Skip to main content
LeftSideNavigationBar
Icon Loading
Home
Grocery
Retail
Convenience
Icon Loading
Browse All
Icon Loading
Sign up or Log in
Icon Loading
DoorDash
Icon Loading
Your Address
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
0
0 items in cart
Kroger
--
delivery time
•
10005.8 km
•
Pricing & Fees
US$0.00 delivery fee, first order
Icon Loading
Icon Loading
Search Kroger
Icon Loading
Shop your list
Deals
Fruit & Veg
Meat
Seafood
Dairy & Eggs
Deli
Alcohol
Prepared Food
Bakery
Pantry
Frozen
Drinks
Snacks
Confectionery
Beauty
Baby & Child
Household
Personal Care
Pet Care
Vitamins
Medicine
Flowers & Plants
Outdoor
Icon Loading
No tricks, all treats. All of your Halloween favorites delivered.
Icon Loading
Fruit
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.24
/ea
Est 0.4 lb • US$0.59/lb
Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.69
1 lb
US$3.19 with store membership
Strawberries
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.79
Large Limes (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.22
/bch
Est 2.08 lb • US$2.99/lb
US$5.60 with store membership
Kroger Fresh Seedless White Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.29
18 oz
Fresh Cut Watermelon Chunks
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.89
1 pt
Blueberries Pack
Icon Loading
US$8.49
3 lb
Kroger Honeycrisp Apple
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.33
/ea
Est 0.42 lb • US$0.79/lb
Organic Banana
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
Medium Hass Avocado (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.89
1 ct
Lemon
Icon Loading
Many in stock
Spices & seasoning
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$0.59
1 oz
Kroger Taco Seasoning
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
3.88 oz
Smart Way™ Cajun Seasoning
Icon Loading
US$0.59
1.25 oz
Kroger Mild Taco Seasoning
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.69
0.87 oz
Kroger Brown Gravy Mix
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
0.6 oz
Smart Way™ Italian Seasoning
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.19
26 oz
Kroger Iodized Salt
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
1.75 oz
Smart Way™ Onion Powder
Icon Loading
US$1.19
1 oz
Old El Paso Original Flavor Taco Seasoning Mix
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Icon Loading
US$1.49
2 oz
Smart Way™ Ground Paprika
Icon Loading
US$2.69
12 oz
Nona Belle's Genuine Golden Fry Fish Breading
Icon Loading
Many in stock
Bread
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$2.19
20 oz
Kroger Classic White Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.99
24 oz
Pepperidge Farm Farmhouse Sourdough Bread
Icon Loading
Many in stock
4.9
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$2.99
12 oz
US$2.59 with store membership
Lewis Bake Shop Hawaiian Half Loaf Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.69
20 oz
Nature's Own Honey Wheat Sandwich Bread Loaf
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
US$4.99
16 oz
Pepperidge Farm Swirl Raisin Cinnamon Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.69
20 oz
Nature's Own Butterbread Sandwich Bread
Icon Loading
Many in stock
4.4
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
US$2.99
12 oz
US$2.59 with store membership
Lewis Bakeshop Brioche Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
16 oz
US$2.49 with store membership
Bunny White Soft-Twist Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.99
12 oz
US$2.59 with store membership
Lewis Bakeshop Special Recipe Sour-Dough 1/2 Loaf Bread
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.69
20 oz
Smart Way™ Thin-Sliced Enriched White Bread
Milk
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.79
1 gal
Kroger Vitamin D Whole Milk Plastic Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.86
1 gal
Kroger Reduced Fat Free 2% Milk
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.99
52 fl oz
Fairlife Lactose Free 50% Less Sugar 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Chocolate Milk Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.7
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Icon Loading
US$3.39
0.5 gal
Kroger 2% Reduced Fat Lactose-Free Milk Carton
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.86
1 gal
Kroger Low Fat 1% Milk Plastic Jug
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.86
1 gal
Kroger Fat Free Skim Milk Plastic Jug
Icon Loading
US$1.69
1 pt
Kroger Low Fat Cultured Buttermilk
Icon Loading
US$2.86
1 gal
Kroger Vitamin D Whole Milk Plastic Jug
Icon Loading
US$1.99
0.5 gal
Kroger Reduced Fat 2% Milk
Icon Loading
US$1.99
0.5 gal
Kroger Vitamin D Whole Milk
Popular deals
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.69
5 lb
US$3.59 with store membership
Kroger Russet Potatoes Bag
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.69
12 oz
US$3.49 with store membership
Little Debbie Nutty Buddy Peanut Butter Wafers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
8.5 oz
US$0.79 with store membership
Jiffy Corn Muffin Mix
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$7.99
14.5 oz
US$7.39 with store membership
Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips Party Size
Icon Loading
Many in stock
Value size
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(200+)
Icon Loading
US$2.49
16 oz
US$2.29 with store membership
Kroger Original Saltines Crackers
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$6.59
16.9 fl oz x 40 ct
US$5.69 with store membership
Kroger Purified Water Bottles
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$2.29
20 oz
US$1.79 with store membership
Hunt's Tomato Ketchup Squeeze Bottle
Icon Loading
Many in stock
4.3
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(50+)
Icon Loading
US$5.92
/bch
Est 1.98 lb • US$2.99/lb
US$5.33 with store membership
Seedless Red Grapes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.89
32 fl oz
US$1.79 with store membership
Kroger 99% Fat-Free Chicken Broth
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.69
10.6 oz
US$3.49 with store membership
Little Debbie Honey Buns Family Pack
Icon Loading
Many in stock
Vegetables
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$1.40
/ea
Est 0.83 lb • US$1.69/lb
Sweet Jumbo Yellow Onions
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.23
/ea
Est 0.23 lb • US$0.99/lb
Roma Tomatoes
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.99
1 ct
Jumbo Fresh Green Bell Pepper
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.89
Cucumber (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.49
1 lb
Kroger Cut & Peeled Baby Carrots
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$0.95
/ea
Est 0.5 lb • US$1.89/lb
Zucchini Squash
Icon Loading
US$0.99
Garlic (each)
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.29
1 ct
Green Onion
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.48
/ea
Est 0.55 lb • US$2.69/lb
Tomato
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$1.42
/ea
Est 0.89 lb • US$1.59/lb
Jumbo Red Onions
Icon Loading
Many in stock
Bacon
See All
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
US$3.99
12 oz • US$5.32/lb
Kroger Hardwood Smoked Bacon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$5.29
12 oz • US$7.05/lb
Oscar Mayer Gluten Free Fully Cooked Turkey Bacon
Icon Loading
Many in stock
4.8
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(10+)
Icon Loading
US$5.29
5.25 oz • US$16.12/lb
MorningStar Farms Classic Vegetarian Bacon Strips
Icon Loading
Many in stock
3.5
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
US$4.79
16 oz • US$4.79/lb
Kroger Hardwood Smoked Sliced Bacon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$3.99
12 oz • US$5.32/lb
Kroger Hardwood Smoked Turkey Bacon
Icon Loading
US$6.99
12 oz • US$9.32/lb
US$4.99 with store membership
Jimmy Dean Premium Applewood Smoked Bacon
Icon Loading
Many in stock
4.5
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
(20+)
Icon Loading
US$4.99
12 Ounces • US$6.65/lb
Butterball USDA Inspected Cured Original Smoked Chopped Formed Turkey Bacon EZ Open
Icon Loading
US$5.49
12 oz • US$7.32/lb
US$3.99 with store membership
John Morrell Cured Hardwood Smoked Bacon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$4.99
12 oz • US$6.65/lb
Butterball Gluten Free Lower Sodium Cured Smoked Turkey Bacon
Icon Loading
Many in stock
Icon Loading
US$10.00
36 oz • US$4.44/lb
Kroger Naturally Hardwood Smoked Thick Cut Bacon
Get to Know us
About Us
Careers
Investors
Company Blog
Engineering Blog
Merchant Blog
Gift Cards
Promotions
Dasher Central
LinkedIn
Glassdoor
Accessibility
Newsroom
Let Us Help You
Account Details
Order History
Help
Doing Business
Become a Dasher
DoorDash Merchant
Get Dashers for Deliveries
Get DoorDash for Business
Featured Businesses
Kroger
DoorDash
Terms of Service
Privacy
Delivery Locations
Do Not Sell or Share My Personal Information
© 2026 DoorDash
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Icon Loading
Checking if the site connection is secured...