Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
IGA
--
delivery time
•
8990.0 km
US$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search IGA
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
Icon Loading
Chicken
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$4.59
/lb
Est 1.78 lb • US$8.17
Springer Mountain Farms Chicken Thighs
Icon Loading
US$10.39
35 oz
Agrosuper Boneless Skinless Chicken Breast
Icon Loading
US$14.99
5 lb • US$3.00/lb
Agrosuper Chicken Wingettes
Icon Loading
US$4.59
16 oz • US$4.59/lb
Springer Mountain Farms 99% Lean Ground White Chicken Meat
Icon Loading
US$6.69
/lb
Est 1.6 lb • US$10.70
Springer Mountain Farms Boneless Chicken Breast
Icon Loading
US$2.69
/lb
Est 3.7 lb • US$9.95
Springer Mountain Farms Whole Bird Chicken
Icon Loading
US$18.39
5 lb • US$3.68/lb
fresh Breaded Popcorn Chicken
Icon Loading
US$2.89
/lb
Est 3.15 lb • US$9.10
Seasoned Drumsticks Family Pack
Icon Loading
US$37.99
10 lb • US$3.80/lb
Agrosuper Party Chicken Wings
Icon Loading
US$27.59
5 lb • US$5.52/lb
Agrosuper Chicken Wing Mid Joints
Leafy greens
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.58
/ea
Est 3.01 lb • US$1.19/lb
Amish Green Cabbage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.99
Green Giant Fresh Iceberg Lettuce (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.99
5 oz
Fresh Express Tender Leaf Blends Baby Spinach
Icon Loading
US$6.89
1 ct
Collard Greens
Icon Loading
US$6.89
22 oz
Green Giant Romaine Hearts Lettuce
Icon Loading
US$0.92
/ea
Est 0.32 lb • US$2.89/lb
Fresh Green Mustard
Icon Loading
US$5.98
/ea
Est 2.61 lb • US$2.29/lb
Fresh Red Cabbage
Icon Loading
US$6.89
2 lb
Nature's Greens Cello Collard Green
Icon Loading
US$3.49
8 oz
Fresh Express Shreds Iceberg Lettuce
Icon Loading
US$4.59
14 oz
Fresh Express Shredded Iceberg Lettuce
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.71
/ea
Est 2.17 lb • US$0.79/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.59
Fresh California Lemon (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.79
1 ct
Pick & Prep Watermelon Chunks or Spears
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$9.46
/bch
Est 2.06 lb • US$4.59/lb
White Seedless Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.39
16 oz
Store Brand Berry Farms Strawberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.89
1 pt
Blueberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$7.99
2 lb
Wonderful Halos Mandarins
Icon Loading
US$1.39
1 ct
Kiwi
Icon Loading
US$4.59
2 lb
Sunkist Lemons Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.79
16 oz
Pick & Prep Cantaloupe Chunks
Icon Loading
Many in stock
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
22% off
US$2.79
US$3.59
20 oz
Bimbo Soft White Bread Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
13% off
US$6.89
US$7.89
16.8 oz
Cinnamon Toast Crunch Breakfast Cereal Large Size
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(100+)
Icon Loading
US$4.49
US$4.59
2.75 oz x 6 ct
Act II Butter Lovers 0 g Trans Fat Microwave Popcorn
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.39
US$6.89
18 ct
Eggland's Best Classic Large White Eggs
Icon Loading
Many in stock
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
23% off
US$5.79
US$7.49
4.6 oz x 6 ct
Armour Star Original Vienna Sausage
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
10% off
US$2.69
US$2.99
5.5 oz
Tom's Vinegar & Salt Flavored Potato Chips
Icon Loading
24% off
US$3.49
US$4.59
20 oz
Heinz Gluten-Free Tomato Ketchup Inverted Squeeze Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Icon Loading
25% off
US$1.19
US$1.59
10 oz
Castleberry's Hot Dog Original Chili Sauce
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
24% off
US$3.49
US$4.59
11.7 oz × 6 ct
Pillsbury Toaster Strudel Strawberry Frozen Pastries
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
21% off
US$1.49
US$1.89
14 oz
Food Club Tomato Ketchup
Pork
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.99
4 oz • US$7.96/lb
Carolina Pride Honey Ham
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.49
4 oz • US$13.96/lb
Carolina Pride Turkey Breast
Icon Loading
US$2.89
/lb
Est 2.02 lb • US$5.84
Pork Neckbones Family Pack
Icon Loading
US$5.59
/lb
Sold by weight
Center Cut Pork Chops
Icon Loading
US$4.59
/lb
Est 1.72 lb • US$7.89
Pork Steaks Family Pack
Icon Loading
US$10.39
18.4 oz • US$9.03/lb
Prairie Fresh Garlic Herb Pork Tenderloin
Icon Loading
US$14.99
4 lb • US$3.75/lb
Morty Pride Cured Smoked Pork Neckbone
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.99
4 oz • US$7.96/lb
Carolina Pride USDA Inspected Ham
Icon Loading
US$4.39
12 oz • US$5.85/lb
Suncrest Farms Product of USA USDA Inspected Cured Country Ham Hock
Icon Loading
US$4.59
/lb
Est 2.41 lb • US$11.06
Bone In Country Style Pork Ribs Family Pack
Bacon
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$6.89
12 oz • US$9.19/lb
Smithfield Hickory Smoked Thick Cut Bacon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$9.79
10 oz • US$15.66/lb
Godshall's Beef Bacon
Icon Loading
US$4.99
12 Ounces
Butterball USDA Inspected Cured Original Smoked Chopped Formed Turkey Bacon EZ Open
Icon Loading
US$7.99
12 oz • US$10.65/lb
Jimmy Dean Hickory Smoked Bacon
4.3
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
13% off
US$3.49
US$3.99
2.8 oz • US$19.94/lb
Oscar Mayer Real Bacon Recipe Pieces Bag
Icon Loading
US$4.99
12 oz • US$6.65/lb
Butterball Gluten Free Lower Sodium Cured Smoked Turkey Bacon
Icon Loading
US$6.89
12 oz • US$9.19/lb
Smithfield Hickory Smoked Hometown Original Bacon
Icon Loading
Many in stock
4.3
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$6.89
12 oz • US$9.19/lb
Smithfield Thick Cut Naturally Applewood Smoked Bacon
Icon Loading
US$13.79
22 Ounces
Smithfield USDA Inspected Cured Hometown Original Naturally Hickory Smoked Bacon Family Pack
4.3
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$5.79
4.3 oz • US$21.54/lb
Hormel Bacon Toppings 40% Less Fat Real Crumbled Bacon Pouch
Spices & seasoning
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.29
2.62 oz
Food Club Onion Powder
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
1 oz
Old El Paso Original Flavor Taco Seasoning Mix
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Icon Loading
US$0.99
0.87 oz
Food Club Brown Gravy Mix
Icon Loading
US$2.69
26 oz
Morton Salt
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.89
5.5 oz
Kinder's Buttery Steakhouse Rub
Icon Loading
US$3.29
2 oz
Badia Spices Paprika
Icon Loading
US$4.59
1.5 oz
McCormick Pure Ground Black Pepper Canister
Icon Loading
US$1.39
US$1.49
0.87 oz
McCormick Brown Gravy Mix
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.49
2 oz
Ac'cent Wakes Up Food Flavor Enhancer Seasoning
Icon Loading
US$2.29
3.25 oz
Morton Season All Salt
Get to Know Us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
IGA
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...