver
Icon Loading
US$18.39
32 oz • US$9.20/lb
Brooklyn Burger Premium Blend Steakhouse Burgers
Leafy greens
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.58
/ea
Est 3.01 lb • US$1.19/lb
Amish Green Cabbage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.99
Green Giant Fresh Iceberg Lettuce (each)
Icon Loading
US$5.79
5 oz
Fresh Express Organic Baby Spinach
Icon Loading
US$4.59
16 oz
Nature's Greens Collard Bag
Icon Loading
US$6.89
22 oz
Green Giant Romaine Hearts Lettuce
Icon Loading
US$0.92
/ea
Est 0.32 lb • US$2.89/lb
Fresh Green Mustard
Icon Loading
US$5.98
/ea
Est 2.61 lb • US$2.29/lb
Fresh Red Cabbage
Icon Loading
US$4.59
16 oz
SuperFit Triple Washed Georgia Green Kale pack
Icon Loading
US$3.49
8 oz
Fresh Express Shreds Iceberg Lettuce
Icon Loading
US$4.99
5 oz
Fresh Express Tender Leaf Blends Baby Spinach
Chicken
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$6.89
/lb
Est 1.2 lb • US$8.27
Springer Mountain Farms Chicken Breast Tender Pack
Icon Loading
US$12.69
18 oz • US$11.28/lb
Plantation Whole Quail
Icon Loading
US$37.99
10 lb • US$3.80/lb
Agrosuper Party Chicken Wings
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$10.39
35 oz
Agrosuper Boneless Skinless Chicken Breast
Icon Loading
US$4.59
/lb
Est 1.78 lb • US$8.17
Springer Mountain Farms Chicken Thighs
Icon Loading
US$0.79
3.3 lb • US$0.24/lb
Springer Mountain Farms Young Whole Chicken
Icon Loading
US$4.59
16 oz • US$4.59/lb
Springer Mountain Farms 99% Lean Ground White Chicken Meat
Icon Loading
US$6.69
/lb
Est 1.6 lb • US$10.70
Springer Mountain Farms Boneless Chicken Breast
Icon Loading
US$18.39
5 lb • US$3.68/lb
fresh Breaded Popcorn Chicken
Icon Loading
US$17.29
5 lb • US$3.46/lb
Agrosuper Chicken Wingettes
Get to Know us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
IGA
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...